Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurka Mary Jane
Ostatnio glosnio zrobilo sie w swiece figurek a to z powodu seksownej figurki Mary Jane pioracej kostium Spider-man'a :)

Cena to 125$ kiedys sobie kupie jak sie dorobie w Polsce :D

Figurke mozna obejrzec na tej stronie - obracajac ja o 369 stopni:)

http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/categor...y.cgi?item=6818

Tim
Odpowiedz
HEhe
Niezla :)

I jeszce mozna na stronie ja obracac :D
Odpowiedz
jak ja obróciliscie? :lol:
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
patrzylem na eBay'u to jest tansza ale tylko o 10$ ale to zawsze cos bo bedzie na przesylke ;]

Tim
Odpowiedz
jesli bedzie na Fanatyku lub Twoimhobby to na bank odlorzylbym sobie na nia te zielone :D
Odpowiedz
Hey Lantern a to sa jakies sklepy?

Ja zanm tylko Aliens Group:)

Tim
Odpowiedz
Rok zabawnych kontrowersji

Mielismy Citizena z oszalamiajaca meskoscia w spodniach (tutaj), mielismy bawienie sie plcia Novy (klik), zas teraz w amerykanskich mediach trabia na alarm feministki, które oburzone sa... nowa figurka Mary Jane Watson.

Cala afera rozpetala sie, gdy zaprezentowano rzeczona figurke z serii Comiquette (czyli nie do konca powaznych wizji autorskich). Oto przerazonym bojownikom o prawa kobiet oraz palacym staniki sufrazystkom przed oczami ukazal sie obraz tego, co najgorsze w meskich, szowinistycznych wizjach kobiety- wierna partnerka Petera Parkera, MJ, pochyla, czy tez raczej wypina sie w dwuznacznej pozie, jednoczesnie robiac pranie. Malo tego- jej anatomia i ubiór przywodza na mysl raczej gwiazde kina dla doroslych.

Owszem, trudno tutaj nie doszukac sie seksualnych aluzji, ale czy to, ze kobieta robi pranie, jest dowodem jej dyskryminacji i czy o to tez nalezy robic awanture? I tak wszyscy wiemy, ze plec piekna w mainstreamowych komiksach rysowana jest w... wiadomy sposób, bo ich targetem sa glównie dorastajacy chlopcy, i nikt tu Ameryki nie odkrywa.

Spolecznosc sieciowa podzielila sie na dwa obozy- tych, którzy nie widza w tej figurce nic zlego (poza technicznymi niedociagnieciami i czysto racjonalnym zdaniem na temat przegietego rozmiaru biustu) oraz tych, którzy spalili by twórce owej statuetki na stosie (razem z biustonoszami i depilatorami). Jak sprawa sie rozwinie i czy poleje sie krew? Zapewne dowiemy sie juz wkrótce.

Kontrowersji ciag dalszy...

Nie tak dawno pisalismy o wzbudzajacej wiele kontrowersji figurce Mary Jane pioracej strój Spider-Mana (dokladnie tutaj ). Sprawa odbila sie szerokim echem w srodowisku fanów komiksów. Niektórzy potraktowali cale zamieszanie jako okazje do smiechu. Tak zrobil naprzyklad pewien rysownik, a dokladnie J.Bone, który na swoim blogu zamiescil prezentowany obok obrazek. Swoja odpowiedz na marvelowska Mary Jane komentuje w taki sposób:“Now, if Marvel ever decided to do a statue of Peter doing his laundry in a pair of underoos you wouldn’t hear so much as an eye roll from me.” Pozostaje tylko czekac na odpowiedz...

Zródlo http://info.komikslandia.pl/news.php?id=62
Odpowiedz
Smieszna fotka i smieszna figurka , oczywiscie w komiksowym swiecie to chyba MJ pieze kostium Spider-Mana. Szyje , poprawia itd , kazdy super bohater powinien miec tak zone :D
Odpowiedz
timgrayson,May 27 2007, 08:22 AM napisał(a):Hey Lantern a to sa jakies sklepy?
To sa sklepy internetowe dzialajace na terenie Polski.
Alien Group to wlasnie jest TwojeHobby.
co do fanatyka prosze link: www.fanatyk.pl

Cytat:Smieszna fotka i smieszna figurka , oczywiscie w komiksowym swiecie to chyba MJ pieze kostium Spider-Mana. Szyje , poprawia itd , kazdy super bohater powinien miec tak zone biggrin.gif
w niejednym Polskim The Amazing Spider Man MJ prala wlasnie/cerowala a nawet miala kostium Spidera (Zakupiony jako gratke dla fanow w Niemczech) kiedy Peter po pierwszej konfrontacji z Venomem musial zmienic kostium z czarnego.
Odpowiedz
Mi sie ta statuetka bardzo podoba. Nie da sie ukryc, ze jest starannie wykonana. Z duza checia bym sobie ja kupil i polozyl na biurku. Ja nie widze powodu dla robienia afery. Widzialem statuetki wzorowane na komiksach z duzo bardziej wyrazistymi seksualnymi aluzjami.
Odpowiedz
Figurka swietna. A jakby byla bez tego kostiumu s-m to coś Nie byloby kontrowersji? Stalaby tak i sie wypinala.
Odpowiedz
Ciekawe czy AliensGroup by ja sproowadzilo no i za ile :)

tim
Odpowiedz
Figurka jest swietna,moze i troche emanuje seksem przez to ze troche sie pochyla,ale nie uwazam zeby ubiór wygladal jak to timgrayson zacytowal tak jak u gwiazdy kina dla doroslych,przeciez tak teraz chodzi co druga dziewczyna na ulicy i staje sie to juz normalne!!

Co do figurki to kupilbym ja chetnie ale az tyle jeszcze nie zarabiam
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Figurka jest swietna taka bardzo sexy z checia bym ja kupil...
Odpowiedz
Swietna figurka, dbalosc o szczególy, ale raczej bym nie kupil ;) A ta cala afera...Jakby stala zgarbiona\umorusana\zla (niepotrzebne skreslic) to tez bylby bunt. A to ze wykorzystywana. A jak stala by normalnie z usmiechnieta twarza, to ze ukazuja prawdziwe miejsce kobiety, to do którego jest stworzona i gdzie czuje sie najlepiej...Ach ten swiat, o jedna fajna figurke wariuje...

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
Ja tez tego oburzenia nie rozumiem, ale wydaje mi sie, ze tu chodzi o to, ze nawet w figurkach przeznaczonych glównie dla dzieciaków stara sie na sile wepchnac taka propagande seksualnosci. Krótko mówiac, chodzi o to, ze wszedzie w mniejszym czy wiekszym stopniu elementy seksualne maja sile przebicia. A przeciez równie dobrze ta MJ prezentowalaby sie bez tego pochylenia sie, odslaniajacego co nieco.
Odpowiedz
Ja tam wole Emme
Sideshow Colectibiles

;)
"and resposibility means you don't run away, when sombody asks, who did that?"
Odpowiedz
:lol:
Zapewne znajdzie sie wielu kolekcjonerów którzy skupia sie glównie na tym typie figurek.

Odpowiedz
Spectacular Spidy,Jul 2 2007, 02:17 PM napisał(a):Ja tam wole Emme
Sideshow Colectibiles

;)
Emma jest tez fajna i szersza w biuscie od Mary Jane.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
nom Emma i jej twarde biale piersi mleczniejsze sa niz jej mleko =) ale ja tam i tak wole figurke MJ bo ladniejsza =)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości