Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilnie poszukiwane kobiety! :O
Ostatnio cos mnie naszlo. Czyzbym byla tu jedyna przedstawicielka plci zenskiej? Jesli sa tu jakies kobiety (dziewczyny) - odezwijcie sie! :D

A jesli nie - moze rzeczywiscie komiksy to tylko zabawa dla mezczyzn (chlopców)? :(
Odpowiedz
Z przedstawicielek plci zenskiej jest jeszcze Innuendo i Akasha. Byc moze jakas dziewczyna kryje sie jeszcze pod jakims nickiem. Póki co wiecej sobie nie przypominam.
Odpowiedz
Jeszcze Matrix Luthor jest kobieta, z tego co pamietam ;)
Odpowiedz
Potwierdzam ;) Jestem kobieta. Wystarczy zerknac na liste uzytkowników, by zobaczyc, ze nie jestesmy jedyne. Jednak wiele z nich milczy :(
Tony Stark
Odpowiedz
Bardzo ladnie ze jest Was wiecej,Myslalem ze Darth Paula jest tu jedyna a jednak nie,nic tylko sie cieszyc,cóz ode mnie macie szacunek za Damska Reprezentacje fanów Spideya
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Hey hey, ja bylam jedna z pierwszych kobiet na forum ;) Tylko studia uniemozliwiaja czestsze zagladanie w to miejsce.
Pamietam, jak paru meskich uzytkowników nie dowierzalo, ze kobiety interesuja sie komiksami i przez jakis czas pisali do mnie, jak do faceta :D
Tony Stark
Odpowiedz
Haha, to rzeczywiscie niezbyt fajnie :) . Ale naprawde ciesze sie, ze nie okazalam sie totalnym dziwakiem i eksponatem muzealnym ("Patrzcie - to fanka Spideya. FANKA!" :D ). Ja o forum dowiedzialam sie calkiem niedawno i od razu sie zarejestrowalam.
Odpowiedz
innuendo,May 27 2007, 05:06 PM napisał(a):Tylko studia uniemozliwiaja czestsze zagladanie w to miejsce.
Jeszcze niedawno w ogóle nie pisalas... Ale ostatnio chyba odzylas ;)

Tak jak ja (a wszystko przez SM3 :D )
Odpowiedz
Najpierw szkolam potem matura, a potem studia, a potem praca... a gdzie Wasz czas na przyjemnosci? Czekacie na emeryture, czy jak? ;)
Odpowiedz
Spider-Nik,May 27 2007, 04:49 PM napisał(a):Najpierw szkolam potem matura, a potem studia, a potem praca... a gdzie Wasz czas na przyjemnosci? Czekacie na emeryture, czy jak? ;)
Przyjemnoscia jest sama nauka ;) Ja wiem, ze teraz wiele osób patrzy na mnie, jak na dziwaka, ale ja poza sleczeniem w ksiazkach i zeszytach nie mam czasu na nic. Dlatego nie bylam nawet na SM3 i mysle, ze przez sesje filmu nie zobacze :unsure:
Niku, powiniennes sie cieszyc, ze masz na forum naukowca. W koncu moim ulubionym bohaterem SM jest Otto Octavius :lol:
Paula, ja to samo mialam na wszelakich Gambleriadach etc.
" Co?! dziewczyna gra w Mortala i zna sie na kompach?? I ma w domu PSą O rany, niemozliwe! "
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,May 27 2007, 06:02 PM napisał(a):Ja wiem, ze teraz wiele osób patrzy na mnie, jak na dziwaka, ale ja poza sleczeniem w ksiazkach i zeszytach nie mam czasu na nic. Dlatego nie bylam nawet na SM3 i mysle, ze przez sesje filmu nie zobacze
Skoro tyle sie uczysz, to na pewno juz jestes na sesje przygotowana, wiec mysle, ze powinnas znalezc te 3 godziny na Spider-Man'a 3*

Wlasnie pisze recenzje tego filmu do szkoly ;P
Odpowiedz
innuendo,May 27 2007, 06:02 PM napisał(a):" Co?! dziewczyna gra w Mortala i zna sie na kompach?? I ma w domu PSą O rany, niemozliwe! "
Mówiac krótko:"The Dark side of the Force is a pathway to many abilities, some consider to be unnatural"-Darth Sidious:]

A tak na serio to bardzo dobrze ze jednak sa jakies fanki SM(oraz STAR WARS).
Wiele osób szufladkuje zainteresowania ze dla chlpów i tyle. A mozna sie zaskoczyc mile:D

So, Keep it REAL my ladies:-)

"The Force is with you young Luke Skywalker, but you're not a Jedi yet..."- Darth Vader
Odpowiedz
Oho, a kto smie twierdzic, ze SW jest dla facetów tylko? Osobiscie znam wiecej fanek niz fanów :P
QbaS, na moim kierunku nauki nigdy nie za duzo ;) Poza tym uwazam pójscie do kina za fizycznie niemozliwe w moim przypadku :D
Tony Stark
Odpowiedz
Mnie na szczescie studia jeszcze nie ograniczaja (jeszcze :) ), wiec te trzy godzinki na Spider-mana 3 znalazlam. I jeszcze raz bym sie przeszla, choc niestety to fizycznie niemozliwe. Czekam wiec na wersje DVD do mojej kolekcji :D .
Odpowiedz
innuendo,May 27 2007, 06:01 PM napisał(a):Oho, a kto smie twierdzic, ze SW jest dla facetów tylko? Osobiscie znam wiecej fanek niz fanów :P
QbaS, na moim kierunku nauki nigdy nie za duzo ;) Poza tym uwazam pójscie do kina za fizycznie niemozliwe w moim przypadku :D
Zaprawde powiadam ci. Daj sie skusic Ciemnej Stronie chociaz ten jeden raz albowiem SM3 wart jest grzechu. Czymze jest z reszta grzech pójscia do kina na Spidera gdy przyrówna sie do niego grzech niepójsciał Trust your feelings my young apprentice. You now that this is true. :lol:

Odpowiedz
Skoro tak nalegacie, to pójde. O! A jak sie nie zalapie juz na zaden seans, to plytka wyladuje na pólce :lol:
Tony Stark
Odpowiedz
Naprawde warto zobaczyc ten film pierwszy raz w kinie. Niezapomnianie przezycie. :D

Odpowiedz
Oczywiscie! Jak tylko znajdziesz chwilke czasu - biegnij do kina, nawet z samego rana czy pózno w nocy :) . Warto, naprawde warto. A DVD naturalnie kupic mozna (a raczej trzeba :rolleyes: ), jednak pierwszy raz obowiazkowo film musi byc "zaliczony" na duzym ekranie!
Odpowiedz
Ja proponuje ci jednak zaufac Jasnej Stronie Mocy , gdyz SM3 cytuje ,, to jeden z najslabszych filmów z gatunku tych efekciarskich'' (oczywiscie wypowiedz ta nie jest moja , jednak po czesci zgadzam sie ta nia )
Odpowiedz
Ale jak to mówia,musisz poznac wiele opini zeby wyrobic sobie wlasna,wiec idz idz i jeszcze raz idz!!
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości