Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Friend or Foe
Pierwszo slysze o tejze grze... jak rozumiem bedzie ona czyms w stylu "Lego: Star Wars". Takie pomieszanie filmów i zlozenie trylogii w kupe... Po niedosycie zwiazanym z gra Spider-man 3: the Game, jestem jak najbardziej na tak dla tej gry... moze W koncu powstanie cos co mogloby choc troche konkurowac z Ultimate Spider-man?
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
A co to niby ma byc za gra? Na stronce jest tylko pokazany Spider-Man i Green Goblin wygladajacy jak niskobudzetowy wyrób fabryki zabawek...
Odpowiedz
nawet fajnie to wyglada, moze byc fajna, podoba mi sie design Spidey'a.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33315
Odpowiedz
Mi równiez, ale psuje to olbrzymi kontrast z Goblinem... przykro mi :(
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
Cos jak lego star wars? Musze miec te gre! :lol:
A powaznie...nie wiem co sadzic...mamy tylko animacyjke na razie...
Odpowiedz
Ja sie doczekac nie moge. Goblin jest fajny, spidey tez. Gra dluga bedzie (w koncu 5 filmowych przeciwników i kilku z poza).
Odpowiedz
To na pewno nie jest nic z serii Lego cos tam cos tam The Video game ;) Wyglada mi to raczej na cos w rodzaju DSowego USM Battle for New York. Równiez dwie postacie, klimat tez troche podobny. Oczywscie narazie nie wiadomo o grze zbyt wiele, ale po przypuszcac nie zaszkodzi.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Ach, gdyby powrócili do poczatku i zobaczyli na czym robili bledy, moze wynikloby cos z tego?
Odpowiedz
Ach, gdyby powrócili do poczatku i zobaczyli na czym robili bledy, moze wynikloby cos z tego?
Odpowiedz
A spójrzcie na tytul - "Spider-Man: Przyjaciel czy wróg". Byc moze za zielona maska kryje sie Harry Osborn?
Odpowiedz
Nieee. To Norman jest na 100% Ta gra to adaptacja filmowej trylogii.
Odpowiedz
Skad wiesz, ze to adaptacja trylogii?
Odpowiedz
Bo tak powiedzial producent.
Odpowiedz
Jezeli to jest screen z gry a nie z przerywnika filmowego to swietna grafika.

Ale wyglada na to ze mi nie pójdzie na moim sprzecie :P
Odpowiedz
Kapi,May 13 2007, 03:04 PM napisał(a):Skad wiesz, ze to adaptacja trylogii?
Gra przed nadaniem jej oficjalnego imienia "Friend or Foe" nazywala sie "Spider-Man Trilogy", wiec to raczej logiczne ;]
Odpowiedz
Ares_Real,May 14 2007, 12:24 PM napisał(a):
Kapi,May 13 2007, 03:04 PM napisał(a):Skad wiesz, ze to adaptacja trylogii?
Gra przed nadaniem jej oficjalnego imienia "Friend or Foe" nazywala sie "Spider-Man Trilogy", wiec to raczej logiczne ;]
Dodam jeszcze ze Goblin ma ten sam strój co w pierwszej czesci...to moze o czyms swiadczyc...
Odpowiedz
To bedzie super gra.Fajie jakby bylo to cos w stylu lego star wars.

Odpowiedz
Oto co na GameSpotcie sie pojawilo:

Spider-Man: Friend or Foe is a unique take on the most successful Super Hero franchise of all time. Inspired by the movies Spider-Man, Spider-Man 2 and Spider-Man 3, this Action Adventure game reinterprets big-screen moments and battles with a humorous twist. Players team up with famous Marvel heroes to fight the bad guys, and then convert them to sidekicks after defeating them in epic boss battles. Experience ground-breaking Co-operative Multiplayer, as Spider-Man or a sidekick, in exotic spots around the globe, including Tokyo, Egypt and Nepal.

Features

* Choose a sidekick from your allies — Pick from a long list of Spider-Man's allies like Blade, Ironfist and Prowler, and swap between sidekicks at any time. Spider-Man and any chosen sidekick can unleash lethal combos against opponents.
* Fight against movie villains, then alongside them — Face off against infamous movie villains using an innovative combat system. Combat Doc Ock in his lab, Sandman in a construction site, and Green Goblin on the rooftop of Oscorp. Then turn bad guys into good. Once defeated, they become your sidekicks.
* Team up in two-player co-op — Share the fun with a friend or sibling! One of you plays Spider-Man and the other controls one of Spider-Man's powerful sidekicks. You can play Co-operatively through every world, area and level. Team up to accomplish more powerful moves that will blow away the villains.
* Enjoy details inspired by the Spider-Man movies — Movie villains are just the beginning. You also get to experience costumes, battle scenes and spoofed scenes, all inspired by the first three Spider-Man films.
* Come back for more, again and again — Replay each chapter with a different sidekick and eventually with Black-Suited Spider-Man. Unlock additional characters such as New Goblin and Silver Sable. Fight in diverse worlds, from an island jungle and a New York training ground to Transylvania and Nepal.

Czyli cos w stylu Super Smash Bros. z bohaterami Marvela :]
Odpowiedz
WOW :rolleyes: To bedzie super!!! :lol:
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Odpowiedz
WoW. Moze byc niezla gierka, ale z tego co tam napisali wynika, ze to bedzie taki beat'em up bez misji pomiedzy pojedynkami jedynie zainspirowany filmami.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości