Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilnie poszukiwane kobiety! :O
Dla kobiet Playgirl :) :) Ale Polkom nie dana polska wersja :( W Anglii i wielu innych krajach Playgirl wychodzi.
Odpowiedz
Sugerujesz, ze ja zaczytuje sie z pasja w gazetach? ;) Znam te pismo. U nas dbaja jedynie o meska czesc spoleczenstwa, jezeli o pieknych ciala mowa :(
Tony Stark
Odpowiedz
Nie da sie ukryc. :lol:

Odpowiedz
W wakacje kobiet na forum bedzie wiecej :) Angh zapowiedziala swój powrót, bo teraz zajeta jest.
Tony Stark
Odpowiedz
Takie pytanie: Czy Wy plcio piekna jestescie dumne ze swych jakze nietypowych zainteresowan, czy sie bardziej kryjecie?
ot tak mnie naszlo :D
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
Ja sie nie kryje. Nie robie bowiem nic zdroznego majac wlasne hobby. Nawet udalo mi sie zainteresowac komiksami inne dziewczyny :) Jak tylko mam czas, to czesto i gesto rozmawiam z milosnikami/milosniczkami komiksów. W domu trzymam komiksy i figurki na wierzchu, takze kazdy, kto mnie odwiedza od razu widzi, jakie mam hobby :)
Mialam raz dosc sympatyczna przygode w Empiku. Kupuje jeden z numerów Silent Hill i chlopak, który mi go sprzedaje, mówi: odwazna dziewczyna, zeby bylo wiecej takich
Tony Stark
Odpowiedz
Za racji swojego powrotu na forum postanowiłam odkurzy? ten temat. Przedtem ktoś spytał o to, ile lat miała moja kole?anka, autorka arcyinteligentnej wypowiedzi: "Komiksy są dla ch?opaków!". Mia?o to miejsce dwa lata temu, a jako że jest ona moją rówie?niczk?, przy czym w bie??cym roku obchodziśam swe szesnaste urodziny, możemy ?atwo obliczy?, że była wtedy czternastolatk?:P.

Niewiele kobiet było na forum dwa lata temu, a teraz nie widzę już żadnej aktywnej, z wyjątkiem, ma się rozumie?, samej mnie. Rozumiem, że innuendo odda?a się całkowicie studiom i pracy, reszta dziewczyn ze "starej ekipy" podobnie i przez ten czas nie pojawiła się na forum żadna inna, nawet początkująca, fanka komiksów i Spidey'a. Nie peszy mnie to, ale dziwi. W kinie podczas oglądania filmów akcji widzę pełno dziewczyn. Czy chodzą do kina tylko w celu ob?apiania się ze swoimi partnerami i nie znajduj? w seansie żadnej przyjemności? Wychowałam się na Gwiezdnych Wojnach, Matriksie i serialu Z Archiwum X. Nie straszne mi są po?cigi, strzelanki, wybuchy, sceny ?ó?kowe, duszna atmosfera. Z pewnością nie jestem jedyn? tego typu dziewczynę. Może więc powodem "niedoboru" kobiet jest to, że uważają udzielanie się na forach za strat? czasu?

Cóż, cokolwiek jest tego powodem, nie robi mi to różnicy. Przywyk?am do obracania się głównie w m?skim towarzystwie przez moją inn? pasj?, tj. zamiłowanie do muzyki metalowej. W środowisku fanów metalu kobiet jest niewiele, a te, które s?uchaj? takiej muzyki, wiję sobie gniazdko w środowisku męszczyzn, zamykaj? się w nim i są gotowe, niczym lwice strzeg?ce swoich lwi?tek, wydrapa? oczy każdej konkurentce, która pojawi się na horyzoncie. Kobiety są bowiem zawsze zazdrosne o swoją pozycj? w świecie m?skim - czy to w grupie przyjaciół, czy to w pracy. Taka już nasza dziwna natura;).

Czy coś zmieniło się w temacie mojego zainteresowania superbohaterami? No cóż - tak. Obiektem mojego zainteresowania nie jest już Spider-Man (w każdym razie nie w takim stopniu, jak dwa lata temu). Teraz swoje serce odda?am Iron Manowi, o co nigdy bym się nie podejrzewa?a, zanim nie przeczytałam na Filmwebie, że mój idol, Robert Downey Junior, zagra w Iron Manie rolę Tony'ego Stark'a. Tak to się zaczęło i trwa do dziś. Kogo będą miłowała za dwa latał Nie mam pojęcia (choć pewnie w dalszym ciągu Iron Mana:D), ale wiem jedno - moje zamiłowanie do ekranizacji komiksów na pewno nie zmaleje, a może jedynie zwiększy? się, kiedy już zasmakuj? w czytaniu komiksów o superbohaterach.
Odpowiedz
Welcome back, Darth Paula. Nie wiem, czy mnie pamiętasz. Mi?o, że p?e? piękna pamięta jeszcze o SMO -szkoda tylko, że tak mało jej przedstawicielek.
Innuendo się nie udziela? Can't be, z pewnością tu zagl?da, nie jesteś więc sama;)Przy okazji, moje dwie najlepsze przyjaciółki także s?uchaj? metalu -nie jest to nic dziwnego.

Eny?ej, witaj z powrotem:)
Odpowiedz
Tak, kojarz? cię, choć nie ukrywam, że najlepiej pamiętam innuendo, Dawidosa i Revana.

Oczywiście, że nie jest to nic dziwnego, jednak fanek metalu (podkre?lam - metalu) na pewno nie znajdziesz tyle w "randomowej" grupie, jak? jest szkoła czy klasa, co fanek popu czy rocka. Jasne, że kobiety lubięce komiksy, samochody czy nawet zombie horrory znajd? się wreszcie - jak to dobrze, że jesteśmy tacy różni:P!
Odpowiedz
0, jakże miło był pamiętanym. Też Ci? Paula pamiętam.
Wida? że lubisz Starka. Iron Man tez jest spoko(nie licz?c CW).

Mi?o że powróciła?, obył nie znik?a znowu;)

Etam, im bardziej ludzie są jednolici tym lepiej się porozumie?.
Odpowiedz
W podejściu do życia najlepiej by byli jednolici, natomiast jeśli chodzi o hobby to jak najbardziej jestem za zróżnicowaniem. Dzięki temu Internet jest tak szeroki, jak jest szeroki i obfituje w tyle świetnych serwisów na różne tematy. I pewnie o taka różnorodno?? chodziło Pauli.
Odpowiedz
Jednolitość i jednomyślno?? była obecna u nas przez ostatnie pó?wiecze i nie wyszło to nikomu na dobre, więc egalitaryzm temperujmy rozs?dkiem, jesteśmy na jednej drodze do celu, ale każdy chodzi inaczej i inn? marchewk? ma na końcu swojego kija. Także we wszystkim musimy zachować spokój, różnorodności piel?gnowane wyrastaj?, niczym piękne ogrody. Zatem panie, zapisujcie się na nasze forum bo trzeba nam więcej ró? w tym zagajniku (chyba nie widać, że się podlizuj?).:)
Paula jako, że jestem w gruncie rzeczy nowy to miło Ci? pozna?.
Odpowiedz
Tak, uwielbiam go. S?ysza?am właśnie, że w Civil Wars Iron Man "przechodzi na Ciemn? Stron? Mocy" (;)), więc póki co omijam tą seri? szerokim ?ukiem, by moje uczucia względem Stark'a nie uleg?y och?odzeniu. Chociaż tak naprawdę zawsze wola?am czarne charaktery, a w każdym razie o jakimś konflikcie wewn?trznym, więc może nawet polubięabym go jeszcze bardziej.

Tak, Dawidosie, o taką różnorodno?? mi chodziło. Na świecie byłoby straszliwie nudno, gdyby każdy robić to samo, lubię to samo i mógł o tym samym z każd? osobą porozmawia?. Możemy na szczęście obracał się w towarzystwie diametralnie różnych ludzi, przejmować od nich ich hobby, jak i też zara?a? swoimi pasjami innych. Zderzamy się z różnymi kulturami, tradycjami, opiniami - dzięki temu okre?lamy się w świecie i wyrabiamy własne gusta. "Podej?cie do życia" to niezbyt dobre określenie - różnice światopoglądowe także są niezb?dne, by uczyni? świat bardziej kolorowym. Wa?ne jest, by każdy pilnować własnego nosa, nie ingerować w życie innej osoby i tolerować ją (szanować nie musi - wystarczy, że akceptuje fakt, że każdy może mieć inne stanowisko w dowolnej sprawie). Ot, takie moje wakacyjne przemyślenia.

Jeżeli wszystkie kobiety uto?samiasz z ró?ami, m2reily, to mam chociaż nadzieję, że każda z nas ma unikatowy kolor, aby ten twój ogród nie był zbyt monochromatyczny:P.
Odpowiedz
Paula, on nie przechodzi na ciemn? stronę mocy, tylko jak zwykle broni swoich przekona? i upiera się przy swoim. Tym razem sprawa której "broni" to rejestracja bohaterów. Stark jest uparty i tu to dobrze widać. więc możesz się zaznajomi?, z tą seri? bo wcale nie ma tam tej z?ej i dobrej strony, są tylko różne przekonania które nabrały wagi... jako fanka musisz przeczytał tą historie yo! polecam ci też Ultimate Iron Man, czyli alternatywn? wersje. W poslce wydano też "komiksy dla dzieci marvel: Iron Man", czyli Marvel Adventures z inn? nazw? i po polsku;). Jeśli masz "Jetix" to niedługo zmienia się w Disney XD, i będziesz mogęa zobaczyć tam najnowsz? (poza nadchodzącym z Ironem Anime) kreskówk?.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Przede wszystkim to Stark w Civil War się moim zdaniem "faszyzuje" spełniając swoją wizj? "ultra uczciwo?ci". Paula, powinna? się zapozna?, bo to dobra historia o spo?ecznym zabarwieniu. Ale już bo schodzimy nieco z tematu, co do ró?, to na świecie jest wiele gatunków i kolorów, ale wszystkie są piękne.
Odpowiedz
Zgadza się. Zagl?dam na forum nawet, jeśli nic nie piszę:)Pracy i nauki mam jeszcze więcej (ostatni rok studiów+ drugi kierunek). Ucz? w liceum, piszę prac? magistersk?, pracuj? w teatrze a do tego gram w teatrze (powstał u nas w Instytucie. G?dziu wie coś na ten temat). Chciałabym robić doktorat, więc wszystkie starania dotycz? tego:)
Tony Stark
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości