Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Friend or Foe
Mam pytanie. Moze dwoje graczy grac na klawie w trybie dla dwóch graczy??
Odpowiedz
spaniel,Mar 31 2008, 07:56 PM napisał(a):Mam pytanie. Moze dwoje graczy grac na klawie w trybie dla dwóch graczy??
Niestety nie. Jeden gracz na klawiaturze gra a drugi na Joypadzie (dobrze napisalem?)
Odpowiedz
Mam taki problem z pelna wersja SMForF. Na samym poczatku 3 etapu w Tokio(kiedy tylko sie rozpoczyna) po 30 s wywala mnie do Windowsa i wyskakuje blad typu "wysylaj /nie wysylaj na temat SmForF main aplication". Wiem ze juz byly omawiane podobne problemy i jako jedna z porad byla podana instalacja directx z podanego w poprzednich postach linka i tak zrobilem ale problem pozostal nie rozwiazany. Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. Moze ktos mial cos podobnego u siebie ?
Odpowiedz
Pobierz Directa z tej strony: http://www.idg.pl/ftp/pc_3995/DirectX.9.0c.PL.html. Mi pomoglo bo równiez mialem podobny problem.
Odpowiedz
Taa... rychlo w czas Fred. Po pierwsze post Symbionta jest z kwietnia, wiec chyba troche za pózno na pomoc. A po drugie napisal przeciez ze instalacja DirectX z poprzednich linków mu nie pomogla, wiec po co podajesz mu link, który podalo juz kilku innych userów wczesniej?

PS. Sory za OT.
Odpowiedz
Moim zdaniem grafika dziecinnie zrobiona, ale gra fajna ;)
Odpowiedz
zgadzam się z Maxiorem.Grafika do bani,ale gra niczego sobie.
Odpowiedz
Przeszedłem to w 2 dni i bardzo mi się spodobało tylko krew mnie zala?a jak dowiedziałem się, że elektro (jeszcze przejdzie) i carnage (już nie przejdzie!) są tylko na psp :angry:. Czemu to psp akurat, a nie PC albo ps2? Przecież Pc'tka ma najwięcej osób...
Odpowiedz
Jak dla mnie to po to, ażeby zachęci? posiadaczy PSP do kupna gry, a osoby nieposiadające PSP do jego kupna.
Odpowiedz
A macie jakieś fotki Carnage'a ? Ja mam tylko to po godzinie szukania
http://www.youtube.com/watch?v=g4Tq1qoMI6A 20 sekunda
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości