Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Friend or Foe
Pojawily sie nowe skriny.
Mi sie z zapowiedzi gra nie podoba. Za to zapowiedzi spidermana 3 - gry, byly swietne, mialem nadzieje na cos duzo lepszego a zawiodlem sie. Moze tym razem bedzie odwrotnie. Marzy mi sie gra dopracowana wciagajaca z jakimis "smaczkami" i nie rozumiem dlaczego nie mozna takiej gry zrobic. Konami robi metal gear'a, gran turismo i inne swietne gry i pokazuja ze da sie zrobic serio dopracowana gre. Moglby jakis zespol posiedziec nawet kilka lat i zrobic pozadna gre ze spidermanem.
Odpowiedz
Grafika niczego sobie. Jedyne co mi sie teraz nie podoba, to pajeczyna. Wyglada wg mnie na jakies wyladowania elektryczne. I pomysl ze wspólpraca Pajaczka z przeciwnikami uwazam za fajny :)
Tony Stark
Odpowiedz
Jezeli gra bedzie na poziomie LEGO SW to z checia zagram. :) Na PC dawno nie bylo zadnej efektownej i odmózdzajacej nawalanki, a ta zapowiada sie ciekawie: nie dosc, ze ze Spideyem w roli glównej to jeszcze z mozliwoscia grania jego przeciwnikami. Poczekamy, zobaczymy :)
Odpowiedz
Tez mi sie wydaje ze to bedzie cos a la Lego SW. Juz po filmkach i stylowi graficznemu widac ze funkcjonuja tu podobne mechanizmy. Obawiam sie tylko by gra nie byla równie krótka jak Lego SW.

Odpowiedz
Wookie3e,Jul 27 2007, 03:26 PM napisał(a):Tez mi sie wydaje ze to bedzie cos a la Lego SW. Juz po filmkach i stylowi graficznemu widac ze funkcjonuja tu podobne mechanizmy. Obawiam sie tylko by gra nie byla równie krótka jak Lego SW.
Mam nadzieje, ze nie gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze nie gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW. [/quote]
Nie rozumiem Cie. Przyjzyj sie pierwszej czesci swojej wypowiedzi :P
Odpowiedz
Dla mnie wyglada ta wypowiedz na zle postawienie przecinka, wiec mamy do czynienia z bledem skladniowym.

"Mam nadzieje, ze nie. Gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW."

Tak lepiej. Chcieliscie, by Rafcios dawal przecinki. Moze lepiej, aby ich nie dodawal skoro sypie sie skladnia?
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jul 27 2007, 04:42 PM napisał(a):"Mam nadzieje, ze nie. Gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW."
No tak wyglada od razu lepiej :)
Odpowiedz
Rafcios napisał(a):Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW.

Porównywac Friend or Foe do LEGO SW pod wzgledem animacji nie ma co, w FoF postacie beda przeciez poruszac sie mniej wiecej jak ludzie, a nie jak, nomen omen, klocki :)
Odpowiedz
Pod wzgledem animacji moze nie, ale sposób prowadzenia rozgrywki i humor przywodza na mysl wlasnie Lego SW.

Odpowiedz
Chmielek,Jul 27 2007, 05:28 PM napisał(a):
Rafcios,Jul 27 2007, 02:28 PM napisał(a):
Mam nadzieje, ze nie gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW.
Nie rozumiem Cie. Przyjzyj sie pierwszej czesci swojej wypowiedzi :P [/quote]
Innudeo ma racje. Wypowiedz ma byc tak "Mam nadzieje, ze nie. Gralem w pierwsza Czesc Lego SW i uwazam, ze troszke nudna. Mam nadzieje, ze bohaterowie Beda sie lepiej ruszac niz w SW." Siostra mnie poganiala i pisalem na szybko sory.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Wookie,Jul 28 2007, 12:15 AM napisał(a):Pod wzgledem animacji moze nie, ale sposób prowadzenia rozgrywki i humor przywodza na mysl wlasnie Lego SW.
Oby tylko nie bylo takie krótkie jak te Lego Star Wars.
Odpowiedz
Nie ladowalem sie do tego tematu uwazajac, ze to jakas nowa komiksowa seria (nie zauwarzylem "gry komputerowe", nie czepiac sie ;) ). Ujrzalem mini-zapowiedz w CDA i musze powiedziec, ze moze byc ciekawie. Boje sie tylko, ze wyceluja to bardziej w "product for dzieci". Nareszcie posmigalbym Osmiornica....

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
Robson,Aug 8 2007, 06:56 PM napisał(a):Boje sie tylko, ze wyceluja to bardziej w "product for dzieci".
Bo to jest/bedzie gra dla dzieci, juz po samym trailerze mozna sie tego domyslic, a pani z wywiadu do którego linka dalem gdzies wyzej wyraznie tak powiedziala. Czyli lipa ;)

Chmielek napisał(a):Oby tylko nie bylo takie krótkie jak te Lego Star Wars.

Twórcy tej gry pewnie od gapia wszystko z LEGO Star Wars, razem z dlugoscia gry.
Zreszta pani z tego samego wywiadu co wspomnialem wyzej powiedziala, ze bedzie piec swiatów i trzy levele w kazdym (albo na odwrót, moze zle to zapamietalem), zreszta zwazajac, ze to ma byc gra dla dzieci, spodziewalbym sie dzies 5-6 h rozrywki :)
Odpowiedz
Ares_Real,Aug 8 2007, 08:53 PM napisał(a):Twórcy tej gry pewnie od gapia wszystko z LEGO Star Wars, razem z dlugoscia gry.
Zreszta pani z tego samego wywiadu co wspomnialem wyzej powiedziala, ze bedzie piec swiatów i trzy levele w kazdym (albo na odwrót, moze zle to zapamietalem), zreszta zwazajac, ze to ma byc gra dla dzieci, spodziewalbym sie dzies 5-6 h rozrywki :)
Chyba mysle ze jednak bedzie 5 swiatów i trzy levele i pewnie na koncu jednego swiata czekac bedzie boss Green Goblin, Doctor Octopus, New Goblin, Sandman i Venom.
Odpowiedz
Sorki za dwa posty pod rzad ale nikt nic nie pisal. Widzieliscie nowy zwiastun i screeny ze SM FOF ??? Wedlug mnie bedzie to dobra gra. Ciekawe jak bedzie wygladalo latanie na pajeczynie i czy Spider-Man posiadzie w ktoryms momencie czarny strój.
Odpowiedz
Ta, bedize czarny kostium... wyobrazcie sobie w nim walczyc z Venomem! :)
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13,Aug 24 2007, 10:32 PM napisał(a):Ta, bedize czarny kostium... wyobrazcie sobie w nim walczyc z Venomem! :)
Z kad ta pewnosc, masz na ten temat jakies informacje ???
Odpowiedz
Ta, gdzies w necie, i chyba w CDA bylo.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13,Aug 24 2007, 10:29 PM napisał(a):Ta, gdzies w necie, i chyba w CDA bylo.
Potwierdzam.
Nie wiem czemu, ale do tej gry podchodze optymistycznie ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości