Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
OK. Niewazne. Ja juz nie moge sie doczekac poprostu :D. Teraz tylko mam dylemat

albo kupie dvd i poczekam do polskiej premiery
albo sprowadze z za granicy
albo sciagne pirata :D

Oczywiscie pirata bym nie chcial, ale czekac kolejnego miecha jeszcze bardziej mi sie nie chce :)
Odpowiedz
Dobra jaruto , nie musisz se chwalic ze w tyle gier grales ze spiderem , mi chodzilo ze na PC jest wiele szitów a nie ze jest wiele szitów ze spiderem xD

BleJd napisał(a):albo sprowadze z za granicy
Ta opcje chyba ja wybiore xP
Odpowiedz
Ok spoko, kurcze juz mam dosc czekania na ta gre, masz moze jakies trailery ktorych nie pokazales na forum?? USM the game ofkorz :)
Chyba sobie pirata zalatwie bo poprzednio SC Chaos Theory kupilem za 89zl i naped dvd za 100zl.. wiec narazie kasy nie mam a jak bede miec to moze wtedy zdecyduje sie na oryginal :rolleyes:
Odpowiedz
Kurcze, ani widu, ani sluchu po tej recenzji na IGN.com :(

A sluchajcie jak to w koncu jest? Bo na Gamespocie i paru innych wortalach pisze,ze premiera jest 22.09, czyli dzisiaj. Co o tym myslice? :D
Odpowiedz
BleJd,Sep 22 2005, 08:43 napisał(a):Kurcze, ani widu, ani sluchu po tej recenzji na IGN.com :(

A sluchajcie jak to w koncu jest? Bo na Gamespocie i paru innych wortalach pisze,ze premiera jest 22.09, czyli dzisiaj. Co o tym myslice? :D
Przeciez mówilem , ze to tylko plotki :/

Dzisiaj jest premiera chlopie , a jutro dopiero zaczna gre sprzedawac :/
Jaruto - mówisz , masz ;)

GT Interview

GT exluzive interview

GT E3 preview

E3 activision booth tour

Odpowiedz
Co tak cicho w tym temacie? Gra ma sie pojawic na godziach a wy sobie forum olewacie? :D

BTW dzisiaj rowniez wyszla inna "marvelowska" gra - X-Men Legends 2, czyli RPG z kochanymi mutantami ;) Gra dostaje oceny srednio 8/10 i mam nadzieje, ze Spider rowniez nie nawali :P
Odpowiedz
A co niby jeszcze mozna napisac? Tylko czekac na pozostaje......Oby activison nie wiedzialo co to jest StarForce :D
Odpowiedz
Skoro chcesz kupic oryginal to po co sie przejmujesz? :blink:
Odpowiedz
BleJd,Sep 22 2005, 17:31 napisał(a):Skoro chcesz kupic oryginal to po co sie przejmujesz? :blink:
Bo wolalbym sprawdzic gre przed kupnem......Ocenom z IGN'u nie wierze wiec zalezy mi najpierw na sciagnieciu pirata a potem kupnie jak gra mnie bedzie "rajcowac" (nie chce powtórzyc tego samego bledu jak z SM2 gdzie gre kupilem w pre-orderze a okazala sie tanim shitem).
Odpowiedz
I starczy. Nie pisac takich bezuzytecznych postów. Rozumiem, ze chcecie "rozruszac" temat przed premiera ale jak juz to gadajcie o czyms ciekawszym niz komentarz ares z wczoraj i o czyms dotyczacym gry. Nie zmuszajcie bym zamknal ten topic do poki nie pojawi sie pierwsza recka USM o ktorej mozna by pogadac...
Odpowiedz
Co ciekawe , premiera za kilka godzin a my pelnej listy bossów nie znamy.....nawet w recenzji na DS'a nie podali.......Activision z nami pogrywa nieźle.......
Odpowiedz
Cytat:Co ciekawe , premiera za kilka godzin a my pelnej listy bossów nie znamy.....nawet w recenzji na DS'a nie podali.......Activision z nami pogrywa nieźle.......

To byc moze jest znak, ze premiera troche mogla sie przesunac ( w co watpie), albo poprostu chca nam zrobic niespodzianke :D
Odpowiedz
jaruto,Sep 22 2005, 18:04 napisał(a):Ja tez wole sciagnac najpierw gre i sie przekonac czy warto kupic mam ogromna nadzieje ze nie bedzie tego szitu starforce 3 new genration psia mac :/ Ares mam prosbe do ciebie :) jak zauwazysz gdzies USM do sciagniecia to daj mi znac i jakim sposobem zamierzasz sciagac gre USM??
eDonkey2000 xD

Pozatym gra prawdopodobnie bedzie zabezpieczona.....X-Menów do dzisiaj w sieci nie ma (Activison góra!!! Tak ich zyski pójda w góre) A wiec kasa w góre i do dvdcrave.com :D

Zeby w grze nie byl ukryty Hot Coffee mod co bedzie sprawial ze MJ i Spidey beda sie bum-bum......wtedy activision by mialo przerabane xD
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 18:06 napisał(a):
jaruto,Sep 22 2005, 18:04 napisał(a):Ja tez wole sciagnac najpierw gre i sie przekonac czy warto kupic mam ogromna nadzieje ze nie bedzie tego szitu starforce 3 new genration psia mac :/ Ares mam prosbe do ciebie :) jak zauwazysz gdzies USM do sciagniecia to daj mi znac i jakim sposobem zamierzasz sciagac gre USM??
eDonkey2000 xD

Pozatym gra prawdopodobnie bedzie zabezpieczona.....X-Menów do dzisiaj w sieci nie ma (Activison góra!!! Tak ich zyski pójda w góre) A wiec kasa w góre i do dvdcrave.com :D
To na tym forum mozna poruszac takie "legalne inaczej" sprawy?

A co do zabezpieczenia to watpie zeby StarForce'a dali.
Odpowiedz
BleJd,Sep 22 2005, 18:08 napisał(a):To na tym forum mozna poruszac takie "legalne inaczej" sprawy?
Przeciez eDonkey2000 to legalny program ........ ¦ciaga sie z tamtad rzeczy i nie sa do tej pory twórcy tego programu. Czemu? Bo userzy p2p przestrzegaja prawa. ("cos ci sie podobał wynagrodź twórce i kup orginal" , wielu juz tak zrobilo
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 18:06 napisał(a):gra prawdopodobnie bedzie zabezpieczona
obys nie mial racji bo sie powiesze jak sie okaze ze bedzie ten starforce :P wszystko tylko nie to :(
Odpowiedz
A mam takie pytanie do redakcyjnego pana od gier Crova.......Napiszesz recenzje USM?
Odpowiedz
Mysle, ze tak :) Chyba, ze nie uda mi sie dostac tej gry to wtedy zglosze sie do Ciebie. Jesli chodzi o wersje konsolkowe (bo konsolowych to raczej nie ma co recenzowac) to mysle, ze mozesz sie tym zajac. :] (bo zakladam, ze o to Ci chodzi :>)
Odpowiedz
Spider juz jest w sklepach w USA! :D:D
Odpowiedz
Crov napisał(a):Jesli chodzi o wersje konsolkowe (bo konsolowych to raczej nie ma co recenzowac) to mysle, ze mozesz sie tym zajac. :]
A wiec okolo niedzieli dostaniecie recenzje USM na GBA :] A czy wogóle recenzja gry na GBA na SMO zostanie zamieszczona? xD

Te crov , a moze razem napiszemy recenzje USM :P Tak na ksztalt recenzji Final Fanasy : Crystal Chronicles na gameonly ;P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości