Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Oto pierwsza strona recenzji USM by IGN.......Prosze sie nie smiac robie to co moge xD

Spider-Man zyskal wiele wiecej growych adaptacji niz kazdy inny bohater komiksów – i nie wszystkie byly dobre. Rok temu Spider-Man 2 , gra oparta na filmowym hicie , perfekcyjnie pokazala emocje zwiazane ze Swingowaniem po Manhattanie , lecz calkowicie spartaczyla glówne misje fabularne. Bledy przeszlosci zwrócily sie w Ultimate Spider-Man , stosowne imie dla jednej z najlepszych gier na podstawie komisów.

Powiazania z Komiksem (Comic Connections w oryginale)

Ostania gra ze Spiderem firmy Treyarch rozgrywala sie w dosc autentycznym Manhattanie , z drapaczami chmur które praktycznie dotykaly slonca i wieloma niezdarnymi Nowo Jorczykami którzy wisieli na budynkach z potrzeba pomocy (fajnie przetlumaczylem…:P). Zapomnij o tamtym miescie. Manhattan zostal zmniejszony dla USM , drapacze chmur zostaly okrojone i zmienione na cztero-kolorowy swiat komiksów. Ludzie dalej wolaja o pomoc wiszac na dachach , ale przynajmniej nie musza spadac.

Na pierwszy rzut oka , Nowy Jork moze sie wydawac mniej atrakcyjny niz ten z SM2 , brak refleksyjnosci okien nie jest minusem . Czas dnia naprawde zmienil wyglad miasta. Zmierzch rzuca na budynki swietny pomaranczowy zar , noc jest oswietlona przez neony swiecace na Times Square a popoludnie rzuca piankowe chmurki na niebieskie niebo. To jest takze Ultimata New York , wiec spodziewaj sie znaleźc miejsca z komiksu , jak np. Dom Doktora Strange’a , Baxter Building czy Empire State University.

Treyarch uzywa 3D Tomic Inking technology dzieki której bohaterzy , a szczególnie Venom , wygladaja jak wyciagniete z komisku. Uzycie ruszajacych sie komiksowych panelów przypomina nam ze Spiker , Venom i inni pochodza z tych smiesznych stron. Jako ze ten efekt zostal wykorzystany wczesniej , tylko w Comix Zone i Freedom Force wygladalo to tak wspaniale.

Nowa technologia tak mocno obciaza procesor graficzny , ze czasami predkosc gry spada do mocnych 30 klatek na sekunde. PS2’ójkowa wersja jest najbardziej obciazona tym efektem , przez co ma mniej atrakcyjna opinie niz wersja na Gamecube’a czy Xbox’a.

Pokaz mi bohaterów (Show Some Characters w oryginale)

Wiele znajomych twarzy z Marvel Universe Pojawilo sie w Ultimate Universe przez te 5 lat , lecz prawie wszyscy z nich zostali przedstawieni w nowym swietle. Niektórzy zostali calkowicie zmienieni , a inni latwo wykorzystuja komiksowa pasze (simply exploited for comical fodder. – jak to przetlumaczyc :P) , nawet przypadkowi Spider-fani poznaja wiekszosc bohaterów serii Ultimate , ale powinni byc przygotowani na calkiem nowy wyglad , nastawienie i orgin. Ruino nie jest glupim facetem ubranym w gumowy kostium , jest teraz geniuszem prowadzacym prawdziwa wojenna maszyne. Greek Golbin jest teraz prawdziwym potworem , a nie psycholem który ubiera strój Halloweenowy.

USM chwali wiekszosc bohaterów pojawiajacych sie w komisie , zawierajac Nicka Fury’ego , Greek Goblina , Electro , Wolverine , Mary Jane i wiele innych. Niektórzy – jak Beetle i Silver Sable – maja tu swój debiut. Mocny asortyment wrogów i przyjaciól stwarza sytuacje taka , ze nie musisz siedziec i czekac kiedy pojawi sie ktos „slawny”. W Story mode nie ma zadnych „ciagniec” , zadnych nudnych bossów czy nie satysfakcjonujacych cut-scenek.
Odpowiedz
Komiks na podastaiw gry :? http://www.newsarama.com/Merchandise/Games...eed_USMgame.htm
Odpowiedz
Do limitowanej edycji na konsole jest dodany specjalny komiks dot. gry.
Odpowiedz
Crov,Sep 24 2005, 14:13 napisał(a):Do limitowanej edycji na konsole jest dodany specjalny komiks dot. gry.
Zaden specjalny , tylko numery 30-39 w jednym.

Tak nie wiem czy kogos to zainteresuje , mylilem sie , gra jest na plytach 3.
A czytajac wypowiedzi o grze na boards.ign.com mozna powiedziec ze gra nas rozczarowali.......Gre podobno mozna za pierwszym razem przejsc w jakies 8 godzin....czyli jak Beyond Good and Evil , cieszysz sie z grania kazda minuta , których jest niewiele.
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 24 2005, 14:46 napisał(a):
Crov,Sep 24 2005, 14:13 napisał(a):Do limitowanej edycji na konsole jest dodany specjalny komiks dot. gry.
Zaden specjalny , tylko numery 30-39 w jednym.

Tak nie wiem czy kogos to zainteresuje , mylilem sie , gra jest na plytach 3.
A czytajac wypowiedzi o grze na boards.ign.com mozna powiedziec ze gra nas rozczarowali.......Gre podobno mozna za pierwszym razem przejsc w jakies 8 godzin....czyli jak Beyond Good and Evil , cieszysz sie z grania kazda minuta , których jest niewiele.
O ja, to chala z tym komiksem.
To, ze jest na plytach 3 to dziwne z deka. Zajmuje 1,2 GB a na 3 cd.

Co do czasu przejscia gry faktycznie do dupy, strasznie szkoda, ze tylko 8 godzin. No ale coz, bedzie mozna grac jeszcze raz i jeszcze raz...
Odpowiedz
Crov,Sep 24 2005, 15:21 napisał(a):Co do czasu przejscia gry faktycznie do dupy, strasznie szkoda, ze tylko 8 godzin. No ale coz, bedzie mozna grac jeszcze raz i jeszcze raz...
Ech.........ja tam przejde gre max 3 razy i bede sie delektowal ratowaniem ludu na ulicach NY :D
Odpowiedz
Graliscie juz w ogole? Jak dla mnie BOMBA. Chyba najlepsza gra ze Spiderem do tej pory. Mam nadzieje ze sie za szybko nie skonczy :(
Odpowiedz
BleJd,Sep 24 2005, 23:27 napisał(a):Graliscie juz w ogole? Jak dla mnie BOMBA. Chyba najlepsza gra ze Spiderem do tej pory. Mam nadzieje ze sie za szybko nie skonczy :(
Taa , powiedz ze ty grales :/ Szybko sie nie skonczy? Wszyscy podkreslaja ze stroy mode jest tak dlugo jak ten w Spideyu na "PSiXa".........
Nowa recenzja na gbatemp.net - 9.2........Äźle nie jest , nawet bardzo dobrze.
Odpowiedz
Ja teraz pokonuje sobie Green Goblina :D A gra jest dosyc trudna - szczegolnie walka z Rihno i pogon Venoma za Electro.

EDIT

Ok, gre juz przeszedlem z czego nie jestem zbytnio dumny :( Gra jest poprostu ZA KROTKA! Krotsza niz Spider-Man Game i Spider-Man The Movie. No a szkoda bo gra praktycznie idealna... Nie wiem dlaczego gry ze Spiderem sa takie krotkie. No nic odblokuje pare sekretow jeszcze i przechodze gre znowu.

Aha i zgadnijcie kto jest Carnagem :)
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 24 2005, 14:46 napisał(a):Gre podobno mozna za pierwszym razem przejsc w jakies 8 godzin....czyli jak Beyond Good and Evil , cieszysz sie z grania kazda minuta , których jest niewiele.
Razem z misjami pobocznymi? :blink: Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w ta gre niestety :/ moze jutro dopiero bede mogl...
Odpowiedz
BleJd,Sep 25 2005, 13:29 napisał(a):Aha i zgadnijcie kto jest Carnagem :)
yyy.. Carnage?
Odpowiedz
jaruto,Sep 25 2005, 18:29 napisał(a):
Ares_Real,Sep 24 2005, 14:46 napisał(a):Gre podobno mozna za pierwszym razem przejsc w jakies 8 godzin....czyli jak Beyond Good and Evil , cieszysz sie z grania kazda minuta , których jest niewiele.
Razem z misjami pobocznymi? :blink: Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w ta gre niestety :/ moze jutro dopiero bede mogl...
Taaa , ty sie ciesz , ja najwczesniej sie ta gra bede delektowal dopiero w srode :/
BleJd napisał(a):Aha i zgadnijcie kto jest Carnagem  :)
Cletus Casady :P
Odpowiedz
Wspolczuje ci Ares ze tak dlugo bedziesz czekac, za pozno zaczales... a powiedzcie mi ile misje poboczne zajmuja czasu na przejscie i jakie jest sterowanie w grze?
Odpowiedz
jaruto,Sep 25 2005, 18:55 napisał(a):
Ares_Real,Sep 25 2005, 18:49 napisał(a):Razem z misjami pobocznymi? :blink: Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w ta gre niestety :/ moze jutro dopiero bede mogl...
Taaa , ty sie ciesz , ja najwczesniej sie ta gra bede delektowal dopiero w srode :/
no wspolczuje ci Ares ze tak dlugo bedziesz czekac :( a powiedzcie mi ile misje poboczne zajmuja czasu na przejscie i jakie jest sterowanie w grze? [/QUOTE]
Misje poboczne zajmuja najwyzej minutke czasu (w 30 sekund mozna czleka uratowac) ........a pozatym jak sie przejdzie gre odblokowywuja sie nowe mini-gierki np. Crime Tour czyli swingowanie i rozwalanie gangów na ulicach NY Spideyem , i analogiczne do tego cos z Venomem gdzie rozwalamy mundurowych i helikopterki.
BleJd napisał(a):Gra jest poprostu ZA KROTKA! Krotsza niz Spider-Man Game i Spider-Man The Movie.
Jak dla kogo , ja gre spider-man przeszedlem w 3 i pól godziny :/
Odpowiedz
Ok, a ile jest misji pobocznych. Ktos wie??
Odpowiedz
Walka z gangami, wyscig i zdarzenia w miescie. (spadajacy z balkonu czlowiek, wymuszenie, shocker, poscig za samochodem)

Gra jest srednia+. Milo sie nawet skacze ale misje poboczne, które nie sa misjami pobocznymi bo sie generuja nowe caly czas i pomiedzy misjami trzeba je robic. Czasem jest nawet tak, ze robimy same "misje poboczne", potem lecimy do Szkoly/Bugle'a i jest albo jakas story misja (np pogon za Rhino) albo misja z Venomem. A misje z Venomem sa nuuudne. Jedynie podobala mi sie walka z Wolverinem (który swoja droga nie jest taki strasznie latwy) ale to tylko dlatego, ze podobaly mi sie teksty Wolviego i lubie go. Pogon Venomem za Electro to porazka.
Liczylem na cos wiecej i sie przeliczylem. Nie mówiac juz o sterowaniu, które do najprostrzych nie nalezy. Nadal hustanie na pajeczynie sprawia mi trudnosc. Nie byloby w tym nic strasznego gdyby nie to, ze wlasciwie co "patrol" trzeba robic wyscig. O ile latwo jest sie udac jak najszybciej z punktu a do punktu b o tyle udreka jest latanie przez checkpointy w jaknizszym czasie.

No coz, jeszcze zobaczymy bo nie przeszedlem wszystkiego... Poki co jestem zawiedziony.

PS
Nie mówiac juz o tym, ze bez pada ciezko jest mi sobie wyobrazic granie w to.
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 25 2005, 18:49 napisał(a):
jaruto,Sep 25 2005, 18:29 napisał(a):
BleJd napisał(a):Aha i zgadnijcie kto jest Carnagem  :)
Cletus Casady :P
Nie, nie Casady. Ale nie wiem czy mowic bo nie chce wyjawiac sekretow fabuly :D
Odpowiedz
aha no dobra a czy jak nie uda nam sie uratowac jakiegos czlowieka to jest game over i powtarzanie misji od nować :unsure: dobrze ze latanie jest trudne, lubie wyzwania :)
Odpowiedz
Nie moze sie nie udac uratowac czlowieka. Dlaczegoś Bo on nigdy nie spadnie. Tyklo w misjach story - np pogon za Rhino, gdzie w roznych miejsach sa ludzie majacy klopoty - moga zginac ludzie.
Odpowiedz
a powiedzcie czy jest jeszcze jakis wrog ktorego nie wymieniono na forum i czy z Carnagem walczymy? :rolleyes:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości