Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Friend or Foe
Pojawil sie trailer

Odpowiedz
SUPER! :D Na trailerze prezentuje sie BARDZO fajnie :) Venom jest taki jak w SM3 tylko, ze umiesniony. Filmowy mi sie podobal, ale mogli zrobic podobnego jak ten <_<
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Odpowiedz
Postacie sa jakies takie kwadratowe... (scenki nakrecone podczas gry)
Odpowiedz
Czyli jednak klon LEGO Star Wars ;) Szkoda, ze nie na ps2 (wczesniej twierdzili, ze na ps2 wyjdzie), ale po upgradzie kompa powinno mi pójsc :)
EDIT:
Z oswiadczenia Activision przed E3 napisał(a):Spider-Man: Friend or Foe - Spider-Man: Friend or Foe challenges players to defeat and then join forces with notorious movie nemeses including Doc Ock, Green Goblin, Venom and Sandman, and other classic Spider-Man characters. Players will embark on a global quest to overcome an evil threat, by controlling Spider-Man and one of numerous Super Hero or Super Villain sidekicks, as they master unique fighting moves and styles while switching between characters to execute team combos and defeat foes. Spider-Man: Friend or Foe features a unique co-op mode in which a friend can join the game at any time and take control of Spidey's sidekick as they battle through the game side-by-side and replay favorite levels. (Xbox 360 video game system from Microsoft, Wii video game system from Nintendo, PlayStation2 computer entertainment systems, PSP (PlayStation Portable) system, Nintendo DS and Games for Windows; not yet rated by the ESRB).
Czyli jednak PS2 bedzie :]
Odpowiedz
trailer jest niesamowity moze troche doc ock i Green Goblin jest taki kwadratowy ale moze to poprawia =) Venom genialny i zapowiada sie bardzo fajna i smieszna gierka juz zbieram kase na wersje PS2 lub Xbox =)

Ares_Real --> tak tak oczywiscie chodzilo mi o Xbox 360 mój blad przepraszam :rolleyes:
Odpowiedz
Wywiad zwiazany z ta gra.

robinhoo10- gra na Xbox'a nie wyjdzie (chyba, ze masz Xboxa 360 na mysli).
Odpowiedz
Swietna gierka :D :D!!!
Nie wazne jaka cena... KUPUJE :P

A mi ten kwadratowy GG i Doc Ock sie podobaja... Maja swoj urok :D

Ale za to VENOM jest cudowny :) Swietnie zrobiony... wyglada tak dobrze jak w komikise :P
Grraaaaach :D (ostatnia scena w trailerze jest super B) )
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Oooo gra jest swietna. Przynajmniej trailer tak sie prezentuje. Mam nadzieje ze gra odniesie wielki sukces. :P
Odpowiedz
Fajna gierka . Jesli bedzie fajna to nie beda mi przeszkadzaly te troche kwadratowe zeczy u GG albo u Dock Ock ( glowy , rece , nogi ) . Szkoda ze mam taki slaby komputer , bo gra bedzie pewnia miala duze wymagania , Kupilem sobie USM i teraz musze czekac az tata mi kupi nowego kompa :P , ale gierka fajoska bedzie . Napewno .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Czy wam tez niedziala ten link podany na SMO???
Ja mam problem z otwarciem strony :blink:
Odpowiedz
Mi dziala spróbuj w IE.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum i nurtuje mnie jedna rzecz czy ta najnowsza wlasnie tworzona gra ze Spideyem bedzie miala podobne wymagania (na Pc oczywiscie) jak SM3TG bo prawde mowiac wg. mnie to patrzac na oprawe graficzna chyba mniejsze. Jak myslicie?
Odpowiedz
Morlun,Jul 12 2007, 09:03 PM napisał(a):Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum i nurtuje mnie jedna rzecz czy ta najnowsza wlasnie tworzona gra ze Spideyem bedzie miala podobne wymagania (na Pc oczywiscie) jak SM3TG bo prawde mowiac wg. mnie to patrzac na oprawe graficzna chyba mniejsze. Jak myslicie?
no cóz, nie kazda gra musi miec przeciez wieksze wymagania od poprzedniej
ma ktos save 100% do  Ultimate spider-man? jak tak to bardzo prosze o wyslanie go na danielch777@wp.pl
Odpowiedz
Tak i moin zdaniem ta bedzie miala mnejsze bo jak patrzylem na te screeny ze strony Marvela to moim zdaniem ta gra wizualnie jest gorsza od sm3tg.
Odpowiedz
Troche wiecej gameplay'u. Zapowiada sie niezle :)
Odpowiedz
Jak zapowiadaja producenci, gra bedzie przeznaczona dla mlodszych fanow Spidera, jednak sadze, ze jak bedzie warta swego to i ci starsi sie przylacza :P
Ja tak zrobie :D
Odpowiedz
Zapowiada sie radosna arcadowa mlócka dla mlodszych fanów. Moze byc zjadliwe, ale nie ambitne. Troche szkoda lecz jesli bedzie to dobra nawalanka to sobie chetnie popykam.

Odpowiedz
W tej grze nie podoba mi sie jedno . To ze Spidey jest taki troche gruby . w Spider-man : the movie bylo to samo . Grubasy takie ze grac sie nie chce .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Spider-man wspólpracujacy z New Goblinem to rozumiem bo juzcostakiego bylo ale zeby z Venomem albo z Dr,Ock????jak dla mnie Poroniony pomysl ale pewnie dlatego nazwali ja FRIEND OR FOE :)
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze gra bedzie zawierala duzo ciekawych misji.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości