Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Gra juz zostala przez IGN zrecenzowana, ale tylko na koncole. Mam nadzieje, ze nie bedzie z ta gra takiego cyrku jak z Spider-Man 2 The Game :(

A tutaj macie recki

http://www.ign.com/reviews/
Odpowiedz
Stary , nie martw sie , oni najpier recenzuja konsolowe wersje a później pecetowe (vide Fahrenheit).

EDIT: A tutaj recka ......Ocena 8.4. a uzytkowników 9.2.......Kurde ja to kupuje :*
Odpowiedz
Jesli oceny na PC beda podobne (a raczej na pewno beda) to nie ma bata kupuje sobie oryginal. A tak w ogole to zobaczcie - skoro gra oparta o komiks dostaje 8.4/10 to jest to gra praktycznie idealna. Dlaczegoś Bo jak wiadomo recenzenci raczej nie lubia gier opartych o komiks (sam nie wiem dlaczego), a skoro gra dostaje taka wysoka ocene to mozna traktowac gre jako perfekcyjna.

Odpowiedz
BleJd,Sep 23 2005, 09:12 napisał(a):Jesli oceny na PC beda podobne (a raczej na pewno beda) to nie ma bata kupuje sobie oryginal. A tak w ogole to zobaczcie - skoro gra oparta o komiks dostaje 8.4/10 to jest to gra praktycznie idealna. Dlaczegoś Bo jak wiadomo recenzenci raczej nie lubia gier opartych o komiks (sam nie wiem dlaczego), a skoro gra dostaje taka wysoka ocene to mozna traktowac gre jako perfekcyjna.
To nie wiem co ty czytasz.......Przeciez nie liczy sie czy gra jest na podstawie komiksu ale ze wogóle to gra.......Zreszta activision dowalilo z tymi "Wieloma Unlocked'balsami"......Przeciez sa tylko okladki komiksów , dwa kostiumy i free-roaming z Venomem.
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 09:18 napisał(a):Przeciez sa tylko okladki komiksów , dwa kostiumy i free-roaming z Venomem.
tylko dwa kostiumy :( a wiesz moze co to za kostiumy?
Odpowiedz
jaruto,Sep 23 2005, 10:56 napisał(a):
Ares_Real,Sep 23 2005, 09:18 napisał(a):Przeciez sa tylko okladki komiksów , dwa kostiumy i free-roaming z Venomem.
tylko dwa kostiumy :( a wiesz moze co to za kostiumy?
Napisali w recenzji ze dwa alternatywne tylko dla spidera......ci co marzyli ze strój Carnaga bedzie mógl Venom wlozyc niech sie w dupe pocaluja :/
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 11:00 napisał(a):ci co marzyli ze strój Carnaga bedzie mógl Venom wlozyc niech sie w dupe pocaluja :/
Oczywista sprawa ze Venom nie bedzie mial zadnych kostiumow, nawet sie nie ludzilem, hm... na IGN podaja ze gra bedzie starczac na 25 godz...
Odpowiedz
jaruto,Sep 23 2005, 11:10 napisał(a):
Ares_Real,Sep 23 2005, 11:00 napisał(a):ci co marzyli ze strój Carnaga bedzie mógl Venom wlozyc niech sie w dupe pocaluja :/
Oczywista sprawa ze Venom nie bedzie mial zadnych kostiumow, nawet sie nie ludzilem, hm... na IGN podaja ze gra bedzie starczac na 25 godz...
Ale ja sie ludzilem :P
Czyli ze na odkrycie wsyztskiego wystarczy 25 godzin? Heh , nie doczytalem tego....:P Dosc krótka ta gra :/
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 11:14 napisał(a):
jaruto,Sep 23 2005, 11:10 napisał(a):
Ale ja sie ludzilem :P
Czyli ze na odkrycie wsyztskiego wystarczy 25 godzin? Heh , nie doczytalem tego....:P Dosc krótka ta gra :/
chcialo by sie z tak 40 godz. co nie ;) jeszcze nie jest pewne czy wersja PC bedzie tak samo grywalna jak na konsoli :unsure: no nie?
Odpowiedz
jaruto,Sep 23 2005, 11:26 napisał(a):jeszcze nie jest pewne czy wersja PC bedzie tak samo grywalna jak na konsoli :unsure: no nie?
Nom nie wiadomo.........nawet nie podali wymagan sprzetowych :/
Odpowiedz
jaruto,Sep 23 2005, 11:38 napisał(a):Podejrzewam ze udostepnia gre USM PC w necie dopiero wtedy jak sie nagraja eh :/ niestety trzeba czekac...
Pewnie jutro albo maxymalnie za 4 dni bedzie w necie (z GTA SA tez sie opiepszali).....

JA tymczasem wychodze z inicjatywa przetlumaczenia opisów postaci z USM

A wiec:

Shocker

Prawdziwe imie : Herman Schultz
Pseudo : Shocker
Zawód : Kryminalista
Tozsamosc : Publicznie znana
Miejsce Urodzenia : Nowy Jork
Krewni : Nieznani
Przynalacznosc do grup przestepczych : Nie
Baza Operacyjna : Nowy Jork
Pierwszy Wsytep w Ultimate Universe : Ultimate Spider-Man #8

Herman Schultz AKA Shocker uzywa "vibracyjno-szokowych" rekawic które sam wymyslil by zostac mistrzowskim kryminalista.

Schultz zostal zlapany przez Spider-Mana podczas kilku poprzednich jego "wybryków". Chociaz jego prawnikowi udaje sie go wybronic od wiezienia , on zawsze "lubi" tam wracac.

Moce i umiejetnosci : Herman Schultz nie posiada zadnych Super-mocy na "slasnosc". Bez swoich rekawic jest bezsilny. Rekawice te sa zdolne do ubezlasnowolnienia zdrowego , doroslego czlowieka.

Robic te "opisy postaci" dalej :P
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 11:55 napisał(a):JA tymczasem wychodze z inicjatywa przetlumaczenia opisów postaci z USM

A wiec:

Shocker

Prawdziwe imie : Herman Schultz
Pseudo : Shocker
Zawód : Kryminalista
Tozsamosc : Publicznie znana
Miejsce Urodzenia : Nowy Jork
Krewni : Nieznani
Przynalacznosc do grup przestepczych : Nie
Pierwszy Wsytep w Ultimate Universe : Ultimate Spider-Man #8

Herman Schultz AKA Shocker uzywa "vibracyjno-szokowych" rekawic które sam wymyslil by zostac mistrzowskim kryminalista.

Schultz zostal zlapany przez Spider-Mana podczas kilku poprzednich jego "wybryków". Chociaz jego prawnikowi udaje sie go wybronic od wiezienia , on zawsze "lubi" tam wracac.

Moce i umiejetnosci : Herman Schultz nie posiada zadnych Super-mocy na "slasnosc". Bez swoich rekawic jest bezsilny. Rekawice te sa zdolne do ubezlasnowolnienia zdrowego , doroslego czlowieka.

Robic te "opisy postaci" dalej :P
Jak chcesz to rob. Ja nie mam nic przeciwko :)
Odpowiedz
Okej robie dalej.......Nie obraze sie jak pojawia sie na smo xD

Silver Sable

Prawdziwe Imie : Silver Sable
Pseudonim : Nie posiada
Zawód : Zolnierz , Lowca Glów
Tozsamosc : Nie znana publice
Miejsce Urodzenia : Nie znane
Krewni : Nie znani
Przynaleznosc do grup : Nie znana , ale pewne jest to ze posiada druzyne zolnierzy dzialajacych na jej uslugach
Baza Operacyjna : Nie znana
Pierwszy Wystep w Ultimate Universe : Ultimate Spider-Man The Game

Nic o niej nie wiadomo , pozatym ze jest "bronia do wynajecia" dla bogatych i zamoznych ludzi na ziemi (tylko dla nich).

Moce i umiejetnosci : Nie posiada zadnych super mocy. Jednakze , jest expertka w sztukach walki , swietnym strzelcem , swietnie walczy bronia biala i jest wspaniala gimnastyczka.
Odpowiedz
ciekawi mnie postac Beetle :rolleyes: wrzucisz info o nim? :)
Odpowiedz

Beetle
Prawdziwe Imie : Abner Jenkins
Pseudonim : Beetle , Abe
Zawód : Szelma
Tozsamosc : Sekretna , znana wladzy
Miejsce Urodzenia : Baltimore , Maryland
Krewni : Nie posiada
Przynaleznosc do grup : Nie nalezy do zadnej z grup przestepczych

Abner Jenkins byl utalentowanym fabrycznym technikiem. Jednakze , mial inne plany tworzac kostium bojowy z mozliwoscia latania . Chcial zostac Mistrzem Zlodziei. Jednakze , po starciu z Daredevilem i Spider-Manem doszedl do wniosku , ze powinien zwiekszyc mozliwosci ofensywne kostiumu. Szukajac slawy i profitów , Abe Jenkins spedzil kilka lat jako opancerzony lotr zwany Beetle.

Moce i umiejetnosci : Beetle nosi latajacy kostium bojowy który jest zaopatrzony w kilka militarno-podobnych broni , których sprytnie uzywa by miec przewage nad przeciwnikiem.
Posiada miedzy innymi granaty , które tworza Pole Silowe. Kostium daje mu takze nadludzka moc.
Dzieki temu kostiumowi , Beetle moze sie przebijac przez gaszcz scian , bez zadnych uszkodzen na ciele i kostiumie.

PS: Zeby później nie bylo , zem lamer.........Te info skopiowane z oficjalnej stronki USM :P
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 13:23 napisał(a):
Beetle
Prawdziwe Imie : Abner Jenkins
Pseudonim : Beetle , Abe
Zawód : Szelma
Tozsamosc : Sekretna , znana wladzy
Miejsce Urodzenia : Baltimore , Maryland
Krewni : Nie posiada
Przynaleznosc do grup : Nie nalezy do zadnej z grup przestepczych

Abner Jenkins byl utalentowanym fabrycznym technikiem. Jednakze , mial inne plany tworzac kostium bojowy z mozliwoscia latania . Chcial zostac Mistrzem Zlodziei. Jednakze , po starciu z Daredevilem i Spider-Manem doszedl do wniosku , ze powinien zwiekszyc mozliwosci ofensywne kostiumu. Szukajac slawy i profitów , Abe Jenkins spedzil kilka lat jako opancerzony lotr zwany Beetle.

Moce i umiejetnosci : Beetle nosi latajacy kostium bojowy który jest zaopatrzony w kilka militarno-podobnych broni , których sprytnie uzywa by miec przewage nad przeciwnikiem.
Posiada miedzy innymi granaty , które tworza Pole Silowe. Kostium daje mu takze nadludzka moc.
Dzieki temu kostiumowi , Beetle moze sie przebijac przez gaszcz scian , bez zadnych uszkodzen na ciele i kostiumie.

PS: Zeby później nie bylo , zem lamer.........Te info skopiowane z oficjalnej stronki USM :P
Czy moglbys przetlumaczyc recke IGN'a :P wiesz tak dla innych, wiem ze to duzo roboty ja sam moglbym, jakbym znal jezyk na perfect :( ale jak chcesz, ja cie nie zmuszam tylko proponuje :)
Odpowiedz
jaruto,Sep 23 2005, 14:21 napisał(a):Czy moglbys przetlumaczyc recke IGN'a :P wiesz tak dla innych, wiem ze to duzo roboty ja sam moglbym, jakbym znal jezyk na perfect :( ale jak chcesz, ja cie nie zmuszam tylko proponuje :)
Dobra , zobacze co da sie zrobic (na bank na jutro zrobie strone pierwsza recenzji :P)....A tak wogóle nie znam tego jezyka perfect , pomagal mi "handi dikszonari" :P
Odpowiedz
Ares_Real napisał(a):
Crov napisał(a):Jesli chodzi o wersje konsolkowe (bo konsolowych to raczej nie ma co recenzowac) to mysle, ze mozesz sie tym zajac. :]
A wiec okolo niedzieli dostaniecie recenzje USM na GBA :] A czy wogóle recenzja gry na GBA na SMO zostanie zamieszczona? xD
Jezeli wyslesz ta recenzje Dawidowi zamiast wrzucac na forum to pewnie tak.
Ares_Real napisał(a):Te crov , a moze razem napiszemy recenzje USM :P Tak na ksztalt recenzji Final Fanasy : Crystal Chronicles na gameonly ;P
Te ares, no zobaczymy.

BTW, kostiumów nie jest 2 tylko 5. "The other five unlockables are all costumes."
"Pozostale piec rzeczy do odblokowania to kostiumy." Dwa to sa rodzaje kostiumów Petera Parkera.

Jaruto - sorry, ale wywalilem tego posta. Beetle wystarczy sprawdzic w slowniku co to znaczy, a i tak pewnie wielu wie, ze chodzi o chrabaszcza.
Odpowiedz
Wiadomo ze na forum wrzucac nie bede bo mi jeszcze zaje*ia i podpisza wlasnym nazwiskiem.......
BTW gra w wersji PC jest prawdopodobnie na 2 plytkach . "Czemu?" sie spytacie. Jak wiadomo wersje na konsole i PC to sa te same rzeczy. A ze ostatnio na NFOrcie pokazano NFO z releasa USM na PS2 i podano rozmiar gry.........1250 MB wychodza 2 plytki , LEM duzo zaoszczedzil na nosniku.

A ciekawe co to za kostiumy.
Odpowiedz
Crov,Sep 23 2005, 16:28 napisał(a):BTW, kostiumów nie jest 2 tylko 5. "The other five unlockables are all costumes."
"Pozostale piec rzeczy do odblokowania to kostiumy." Dwa to sa rodzaje kostiumów Petera Parkera.
Uff dobrze ze 5 kostiumow a nie 2... liczbe ich juz znam, ktos cos wie jeszcze o tych kostiumach? czy beda to calkowicie nowe kostiumy nie wystepujace w komiksach? Jakies szczegolowe informacje by sie przydaly o nich :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości