Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalogi
To wyobrać sobie, co dzia?o się na Krymie. Tam wódka + amfetamina dla dzieciaka, to zwykła rzecz. Nie było dnia, by ludzie z moich wykopalisk nie raczyli się alkoholem.
Osobiście nie wiem, co bym zrobiła gdyby ucze? na moją lekcj? przyszedł pijany/na?pany. Mam nadzieję się o tym nie przekonywa?:)
Tony Stark
Odpowiedz
Zastanawiam się co z mózgu po takiej mieszance zostaje, w tamtym rejonie to chyba nawet nie pomyśl?, że można inaczej bo niby po co, kiedy jest dobrze jak jest, co do wykopalisk to zawsze słyszałem, że na archeologii (odwiedziśem jakiś czas temu twoją stronę, a poza tym, dwa lata, prawie obok studiowałem) mocno się tankuje.
Odpowiedz
To niestety racja jest... Na jakiej mojej stronie byłe? (deviantart?)? Niestety w głowie NIC nie pozostaje poza otruciem organizmu. Amfetamina używana była w medycynie. Jeśli ktoś łączy jedno z drugim (i to w drinku, który można tam normalnie kupił!), to nie wiem, czym się kieruje. Kolejnym tamtejszym hitem była wódka+ redbull lub amol+co?. Co smutniejsze to fakt, że w mie?cie, w którym byłam, nie uraczysz policji (byłam na Krymie 1 miesięc i nie widziałam ani jednego policjanta/stra?y miejskiej, czy coś w tym stylu), gdyż jest to miasto wojskowe.
Tony Stark
Odpowiedz
Bylem na twoim profilu i klikn??em na "odwied? moją stronę" i strona się wy?wietli?a. Jestem pe?en podziwu, że tyle tam przetrwa?a?. Cóż, trzeba przyzna?, że na Krymie czy w ogóle w tamtym rejonie, ludzkie życie jest mniej warte, niż u nas. Jednak cywilizacja robi swoje.
Odpowiedz
Samo miejsce piękne, niemniej pot?guje w człowieku samotno?? i chciałam jak najpr?dzej wróci? do domu. Do tego, nie oszukujmy się, kobiety traktuję wręcz rzeczowo bym powiedziała.
Samo państwa zezwala tam na używki. Papierosy są szalenie tanie. Za paczk? 6 hr.
Tony Stark
Odpowiedz
Wp?yw ma na to, jeszcze, że jak mówiła? to miasto wojskowe, a mentalność ?o?nierza, to rozumowanie na najbardziej pierwotnych zasadach. Dla takiego kobieta jest nadaje się do jednego, a poza tym nie jest istot? godn? na lepsze traktowanie niż rzecz. Przyzwolenie państwowe na używki jeszcze to pot?guje, bo pozwala panom u w?adzy trzymał całą swo?ocz za g?b?. Otumaniony lud, jest lepszy do kontrolowania, niż taki, który jest sam siebie ?wiadomy.
Odpowiedz
Otó? to. Do tego ta ich wschodnia otumaniona mentalność. Przez miesięc widziałam wiele i o wiele za dużo.
Tony Stark
Odpowiedz
Bogu dzięki, że wróci?a? do polskiego grajdo?ka, no i na nasze forum. Lepiej już, nie wzbudzajmy nie przyjemnych wspomnie?, co było to minęło.
Odpowiedz
' napisał(a):Takie jednak właśnie zboczenie u siebie ostatnio zaobserwowałam. Nie mówił, że koniecznie chciałabym, by mój partner był palaczem, ale nie poradzę nic na to, że niesamowicie podoba mi się elegancka czynność palenia i działa ona na moje zmysły. Kobiety też zresztą potrafią kokieteryjnie palić, o tak.

0rzeszty w mord?, czegoś Ty się naczytała?
Trwonienie kasy i zatruwanie siebie i innych w pobli?u Ci? pociąga? Pal?ca panna jest u mnie spalona z miejsca.
Liza? popielniczk? to nic fajnego.

Moim zdaniem palenie papierosów to rodzaj masochizmu, albo zal??ek sk?onności samobójczych. Każdy wie że to tylko i wyłącznie szkodzi. Robić przypa? jak sobie ktoś ?y?y podcina a jak sobie inhalacj? ze skżadników trutki na szczury itd. robi to jest git.
Bida z n?dz? na tym świecie.

Nie mówcie że jak ?o?nierz to prymityw. Choć wschodni ?o?nierze mają zwykle kiepsk? opini?.Downy są wszędzie, w wojsku, w szkole, w rządzie. Moim skromnym zdaniem, bycie dowódca wojskowym wymaga niezwykłych umiejątności, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Trzeba zna? się na polityce, psychologii, strategii, pogodzie, geografii itp.
Mnie również brak szacunku do kobiet nie odpowiada, uważam takie myślenie za ?a?osne i patologiczne.
Odpowiedz
Zawsze możesz dziewczynie wytłumaczy?, jakie są negatywne skutki palenia Revanie. Chociaż smród nikotynowy, to nie najmilsza rzecz pod sło?cem. a propos dziewczyn słyszałem, że ostatnio panuje trend w?ród młodych kobiet, żeby w lokalu wypił jak najwięcej i to na ogó? wódy. Ktoś może też to słyszał, albo może zauważył?
Odpowiedz
Panuje. Widziałam to będąc w Niemczech i podejrzewam, że stamt?d do nas przyszło. W Niemczech kobiety wyszły z założenia, że skoro młączyłni spotykaj? się na piwie, to one też będą robiły takie babskie wieczory. Wlewaj? w siebie wódk? do nieprzytomności. Ja akurat Niemców lubię, więc trudno mi komentować takie zachowanie pa?. Niemniej nie widzę w piciu wódki niczego mi?ego. Może ja jestem jakaś starodawna, ale lepiej, według mnie, do kobiety pasuje wino.
Paula, uwierz, że palenie to nic mi?ego. Chyba, że rzeczywiście lubisz dusię się oddechem ukochanego/ dusię go swoim oddechem.
Tony Stark
Odpowiedz
Równouprawnienie w końcu mamy. Niemniej zawsze to powtarzam ?e: "gorza?ka, ino głowie s?u?y", jak mawia? pan Zagłoba, czyli pił, też trzeba umie?. Picie wódy, nigdy dla nie było zbyt nobliwe, albo przynajmniej picie na umór, żeby rano obudził się z bólem głowy (te, to ja często mam, nawet bez alkoholu) i lukami w pami?ci. Jednak, jak dziewczyna nie odróżnia fikcji, od rzeczywistości i na?ladując te "wyzwolone" kobiety z ekranu TV, to wychodzi w noc i się bawi w "Seks w Wielkim Mie?cie".
Odpowiedz
U nas to zapewne moda. W Niemczech forma sp?dzenia czasu. Kobiety wychodzą z założenia, że skoro ich m??owie wolę siedzień z kumplami w knajpie, to one nie będą gorsze.
Mój profesor też się już gdzień z tym spotka?, ale tam kobiety piły więcej niż młączyłni i podobno potrafiąy wszczyna? niez?e burdy.
Tony Stark
Odpowiedz
Co się dzieje z tym światem, naprawdę? No tak, ale z drugiej strony barykady jesteśmy my, młodzi, zdrowi, rozważny, romantyczni (śmiech), już nasza w tym głowa, żeby to całe towarzystwo jakoś na prost? wyciągnął. Bo jak nie my, to kto (dramatyczna poza)?
Odpowiedz
Czy ja gdzień sugerowałam, że "naczytałam" się czegokolwiek, Revanie? Zauwa?, że nie pisaćam, iż chciałabym, by mój ch?opak palić, a jedynie, że podoba mi się sama czynność palenia. Czynno??! Uwa?am ją po prostu za bardzo seksown?;). I tak, wiem, że palenie to nic mi?ego. Jako mała dziewczynka nieraz dusięam się dymem papierosowym mojego ojca i do dzisiaj pokasęuj? w towarzystwie palących przy mnie ludzi (najczęściej robić to jednak po to, by zwróci? im uwagę na to, że nie powinno palić się w miejscach publicznych).

innuendo, czy?by twoja słabo?? do wina wynika?a ze uwielbienia greckiego boga tego? trunku, Dionizosa:P? Zgadzam się z tob?, że wino o wiele bardziej "pasuje" do kobiet. Sama uważam je za jeden z moich ulubionych alkoholi, ale tylko pó?słodkie.
Odpowiedz
Paulo, boją się Ciebie! Ja uwielbiam i wino i Dionizosa, a może inaczej: Dionizosa i wino:)
m2reily, my romantyczni? Ja na pewno, a za innych nie r?cz?;)
Tony Stark
Odpowiedz
Sama czynność ma coś z seksualności. Jest to więc uzasadnione. Sam czasem miewa?em marzenia senne o palącej kobiecie i było w tym coś pon?tnego i tajemniczego.
Innuendo romantyczno??, to forma maski, a wszyscy nosimy maski.;)
Odpowiedz
Przyznaj?, że to mi?a forma maski;)Miewacie dziwne marzenia senne:lol:
Tony Stark
Odpowiedz
Taki ze mnie dziwny człowiek, że mam.:lol:
Czasem zdaje mi się, że mam nawet sny prorocze, w postaci migawek ro?nych zdarze?, które jak się ziszcz?, to wywo?uj? u mnie uczucie deja vu, ale z góry mówił, że niczego nie za?ywam.;)
Odpowiedz
Dobra więc tak . Zgadzam się z Paul? ,gdy oglądałem jak w "Fight Club'ie" Brad Pitt palić szlugaska za szlugaskiem to potem samemu cię?ko było mi się oprzec . Nie ze względu na smak ,ale jak?to ma w sobie nie wiem ,mistycznosc czy cos tam . Albo kobiety , oglądać ktoś może "Coco Chanel" i Andey Tautou w roli głównej ? Też właśnie zajebi?cie palića . Palenie jest świetne w obrazach ,scenach ,dodaje różnych bod?cy .

A co do picia wódki . Na serio was nie rozumiem . Ok kobiety prawda ,ze lepiej pasuje do nich wino ,ale czy nie mozna wychylic pare kieliszkow ze znajomymi czy nie wiem na jakims weselu ? Wódka nie jest jakimś diab?em i szatanem ,trzeba umieć z niej korzystał . Jak ktoś nie chce to ok ,ale widze ,ze tu juz troche zaczyna byc traktowana jak upadek spo?ecze?stwa ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości