Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks Online
A ja mam pytanko.Czemu NIE MA juz dalszych stron komiksów? :(
Odpowiedz
spaniel,Oct 25 2007, 03:51 PM napisał(a):A ja mam pytanko.Czemu NIE MA juz dalszych stron komiksów? :(
Nie trudno sie domyslic ze, nie ma ich dlatego bo autorzy komkisów nie wysylaja nowych stron do Dawidosa i ten nie moze ich wstawic na stronke.
Odpowiedz
Heh, to niezupelnie tak. Dawidos gdzies z tydzien temu dostal podwójna strone Pajaka, a dwie kolejne dalem Spidey'owi do kolorowania jakos ze dwa tygi temu, wiec powinienem byc na biezaco ze stronami...

Odpowiedz
Dodalem na witryne Pajaka #2 ta podwójna strone, o której wspomnial Spidey. Pickador ma czesciowo racje. Podwójna strone dostalem od nich juz dobre kilka dni temu, tylko mialem problem z jej wrzuceniem (rozbila szkielet strony, ale teraz powinno dobrze sie wszystko wyswietlac). Co do kolejnych stron komiksów. Zadnych nowych stron Pajaka #2 od Spidey'a jeszcze nie dostalem, tak samo jak nie dostalem kolejnych stron Losta od Mr. Petera. Ten drugi jest jakos niedostepny :( :(

Pickador, kiedy wyslales te nowe strony Spidey'emu? Ile tych stron jest i jakie maja one numery?
Odpowiedz
Ja w soboty/niedziele wysylam nastepna strone Pajaka do Pickadora, zeby mial jeszcze czas dodac dialogi.
Odpowiedz
Fajna ta podwójna strona :) Tak w ogóle to fajny jest ten znak "Pajak" na okladce drugiego numeru.Taki bardziej juz filmowy :P Jak go Pickador ze Spidey'em zrobiliscie? :huh:

P.S.Pickador jak mozesz to daj mi na private swoje gg bo mi sie numery pokasowaly
Odpowiedz
Znowu brak nowej strony <_< Why??????
Odpowiedz
Nowa strona Pajaka laduje w poniedzialek. Jesli chodzi o Losta, nie dostalem od autora komiksu nowych stron. Mailujcie, naciskajcie na niego. Ja nie mam na to wplywu, czy ktos robi komiks czy nie.
Odpowiedz
Jutro pojawia sie dwie strony? Bo tydzien temu w pon. nie pojawila sie strona :/

GS Completion %: 59.49%
Odpowiedz
Kierek,Nov 18 2007, 09:42 AM napisał(a):Jutro pojawia sie dwie strony? Bo tydzien temu w pon. nie pojawila sie strona :/
Jasne ze nie, zaniedbuja komiks online.
Odpowiedz
Chmielek, mialbym ochote zaklnac sierczyscie, ale regulamin tego zabrania. Nikt nie zaniedbuje komiksu online z redakcji - jak nie ma materialu, to nie mozemy nic dodawac. Koniec, kropka.

Dla waszej wiadomosci wlasnie dwie strony Pajaka #2 pojawily sie! Tyle, ze bez koloru. Czemu? Pytania do Spidey'a - nie do mnie. W kazdym razie Pickador zobowiazal sie, ze bedzie tworzyl, nawet bez kolorystyki.

Pozdro
Odpowiedz
Dawidos,Nov 18 2007, 09:55 PM napisał(a):Chmielek, mialbym ochote zaklnac sierczyscie, ale regulamin tego zabrania. Nikt nie zaniedbuje komiksu online z redakcji - jak nie ma materialu, to nie mozemy nic dodawac. Koniec, kropka.

Dla waszej wiadomosci wlasnie dwie strony Pajaka #2 pojawily sie! Tyle, ze bez koloru. Czemu? Pytania do Spidey'a - nie do mnie. W kazdym razie Pickador zobowiazal sie, ze bedzie tworzyl, nawet bez kolorystyki.

Pozdro
A czy ja napisalem ze redakcja zaniedbuje ??? Nie. Chodzilo mi o autorów.
Odpowiedz
Sory to moja wina, nie mialem czasu zrobic tych dwóch stron. Naprawde sory.
Odpowiedz
Komiks Pajak: ocena: 100/6, osadzenie akcji w polskich realiach wymiata!
Komiks The Lost Spider-Man: 5/6, nie podoba mi sie styl rysowania.
Wrogowie w Pajaku: Dr. Octopus "podczas eksperymentu zaloze mechaniczne ramiona"
i Green Goblin - Norbert Ossowski = Norman Osborn
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz
Harry Osborn,Nov 22 2007, 06:30 PM napisał(a):Wrogowie w Pajaku: Dr. Octopus "podczas eksperymentu zaloze mechaniczne ramiona"
i Green Goblin - Norbert Ossowski = Norman Osborn
Heh. Blisko, ale nie w 100%:P

Powtarzam po raz kolejny: u mnie nic nie jest takie samo jak w amerykanskiej wersji, wiec sie nie zdziwcieD

PS Dzieki za pochlebne opinie.
Odpowiedz
Moim zdaniem ten caly komiks jest naprawde super.Gratulacje Pickador :D
Ja tez tworzylem komiksy ze Spidera a jest ich na pólkach wiele :) Ale wstydze sie pokazac kazdemu ten komiks ze wzgledu na to ze fabula troche wymieka :rolleyes: :lol: W kazym razie jeszcze raz gratulacje Pickador B)
Odpowiedz
Dr. Octopus na bank, a co do drugiego - czyzby Kasia - pomocnica Dr. Offenbacha - byla Carolyn Trainer?
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz
Ciekawa hipoteza, ale chyba zbyt daleko idaca. Ja tam stawiam na Octopusa i Goblina.
Odpowiedz
A ja Octopus i Venom- Pawel- Eddie Brock.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Harry Osborn,Nov 26 2007, 05:21 PM napisał(a):Dr. Octopus na bank, a co do drugiego - czyzby Kasia - pomocnica Dr. Offenbacha - byla Carolyn Trainer?
To by sie raczej nazywala Karolina, a nie Kasia.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości