Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Friend or Foe
Zapowiada sie bardzo ciekawie :) . Grafika jak dla mnie jest cudowna, a sama rozgrywaka jeszcze nieznana, wiec nic o niej chyba powiedziec nie moge :(

Daj ktos skana tej zapowiedzi z CDA.
ps. Milo mi bylo jak ktos by zakupil - Allegro
Odpowiedz
Darth Destruktor,Aug 25 2007, 03:03 PM napisał(a):
nightcrawler_13,Aug 24 2007, 10:29 PM napisał(a):Ta, gdzies w necie, i chyba w CDA bylo.
Potwierdzam.
Nie wiem czemu, ale do tej gry podchodze optymistycznie ;)
Tak jak ja do karzdej gry z pajakiem, na razie tylko spider-man 2 mnie zawiódl.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Wiecie moze jakimi postaciami bedzie mozna sterowac w tej grze i jak bedzie sie zmieniac z postaci na postac . Bardzo bym chcial zobaczyc wreszcie gre w której mozna sobie zmieniac postac podczas rozgrywki ( czy jak to tam sie mówi ) tak jak w Wormsach przez nacisniecie TAB . A co do tego SM2 to sie z toba nie zgodze nightcrawler , ze gra jest zla . Fakt , ze malo jest walki i takich wciagajacych plansz , ale jest bardzo ... odprezajaca .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Heh, juz uwielbiam te gre, dzieki temu screenowi ;) :

Odpowiedz
Menelozo,Aug 25 2007, 07:56 PM napisał(a):odprezajaca .
Masz racje, mozna sie przy niej odprezyc i zasnac.

@UP
Fajny screen ;P
Odpowiedz
Tak, super gierka tylko z grafika troche nie zabardzo.;)
Szkoda jeszcze tylko, ze nie dali wiekszego opisu. :)
"Chcia?bym powiedzie? ?e mi?o CI? mie? znów w?ród nas, Venom. Ale jeste? tu widziany równie mi?o, co ostre rozwolnienie."- Spider-Man
Odpowiedz
Gra w stylu Lego Star Wars bardzo mnie cieszy. Zapowiadano jakis czas temu Lego Batman i Lego Star Wars: The Complete Saga (bedacy polaczeniem The Video Game i The Orginal Tryloghy), z prestego powodu, ze pierwsza gra z tej serii odniosla niespodziewany sukces. Sam gralem w nia miesiacami (bo niemoglem pokonac Grievousa xD). W Orginal Tryloghy poprawiono najwiekszy blad pierwszej czesci: przedluzono rozgrywke. Poziomów jest co prawda niewiele, ale sa takie rzeczy jak tryb Super Story, którymi mozna bawic sie dlugo, a w Batmanie (którego twórca otwarcie przyznal, ze chodzi wylacznie o pieniadze) ma nastapic powielenie leveli.
W obie czesci LSW moge grac bez konca, ale niestety raczej niewidze Batmana jako postaci humorystycznej, on jest od krwawych walk. Dlatego bardzo ciesze sie na te gre za Spidey'em.Mazylem o Lego Spiders. To coprawda troche co innego (bo pewnie firma Lego odmówila Marvelowi zezwolenia, a to dlatego, ze ma juz uklad z DC w sprawie Batmana) ale moze byc równie wspaniale lub nawet bardziej.
Równiez kiepska grafa mnie niemartwii, bo troche zjechal mi sie komp i cos w rodzaju The Force Unleashed raczej mi niepójdzie (No cóz, przeczytam o tym ksiazke...).

Jeszcze tu napisze.
Ma by? ich dwóch; nie wi?cej nie mniej. Jeden by wciela? pot?g?, drugi by o ni? prosi?. ~ Datrh Bane, Zasada Dwóch.
Odpowiedz
Nie wiesz jak pokonac Grieva? XD
Moge ci wyslac solucje XD

A tak serio, tez bardzo lubie lego sw. Ma cos fajnego w sobie...jest u mnie zaraz po Jedi Academy ;)
Odpowiedz
Ludzie mam oficjalna (no moze nie oficjalna) strone tej gry, to nie Lego! Tylko Goblin tak Legowato wyglada chodzi o to ze najpierw walczycie z goscmi z trylogii a potem pomagaja wam walczyc! Tak przynajmniej wynika z filmika na tej stronie obejrzcie! http://spiderman-friend-or-foe.com/ to ta strona a gra juz nie dlugo....
Odpowiedz
"Nie wiesz jak pokonac Grieva? XD"
Wiem, juz dawno mi sie udalo (niemoglem trafic w te jego pojemniki, te, które trzeba bylo ustrzelic na skos)
Ale dzieki, jakbym mial nadal problem, napewno bym z Twojej propozycji skorzystal.

"Ma cos fajnego w sobie...jest u mnie zaraz po Jedi Academy wink.gif"
Bo pewnie niegrales w Misteries of the Sith. A tak na serio... mogliby napisac Lego Clone Wars, ale dopiero po zakonczeniu TCW, czyli za kilka lat :-{

Wracajac powoli do tematu Friend or Foe, mam problem z trailerem. Z jakiegos powodu niemoge go obejrzec, zawsze jak próbuje, wyskakuje okno o "bledzie". Wie ktos czemu??
Edit: Fred_Mord film na tej stronce tez mi niedziala. Ale wszystko na YouTube'ie tak...
Ma by? ich dwóch; nie wi?cej nie mniej. Jeden by wciela? pot?g?, drugi by o ni? prosi?. ~ Datrh Bane, Zasada Dwóch.
Odpowiedz
To obejrzyj filmik z tej strony, która ja dalem.
Odpowiedz
"To obejrzyj filmik z tej strony, która ja dalem."
Wlasnie tam mi niedziala. Wiec wpisalem to w YouTube'a, i nieuwerzysz, ile tego znalazl. http://pl.youtube.com/results?search_query...e&search=Szukaj
Odpowiedz
Racja, duzo tego nie wiadomo od czego zaczac i mam nadzieje, ze ci dziala. Mi osobiscie podoba sie zapowiedz tej gry, której powstanie mnie zadziwilo oraz zaciekawilo. Moim zdaniem wymagania nie beda straszne jak SM3, ale cena moze siegac SM3.
Odpowiedz
"Moim zdaniem wymagania nie beda straszne jak SM3, ale cena moze siegac SM3"
No pewnie, w koncu chodzi tylko o pieniadze. Nad gra pracowali mooze* rok, ale zarobia jak za trzy lata. Ciekawe, ile z tego dostanie zespól twórców ,a ile wlasciciel firmy.
"Racja, duzo tego nie wiadomo od czego zaczac"
Od góry listy :-). Wedlug oceny lub istotnosci.

" i mam nadzieje, ze ci dziala."
Dziala, dzieki.

"Mi osobiscie podoba sie zapowiedz tej gry, której powstanie mnie zadziwilo oraz zaciekawilo."
Nietylko ciebie. I nietylko nas dwóch.
*celowo dwa "o"
Odpowiedz
Nie wiem moze juz to widzieliscie, a raczej czytaliscie ale dodam co mi tam =) KLIK!
Odpowiedz
Fred_Mord,Aug 26 2007, 07:41 PM napisał(a):Ludzie mam oficjalna (no moze nie oficjalna) strone tej gry, to nie Lego! Tylko Goblin tak Legowato wyglada
O jeny ale Ty jestes szybki... To ze to nie bedzie Lego to bylo wiadomo dawno. My tylko mówilismy o tym ze ta gra moze byc podobna do lego !!!!
Odpowiedz
Aved zapowiedz jak pisalem fajna tylko ten GG mnie jakos deko odstraszyl ale w dalszej czesci filmu zadowolilem sie, ze w koncu pogram Venomem i innymi postaciami z trylogii. I dzieki za poprawke :}
Odpowiedz
najlepsze jest to ze bedzie mnóstwo postaci grywalnych w tym black cat,octopus,green goblin z spider-mana 3,nick fury itp.

link:http://www.gametrailers.com/player/24675.html?type=flv
Odpowiedz
Bedzie Prowler!!! Ale super!!
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Nie tylko on, bedzie tam wekszosc postaci Marvela z tego co widac na filmiku. A tak w ogóle kiedy to bedzie bo pisali, ze we wrzesniu który juz mamy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości