Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks Online
mmm w kolorach wyglada bosko =) Bardzo sie ciesze ze mamy juz kolor, przydaloby sie jeszcze pokolorowac pierwszy nr i moze znajdzie sie jakis sponsor, i za jakies 2 lata bedziemy miec polski dobry komiks, a Pickador zdobedzie slawe i pieniadze =)
Odpowiedz
Pickador,Sep 23 2007, 06:35 PM napisał(a):Taak, byloby super, ale oprócz komiksu mam inne zadania do robienia, a za "Pajaka" nie otrzymuje zadnego wynagrodzenia:/
Dlatego tez napisalem, ze czas wypuszczenia kolejnych 5 stron bylby okreslany wylacznie przez ciebie. Czyli dluzsza przerwa, ale za to wiecej stron na raz. Poza tym wystarczyloby zeby Dawidos wrzucal je po piec, a ty mozesz pracowac tak samo jak dotychczas. Nie wymaga to od ciebie zadnego dodatkowego wysilku. Oczywiscie decyzja nalezy do ciebie bo to twój komiks, ja tylko rzucilem pomysl.

Odpowiedz
Hmmm... szczerze mówiac bardziej mi sie spodobala wersja bez kolorów, miala taki... "urok" ;/ Ale i tak komiks swietny :)
Odpowiedz
Pytanie do Picadora i Spideya. Czy pierwszy numer tez bedzie okraszony kolorem? Bylbym wniebowziety gdyby tak sie stalo. ;)

Odpowiedz
Chyba raczej nie. Po pierwsze zajeloby to co najmniej z miesiac (jesli codziennie robilibysmy jedna strone). Po drugie, pierwszy numer jest ladnie pocieniowany przez Pickadora i nie potrzebuje koloru.
Odpowiedz
Dawac nowa strone LOSTa !!! :P
Odpowiedz
Nieladnie prosisz, ale i tak dam. Jest juz spózniona strona Losta, a w ramach rekompensaty nowa strona Pajaka #2. Dostepna juz od niedzieli. Nie trzeba czekac do poniedzialku. Cieszta sie ;) ;) Oczywiscie to narazie wyjatek. Normalnie dalej wychodzi w poniedzialek.
Odpowiedz
Hej Dawidos, dodasz dzisiaj nowa strone lost'a ??
Odpowiedz
Zostala juz dodana. To ostatnia strona, która mam na komputerze. Autor nie dostarczyl kolejnej, a wiec w razie jej braku w nastepny piatek apelujcie do niego i namawiajcie go na skonczenie tego komiksu, bo zostalo gdzies okolo 5-6 stron.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Hehe. No bede staral sie dokonczyc komiks :). No ale z czasem u mnie cienko teraz, wiecie - szkola... a poza tym ciagne jeszcze inne projekty. Moja wizualizacja muzyczna ygrala ostatnio konkurs PEPSI i spotkalem sie i uczestniczylem w koncercie Black Eyed Peas w Warszawie ( tsza sie pochwalic :D), wiec teraz skupiam sie glównie na wizualizacjach... ale "LOSTA" tez postaram sie dokonczyc, tylko nie wiadomo jeszcze dokladnie kiedy. Pozdroofka ;)
Odpowiedz
Strona Pajaka bedzie troche pózniej, bo nie mialem czasu pokolorowac, ale za to bedzie to splash page, czyli dwie strony polaczone w jedna duza.
Odpowiedz
Komiks wypas ale chce w nim zobaczyc kotke :D
Odpowiedz
Spidey,Oct 8 2007, 06:56 PM napisał(a):Strona Pajaka bedzie troche pózniej
Czyli kiedy ??
Odpowiedz
Brak zaleglej strony Pajaka, brak nowej strony LOSTa... ech <_<
Odpowiedz
A co ci na to poradze. Ja nie jestem autorem tych komiksów, ja te strony tylko wrzucam. Póki twórcy ich nie skoncza, ja ich nie wrzuce.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Chmielek napisał(a):Czyli kiedy ??

Najwczesniej w niedziele, ale prawdopodobnie dopiero w poniedzialek. Pisalem juz, ze to dwie polaczone strony wiec wymagaja troche wiecej pracy (no dobra, jedna strona zabiera mi jakies 3-4 godziny, wiec moglem to pokolorowac w ciagu dwóch dni, ale ostatnio nie mialem za bardzo czasu sie tym zajac).
Odpowiedz
Pajak mial byc w pon. a nie ma go nawet teraz... Co sie dzieje ??? Nie ma takze Lost'a =/
Odpowiedz
Zalegla "dwustronicowa strona" Pajaka bedzie w poniedzialek, natomiast co do Losta, nie dostalem od autora nowych stron. Prosze mailowac do niego i pytac go o termin.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie jestem pewien, ale z posta @up wynika, ze dzisiaj powinna pojawic sie nowa strona Pajakaś

GS Completion %: 59.49%
Odpowiedz
Dawidos,Oct 17 2007, 06:20 PM napisał(a):Zalegla "dwustronicowa strona" Pajaka bedzie w poniedzialek
Aha.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości