Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks Online
Dawid, do diabla!
Odpowiedz
Pawcio,Aug 27 2007, 09:22 PM napisał(a):Dawid, do diabla!
Hehe, juz jest :D :D Pickador kiedy konczy sie pierwszy numer?
Odpowiedz
Po 24 stronach:)
Odpowiedz
Nie dziala mi ta strona...
Odpowiedz
Powinno juz dzialac. ;)
Odpowiedz
I juz dziala ;)
Odpowiedz
Obydwa komiksy sa super, ale wczoraj nie pojawila sie strona losta ;(

GS Completion %: 59.49%
Odpowiedz
Niedopatrzenie. 23 strona zostala juz dodana do tego komiksu.
Odpowiedz
Dzisiaj historyczny dzien, powinna pojawic sie nowa strona drugiego numeru pajaka.

Odpowiedz
Pajak 2 - Nowy Dzien: 1 strona

Przepraszam za opóznienie. Nie wchodzilem na strone, bo mialem nauke do poprawek na studia.
Odpowiedz
Nie gniewamy sie(przynajmniej ja), nauka przede wszystkim. Na razie nowej strony nie ma co komentowac, bo nic sie nie dzieje. Niech zgadne, czy to Piotrek tam idzień

*****EDIT*****
Wczesniej tego nie zauwazylem, ale Pickador znacznie poprawil sie w rysowaniu(albo ja mam zwidy :P )

Odpowiedz
Ja mam takie samo spostrzezenie jak ty. Picador wyraznie rysuje teraz ten komiks lepiej niz na poczatku. Bardzo mnie to cieszy. Bardzo podoba mi sie pomysl na Ultimate Spider-Mana w Polskim srodowisku a lepsze rysunki sprawiaja ze czyta sie Pajaka coraz lepiej. Oby tak dalej.

Odpowiedz
Ja z niecierpliwoscia czekam zawsze na kolejne strony Pajaka, juz nie moge sie doczekac kiedy Piotrek :D posiadzie kostium i zacznie swoja dzialalnosc jako Spider-Man.
Odpowiedz
Chmielek,Sep 20 2007, 03:02 PM napisał(a):Ja z niecierpliwoscia czekam zawsze na kolejne strony Pajaka, juz nie moge sie doczekac kiedy Piotrek :D posiadzie kostium i zacznie swoja dzialalnosc jako Spider-Man.
Spider man? Toc to polskie realia! Moze sie nazywac:
Czlowiek pajak
pajak man
"sieciarz" XD

A ogólem komiks jest swietny!
Odpowiedz
Ja jednak caly czas jestem za tym aby Picador raz na jakis (okreslony przez niego) czas wrzucal zalózmy po 5 stron. Wtedy czytaloby sie to duzo plynniej niz tak jak teraz po jednej stronie.

Odpowiedz
No i gdzie nowa strona Lostał

A i Piotrek móglby miec ksywe "Pajak" po prostu :P
Odpowiedz
24 strona Lost Spider-Man

Mówilem, ze sa poprawki na studiach, to prace nad strona znalazla sie w cieniu.
Odpowiedz
Fajny odcinek. Ciekawi mnie jak wycieto tak ladnie te kadry z Benem, i mlodym Peterem...
Odpowiedz
Wookie,Sep 20 2007, 07:25 PM napisał(a):Ja jednak caly czas jestem za tym aby Picador raz na jakis (okreslony przez niego) czas wrzucal zalózmy po 5 stron. Wtedy czytaloby sie to duzo plynniej niz tak jak teraz po jednej stronie.
Taak, byloby super, ale oprócz komiksu mam inne zadania do robienia, a za "Pajaka" nie otrzymuje zadnego wynagrodzenia:/
Odpowiedz
Chyba sie jeszcze nie obudzilem, ale czy ja widze kolorowe rysunki?!?!? Zarabiscie to wyglada!!! Bardzo fajnie, ze strona jest tak szybko :) Za ojczyzne!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości