Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy! Kolejnosc komiksów
Witam.

Na forum jestem zupelnie nowa. Poniewaz bardzo lubie Spider-mana, a nie przyczytalam jeszcze ani jednego (sic!) z komiksów jego dotyczacych, chcialam nadrobic te zaleglosci i poczytac troche o naszym Czlowieku-Pajaku.

Ale tu spotkal mnie zawód - ile jest tych komiksów i który z nich jest pierwszy?

Dlatego tez zwracam sie z uprzejma prosba do wszystkich fanów komiksów o Spider-manie - czy którys z was móglby w odpowiedzi na tego posta podac mi liste chronologii przygód Spidey'a od najwczesniejszego do najpózniejszego (oczywiscie), czyli od ugryzienia przez radioaktywnego pajaka (a najlepiej od pierwszego komiksu, gdzie Spider sie pojawil, gdyz slyszalam jeszcze, ze pierwszy raz pokazal sie w The Amazing Fantasy czy czyms podobnym) az do czasów terazniejszych (bo przeciez i teraz wydawane sa komiksy o Spider-manie).

Najlepiej, zebyscie podali mi to w kolejnosci:
Tytul - Seria - Autor - Rok wydania

No i oczywiscie wolalabym, zeby byly to wydania w polskim jezyku, choc niekoniecznie (liczy sie, zeby byly WSZYSTKIE bez wyjatku).

Jesli ktos dalby rade, prosilabym tez o podanie listy innych komiksów, np. dotyczacych Fantastic Four czy innych marvelowskich (lub nie), gdzie Spidey pojawil sie chocby goscinnie.

Gdyby ktos znal tez linka jakiegos dobrego sklepu internetowego, gdzie moglabym w przystepnej cenie kupic te komiksy, takze byloby milo, gdyby je podal.

Dzieki z góry i czekam niecierpliwie na wasze odpowiedzi :) .
Odpowiedz
Heh, czy serwis SMO jest az tak nieczytelny? Wejdz prosze na strone glowna i w menu znajdz link CHRONOLOGIA - kliknij i masz :D

Odpowiedz
Wlasnie w tym problem, ze nic z tego nie rozumiem xD To jest tak zawile napisane, ze naprawde sie w tym nie lapie ;].

A jesli juz, to gdzie moglabym kupic te komiksy? Jakies linki do sklepów internetowych...?
Odpowiedz
Dziewczyno, przeciez tych komiksów to by na palcach tysieczna armia man-spiderów nie zliczyla!
Odpowiedz
Tak, sporo ich, wiem, ale z ta tysieczna armia chyba przesadziles ;] .

Wiec, jakies adresiki? :( Bo u mnie w malym miasteczku nawet porzadnej ksiazki kupic nie mozna, a co dopiero mówic o komiksach!
Odpowiedz
Na smo moglaby byc lista roczników i w poszczególnych rocznikach komiksy w nich wydane ulozone chronologicznie.
Odpowiedz
No dobra, owszem, znalazlam i to czytelnie, ale jest jedno duze ale...

Cytat:Dostepne lata: 1962-1976

A co z reszta? :(
Odpowiedz
www.komiksy.com bardzo dobry sklep, ma nawet teraz duza promocje. Mozna tez szukac na Allegro. Pozatym mozesz zaczac od spider-man essential.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Dzieki i dalej czekam na porady co do dalszych numerów komiksów po 1976 roku :) .

Niekoniecznie dzisiaj :P .
Odpowiedz
Mozesz poszukac na amerykanskich serwerach.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Witam nowego uzytkownika na forum. Panowie co z wami? Takie oschle porady i odpowiedziś To nieladnie. Dziewczyna lubi Spider-Mana, a takich nie jest wiele wiec powinnismy (my spolecznosc fanów SM) dbac by taki skarb nie przepadl. :D

Mysle, ze powinnas zakupic Essential Spider-Man który zawiera pierwszych 21 komiksów o Pajaku. Tylko musisz wiedziec, ze to sa komiksy z lat 60 wiec lekko traca myszka, ale jezeli naprawde lubisz Spidera to przymkniesz na to oko i z zainteresowaniem przesledzisz poczatki tej postaci.

Inna alternatywa jest zakup serii komiksów wydawanych niegdys w naszym kraju przez TM-Semic. Sa one oczywiscie po Polsku i pierwszy numer wyszedl w 1990 roku czyli tuz po rozpadzie starego socjalistycznego ladu. Mysle, ze o te ci dokladnie chodzi i o od tych powinnas moim zdaniem zaczac komiksowa podróz po zyciu Petera.

Jesli chodzi o zakup to Essentiala mozesz kupic w Empiku (spiesz sie bo niedlugo wydadza vol.2). Ja sam dzisiaj kupilem swojego w tymze sklepie w Lodzi. Co do wydan z TM-Semic to proponuje ci zrobic maly przeglad allegro bo niedawno widzialem tam aukcje dotyczace sprzedazy CALEJ kolekcji komiksów o Spiderze wydanych w Polsce przez TMS za 250 zl.

Odpowiedz
Wielkie dzieki za konkretna odpowiedz :)

Podlapalam na Allegro oferte sprzedazy "ESSENTIAL: SPIDER-MAN - TOM 1" - to to? I czy 62 zl to duzo czy malo (pytam was jako ekspertów)? :)
Odpowiedz
Malo. Cena okladkowa to 80zl
Odpowiedz
WWW.SPIDERFAN.ORG lub WWW.SAMRUBY.COM polecam te strony
Odpowiedz
Jak to rodzice potrafia byc problemowi :/

Ze wzgledu na moja niepelnoletnosc nie mam na razie konta bankowego, wiec zaproponowalam mojej mamie, zeby kupila mi te komiksy, a ja oddam jej pieniazki co do grosza. No i zaczelo sie:

- Komiksy? Co za glupoty! Lepiej bys na pokój oszczedzala! Przeciez to bardzo drogo! Komiksy czytaja chlopcy w drugiej klasie! Sa takie glupie!

A w koncu to MOJE pieniadze i moge z nimi robic, co tylko zechce. No i pojawila sie przeszkoda, której przedtem sie nie spodziewalam :( A aukcja wygasa juz jutro :( ...
Odpowiedz
U mnie jest tak samo, kiedy chce sobie pozwolic na taka przyjemnosc. Ale cokolwiek by tu mówic, to ani my, ani zaden inny serwis Ci nie pomoze bo rodzice to wróg uniwersalny i nie da sie go jednoznacznie zwalczyc (kombinowac trza).

Powodzenia!
ja Cię KO, ale nogą
ja Cię LU, ale wodą
ja Cię ŚCI, ale drzwiami
taka miłość między nami
Odpowiedz
witam jestem nowym userem i jestem w tej samym sytuacji co Darth Paula czyli jestes fanem spiedermana ogladalem wszystkie filmy i bajki :P i przeczytalem tylko jeden komiks :( ktory byl dodany do pewnej gazety B) czy ten Essential: Spider-man Tom 1 to jest ksiazka w której sa zawarte komiksy z serii the Amazing Spider-Man ??
Odpowiedz
Tak w Essentialu masz zawarte z serii The Amazing zeszyty od 1-20,plus debiut pajaka w Amazing Fantasy 15 i jeszcze jest Annual gdzie walczy z pierwsza Sinister Six

Darth Paula widzialem na Allegro do kupienia Essential Spider-man za 45 zloty.To jest naprawde malo,nie wiem czy jescze jest ale zerknij,bo jest okazja,jesli Ci zalezy na zbytnim nie naduzywaniu matczynych finansów. Ja na szczescie nie mam juz tego problemu bo zarabiam i na komiksy wykladam z wlasnej kieszeni,jednak za duzo chcialoby sie kupic w stosunku do mojej wyplaty

http://www.allegro.pl/item196369318_essent...n_1_tanio_.html Tutaj masz link,do konca aukcji zostalo 19 godzin i kosztuje 49 zloty. Mam nadzieje ze choc troche Ci pomoglem :)
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
ja móglbym kupywac komiksy sam bo mam nawet sporo kieszonkowego ale rodzice sie nie zgodza, szczegolnie tata bo mowi ze mam slabe oceny :angry:
Odpowiedz
Wiesz Toxin,pajak zawsze mzoe byc motywacja do poprawy ocen,dzieki temu smnak z czytania nowych przygód jest jeszcze wiekszy.Mówisz ze przeczytales jeden komiks ze Spiderem do tej pory,który byl dodany w gazecie taką,czy to aby nie byla Historia z Morlunem dodana do czasopisma Komputer Swiat?
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości