Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
No i git, dobrze, ze bedzie duzo postaci z poza Ultimate Spider-man. Mogliby jeszcze Ultimatesów pokazac i Hulka, choc akurat Ultimates byc powinni, Fury bedzie.

A premiera kiedyś Juz niedlugo, troche ponad tydzien, no nie?
Odpowiedz
Wedlug IGN 22 wrzesnia ,wedlug oficzjal njus 27 wrzesnia , wedlug pól ofiszial njus 26wrzesnia xD
Innymi slowy , czekamy jeszcze kolo tygodnia.
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 18 2005, 16:57 napisał(a):Wedlug IGN 22 wrzesnia ,wedlug oficzjal njus 27 wrzesnia , wedlug pól ofiszial njus 26wrzesnia xD
Innymi slowy , czekamy jeszcze kolo tygodnia.
Zeby tylko nie przedluzyli premiery na PC, badzmy dobrej mysli :)

Ciekawe czy USM bedzie mozna wchodzic do okien budynkow bo z tego co wiem w Spider man The Game (czy The Movie nie pamietam za dobrze) na Ps2 mozna bylo wchodzic, ale w sumie to po co spidey mial by wchodzic do cudzego mieszkania :D
Odpowiedz
jaruto,Sep 18 2005, 17:05 napisał(a):Ciekawe czy USM bedzie mozna wchodzic do okien budynkow bo z tego co wiem w Spider man The Game (czy The Movie nie pamietam za dobrze) na Ps2 mozna bylo wchodzic, ale w sumie to po co spidey mial by wchodzic do cudzego mieszkania :D
Pewnie bedzie mozna. Zobaczymy 26 wrzesnia co zrobili w tych swoich malych glówkach amerykanscy devoloperzy xD
Baloon Kid jest 1 z ich zartów w tej grze.
Odpowiedz
Ja tam nie wiem, co wszystkim (albo wiekszosci) przeszkadza w tej grze. Wg mnie to bedzie hicior.
Odpowiedz
Zgadzam sie z toba :) ale wiadomo, roznie bywa z tymi grami... "nie chwalmy dnia przed zachodem slonca" :P Pozyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz
Pawciolux,Sep 19 2005, 08:14 napisał(a):Ja tam nie wiem, co wszystkim (albo wiekszosci) przeszkadza w tej grze. Wg mnie to bedzie hicior.
Pokaz mi posta w którym ktos narzeka na ta gre :/ Czlowieku popieraj swoje slowa na czyms.......Pozatym , hicior to to bedzie , od ch*ja nowych ciosów do odblokowania i okladek komiksów i kostiumów.......Poprostu gra na wiele bedzie starczyc.........
Podobno w grze ma byc tryb dla 2 graczy (ale bonusowy i nie bedzie rozbudowany)
Nowy trailer - devoloperzy mówia wszystko o grze , obisuja postacie i co najwazniejsze pokazany jest Ultimate Green Goblin xD
Odpowiedz
Boss Battles - dzisiaj prosze panswta przedstwaiam wam ULTIMATE GREEN GOBLINA!!!
A tutaj 2 nowe trailery
Odpowiedz
Wszystko zapowiada sie wysmienicie, mozliwe ze USM zostanie okrzyknieta jedna z najlepszych gier tego roku, juz nie moge sie doczekac Swingowania, podobno bedzie mozliwosc ratowania ludzi podczas gdy oni spadaja na leb na szyje.Moze to plotki tylko, no ale coz, zobaczymy juz niedlugo. :)

PS:Wiesz co ja mysle na temat trybu dla 2 osobą? moim zdaniem bedzie on polegal na tym ze 1 gracz wcieli sie w spider-mana a 2 w Venoma i beda walczyc ze soba tyle ze na okreslonym terenie i do upadlego. :P
Odpowiedz
jaruto,Sep 20 2005, 10:04 napisał(a):Wszystko zapowiada sie wysmienicie, mozliwe ze USM zostanie okrzyknieta jedna z najlepszych gier tego roku, juz nie moge sie doczekac Swingowania, podobno bedzie mozliwosc ratowania ludzi podczas gdy oni spadaja na leb na szyje.Moze to plotki tylko, no ale coz, zobaczymy juz niedlugo. :)

PS:Wiesz co ja mysle na temat trybu dla 2 osobą? moim zdaniem bedzie on polegal na tym ze 1 gracz wcieli sie w spider-mana a 2 w Venoma i beda walczyc ze soba tyle ze na okreslonym terenie i do upadlego. :P
Pdobno ma byc jeszcze wyscig (wybierasz kim chcesz sie scigac , podobno bedzie mozna wybrac bossa z gry) i "ratowanie zamieszanie" , czyli gracz grajacy venomem robi rozpierdzuche a ten co spideya kieruje to ma ich ratowac........Sam w to nie wierze xD

CIEKAWOSTKA

Ultimate Green Golbin zostal pokazany na trailerze z E3 (bardziej oznaki ze bedzie) , odswieszcie sobie te trailery i zobaczcie ze sa na nim pokazane fireballe Goblina (efekt pokazany na prawie poczatkutraileru o goblinie) i efekt takiego migania (22 sekunda traileru GG) .......to zostalo pokazane na trailerze z E3 tylko nikt sie nie domyslal ze to sprawka Goblina xD
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 20 2005, 11:59 napisał(a):Pdobno ma byc jeszcze wyscig (wybierasz kim chcesz sie scigac , podobno bedzie mozna wybrac bossa z gry) i "ratowanie zamieszanie" , czyli gracz grajacy venomem robi rozpierdzuche a ten co spideya kieruje to ma ich ratowac........Sam w to nie wierze xD
Slyszalem cos o wyscigu ale tak malo ze to moze byc bujda :P a ten tak zwany "wyscig" bedzie przeznaczony na PC i Konsole czy tylko na ktoras z platform??
A co do swingowania zaskoczylo mnie to ze spidey moze sie wspinac po pajeczynie podczas lotu, tego jeszcze nie bylo!! dla mnie rewelacja. :)
Odpowiedz
Czy ktos wie czy EB Games i Best Buy wysylaja paczki do Polski?
Odpowiedz
Kurcze ta gra bedzie SUPER, czekam na nia od E3. Ja rowniez nie mam DVD, a do 14.10 nie chce mi sie czekac, wiec sprobuje zamowic sobie z USA. No chyba ze zalatwie sobie pirata...

PS. A w tak w ogoel to ktos sie orientuje w sprowadzaniu towaru z za granicy?
Odpowiedz
BleJd,Sep 20 2005, 17:38 napisał(a):Kurcze ta gra bedzie SUPER, czekam na nia od E3. Ja rowniez nie mam DVD, a do 14.10 nie chce mi sie czekac, wiec sprobuje zamowic sobie z USA. No chyba ze zalatwie sobie pirata...

PS. A w tak w ogoel to ktos sie orientuje w sprowadzaniu towaru z za granicy?
Opcja druga rOx :) Moze bede ci mógl po premierze dac namiary xD
Odpowiedz
dobra gra to i dobre wymagania sprzetowe

moje to:
-procek 3.0 pentium 4
-karta geforce fx 6600gt
-1024mb ram'u

P.S chyba mi pójdzie :)
Odpowiedz
blackcat,Sep 20 2005, 20:05 napisał(a):dobra gra to i dobre wymagania sprzetowe

moje to:
-procek 3.0 pentium 4
-karta geforce fx 6600gt
-1024mb ram'u

P.S chyba mi pójdzie :)
Jezuu......nie znamy jeszcze wymagan sprzetowych a ty ze statystykami swojego kompa wychodzisz :/ Skoro Crovowi na bank na GF2 MX pójdzie to czemu ci nie ma pójsc xD
BTW - na ign.com pojawil sie artykul jak powstal Venom
link
Odpowiedz
Wg. mnie kolega poprostu chcial pochwalic sie sprzetem :D

A co do wymagan to duze nie beda na pewno... ale nie zmienia to faktu, ze wykorzystywanie shaderow w grach to normalka wiec bez GF3/R8500 sie nie obejdzie - powiedzmy GF2MX/4MX papa :P

Wg. mnie minimum:

CPU 1.5GHz
256 DDR RAM
GF3/R8500 (albo inna karta obslugujaca shadery co najmniej 1.1)

Odpowiedz
BleJd,Sep 20 2005, 20:30 napisał(a):Fajnie, ale o takich rzeczach to raczej sie na PM pisze, bo adminowi sie pewnie nie spodoba zasmiecanie forum.
Napisalem ale ty nic <_<

Ma ktos ten obrazek ale w roździelczosci 1024 x 768? Tak zeby tapetka byla ale jak powieksze paintem czy innym programem graficznym troche Äźle wyglada :P
Odpowiedz
Le rzeczywiscie, sorki zwracam honor :D

BTW a skad wiesz, ze akurat 23 bedzień Oficjalnie jest 26 i tego sie trzymam.

A co do obrazka to jest chyba jakas krzyzowka Hulka z baranem? :blink:

OMG co oni robia z tymi komiksowymi bohaterami... :|
Odpowiedz
BleJd,Sep 20 2005, 20:42 napisał(a):Le rzeczywiscie, sorki zwracam honor :D

BTW a skad wiesz, ze akurat 23 bedzień Oficjalnie jest 26 i tego sie trzymam.

A co do obrazka to jest chyba jakas krzyzowka Hulka z baranem? 8O

OMG co oni robia z tymi komiksowymi bohaterami... :|
Po pierwsze to jest Ultimate Green Golbin , po drugie wszyscy mówia (ign.com gaespot.com gamerankings) ze data to 23 bo niedawno premiera sie cofnela. Zmien to bo w piatek na bank wydana zostanie ta gra :P (zreszta nawet pre-ordery na EB games pisze ze 23).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości