Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks Online
Ja korzystam z "How To Draw Comics - The Marvel Way - By Stan Lee & John Buscema".
Odpowiedz
Czas na nowa strone! Juhu!
Odpowiedz
Pod warunkiem, ze Pickador przesle mi nowe strony. Bo dotad mam na serwerze tylko 16.
Odpowiedz
... a na stronie znajduje sie 17:D 18-ta wyslalem Ci wczoraj:)
Odpowiedz
Wyjechany ten komiks gratuluje Ci talentu fajny pomysl z przeniesieniem akcji do Polski;) A wedlug mnie ten Pawel bedzie morbiusem podobny nawet zgadlem:D?
Odpowiedz
mati,Jul 29 2007, 10:03 AM napisał(a):Ja korzystam z "How To Draw Comics - The Marvel Way - By Stan Lee & John Buscema".
A z kad ja maszą
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Z internetu :D wydrukowana u brata w pracy.
Odpowiedz
Kuchza, co do Pawla, to moge tylko powiedziec, ze niczego nie potwierdzam, ale tez niczego nie zaprzeczam:) Napewno dlugo potrwa, zanim wyjdzie jakis dluzszy watek z nim...
Wkrótce powstanie dwóch pierwszych superlotrów - pojawia sie jednoczesnie. Nadal trwa zgadywanie:D
Odpowiedz
Eee Pickador kiedy pojawi sie twój nastepny komiks ??
Odpowiedz
Pytaj Dawida. Wczoraj wyslalem mu strone, od niego zalezy, kiedy wrzuca.
Odpowiedz
Juz nie musi. Nowa, 18 strona jest juz na stronie. Sorra za pomylke z 16 strona.
Odpowiedz
Otton Ottenbach :P Octopus jako pierwszy wróg. Drugim bedzie Goblin, bo poznalismy juz Karola, czyli Harreyego :)
Odpowiedz
Ekhem, Dawidos! Nie pojawila sie nowa strona....

Co do historii, to uprzedzam, ze w moim komiksie bedzie wiele róznic w porównaniu z oryginalnym Spider-manem, a niektóre postacie beda mialy inne tozsamosci/charaktery/przygody niz w oryginale. Moze sie wiec zdarzyc, ze jakas villain jest mlodszy, niz w the amazing Spider-man, badz ma inna plec...
Nic nie jest oczywiste:]
Odpowiedz
Moje niedopatrzenie. Nowa strona juz jest. Na której stronie konczy sie pierwszy numer?
Odpowiedz
24 lub 25. Nie wiem, czy zrobic splashpage...
Odpowiedz
Nonono.... rozkreca sie akcja :D Nie moge sie doczekac drugiego tomu :)

(Hehe i pomysl jeszcze nad tym wydaniem ^_^)
Odpowiedz
Wyslalem maila do tego wydawnictwa, ale nie daja znaku zycia:/
Odpowiedz
Pickador,Aug 7 2007, 10:19 PM napisał(a):Wyslalem maila do tego wydawnictwa, ale nie daja znaku zycia:/
Spokojnie. Napewno sie odezwa. Przynajmniej mam taka nadzieje.

200 post... ;D ;)
Odpowiedz
Ja równiez mam nadzieje ze ci odpisza :). Hmmm... a wyslales do jpf czy do tej jpf-dojin? Bo jpf-dojin sie zajmuje takimi komiksami :)

EDIT: Hehe zauwazylem ze oni maja nawet numer Skype :D
Odpowiedz
na jpf-dojin. Niedostepni na Skypie:/

EDIT: Nic nie bedzie w tym wydawnictwie - oni preferuja mangopodobne komiksy. Najmniejsza ilosc stron egzemplarza to 40, w formacie mangi. Ja chce zrobic cos bardziej w stylu amerykanskim.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości