Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks Online
Nie tylko mangopodobne :P Napisali ze wydadza kazdy komiks, lub nawet powiesc:P Co do stron... hmm... nie wiem moze by sie jakos dogadali ;P
Odpowiedz
Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?
Odpowiedz
Pawcio,Aug 11 2007, 12:01 AM napisał(a):Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?
Tradycyjnie zapominam. W natloku tak wielu obowiazków na SMO jak dodawanie komiksów i newsów dodanie nowej strony komiksu wylatuje z glowy. Kolejna strona juz jest na serwerze.
Odpowiedz
Dawidos,Aug 11 2007, 12:51 AM napisał(a):
Pawcio,Aug 11 2007, 12:01 AM napisał(a):Tradycyjnie brak nowej strony ;) Co jest chlopaki?
Tradycyjnie zapominam. W natloku tak wielu obowiazków na SMO jak dodawanie komiksów i newsów dodanie nowej strony komiksu wylatuje z glowy. Kolejna strona juz jest na serwerze.
W takim razie, bedziemy musieli Ci o tym regularnie przypominac :]
Odpowiedz
mam pytanie a ktos jeszcze robi ten drugi komiks - SM Lost ??
Odpowiedz
Tak, M. Peter. Przeciez teraz mielismy... pretensje do Dawidosa o ten wlasnie komiks :P
Odpowiedz
aha dzieki za odpowiedz, w takim razie ide poczytac ;)
Odpowiedz
Gdzie jest nowa strona? Jesli tak ciezko, to moze przesuniecie dzien pojawiania sie nowej strony na wtorek:/
mirrorS arE morE fuN thaN televisioN - John Mirra
Odpowiedz
Pytanie do Pickadora. Nie otrzymalem narazie nowej strony.
Odpowiedz
Jak to? Wyslalem wczoraj.
Odpowiedz
Nowa strona weszla z opóznieniem, bo maile sie spózniaja:/ Juz wkrótce zwrot akcji...
Odpowiedz
Ler is nju pejdz?
Odpowiedz
Dobry Boze, znowu zapomnialem :D :D. Mówilem sobie z rana - wrzuc nowa strone, po 18.00 tez sobie mówilem - wrzuc nowa strone. Jednak jestes zajety masa spraw na SMO i znów zostalo na ostatnia chwile. :D Nowa strona Losta juz jest :)
Odpowiedz
Fajny komiks tylko niektóre imiona troche smiesznie podobierales :lol: Np Harry -> Karol

Ale zrobienie z Octopusa Niemca bardzo wpadlo mi do gustu B) a ten jego akcent

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Musze mówic o co chodziś ;)
Odpowiedz
Nope, bo juz jest. Cholera, a moze lepiej bedzie, jak Pickador zrobi caly numer, bo wówczas bede dodawal je newsami, a nie po stronie, o czym zapominam. Lost SM ma byc one-shotem, zatem jego mozna pododawac dalej stronami, zreszta niewiele stron zostalo do jego ukonczenia.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ciekawa propozycja, ale moze po piec stron na miesiac? Na jednej stronie malo sie dzieje, lepiej wieksza iloscia ukazywac jednoczesnie. Z kolei trwaloby pól roku, nim pojawilby sie nowy, 24-stronicowy numer:/ Gdyby jednak mial pozostac co poniedzialek, to moze sam bym wrzucal na strone, a nie poprzez maila dla Dawida.

Najlepiej by bylo zrobic sonde;]
Odpowiedz
Cytat:Nope, bo juz jest. Cholera, a moze lepiej bedzie, jak Pickador zrobi caly numer, bo wówczas bede dodawal je newsami, a nie po stronie, o czym zapominam. Lost SM ma byc one-shotem, zatem jego mozna pododawac dalej stronami, zreszta niewiele stron zostalo do jego ukonczenia.

Nie. Sadze, ze nie bedzie lepiej. Dluzej wszyscy beda czekali za kolejnym updatem Komiksu Online. Tak wiec ja jestem za obecna forma.
Odpowiedz
Ja jestem za tym zeby Picador wrzucal po 5 stron na raz w troche dluzszym odstepie czasu. Pytanie tylko o jak dlugim czasie mówimy.

Odpowiedz
eee moze po prostu Pickador bedzie wrzucal zamiast Dawidosa co wszystko ulatwi i bedzie to prowadzone takim systemem jak teraz ? Dejfid jest zajety wystarczaja a Pikus :D skoro rysuje komiks to na pewno nie zapomni sie nim pochwalic :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości