Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalogi
Zapach benzyny to i ja lubię.
Kawa na mnie nie działa, kiedyś 10 pod rząd wypiłem by się uczy? i zasn??em po 40min. Czasem se drinkne dla smaczku ale to może raz na 2 miechy.

Co do picia pod mostem, nie powiem czasami żulerska rozkmina odesz?a ale bez przypa?u i czasami.

Ej, wy tak na poważnie? Herbata uzależnia? Nie zauważyłem a bywa że pije codziennie a bywa że tydzień nie wypije i mnie nic nie cięnie.(2?y?eczki cukru, plaster cytryny)
Odpowiedz
Revan, ja akurat zapachu benzyny nie lubię, za to kubie zapach wilgoci w powietrzu:)
Herbata, jest tak samo jak kawa uzależniająca.
A co z uzależnieniem od internetu, ile godzin dziennie na siedzenie w necie sp?dzacie?
Odpowiedz
heh widze ,że ta rozmowa na troche inny poziom zesz?a . Szkoda ,lubie o patologii pogada?.
Odpowiedz
Cytat:Herbata, jest tak samo jak kawa uzależniająca.
Zgadzam Si?:D.Ja potrafią wypił nawet z 8-9 dziennie.
Co do palenia i picia, to nie palą i palić nie zamierzam.Alkoholu też nie pije, ale za jakieś 2 lata, okazyjnie się napił będą mógł.

Odpowiedz
O tak, herbata uzależnia. Nie wyobraćam sobie dnia bez wypicia chociażby dwóch kubków tego napoju. Od kawy się natomiast nie uzależni?am, raczej delektuj? się jej smakiem za każdym razem.

Niestety, uzależnienie od komputera to mój problem. Każdego dnia sp?dzam przed nim około trzy, cztery godziny (w wakacje oczywiście o wiele więcej), przy czym najczęściej puszczam z Winampa muzykę i ucz? się lub czytam, jednak musz? przyzna?, że w??czony komputer dekoncentruje mnie i moja nauka staje się mniej efektywna. Od września chcę rozpoczął walk? z nawykiem w??czania komputera od razu po przyj?ciu ze szkoły. Mam nadzieję, że nauki będą miała tyle, że uniezale?ni mnie to od mojego elektronicznego przyjaciela, ale równocześnie nie aż tyle, bym się nie wysypia?a i utraciła ch?? do życia:P.
Odpowiedz
Uzale?nienie od komputera to dośc cię?ka sprawa. A jeszcze gorsze są gry internetowe w czasie rzeczywistym, takie jak np. OGame - sprawiaj?, że człowiek cały czas myśli o swoim wirtualnym koncie i zaczyna dostosowywa? swoje realne życie do potrzeb gry. Sam miałem taki okres i musz? przyzna?, że bardzo trudno się z tym rozstał. Najlepiej gdy "ktoś" nam w tym pomoże, czyli zniechęci do kontynuowania rozgrywki tak jak było w moim przypadku.

Jeśli chodzi o ograniczenie czasu sp?dzanego przy komputerze w ogóle, to najlepszym sposobem (tu również opieram się na własnym do?wiadczeniu) jest odnalezienie się w jakiejś dyscyplinie sportu, czyli w czym? co wyciągnie nas z domu, rozrusza, poprawi sprawno??, zapewni ciekawsze doznania, da większą satysfakcję i tak dalej, generalnie same plusy:)

Darth Paula napisał(a):w??czony komputer dekoncentruje mnie i moja nauka staje się mniej efektywna
Myślę że to tak działa na każdego, dlatego w ostatnim roku, gdy miałem się uczy? (co zdarzyło mi się ze 2-3 razy) wyłączyłem komputer.

Od mojego ostatniego posta w tym temacie, zmieniłem nieco nastawienie względem alkoholu. Papierosy i narkotyki to jak dla mnie nadal głupota. Piję, ale tylko na imprezach i ew. spotkaniach ze znajomymi. Zachowuj? umiar, nie zalewam się w trupa. Co ciekawe, piwo mi nie smakuje, za to zacząłem gustować w wódkach:)
Odpowiedz
Wódka jest b?ee ale nie pije się jej dla smaku tylko dla podtrzymania polskich tradycji ^^ Zawsze mnie korci?o żeby przyj?? na klat? prawdziwego kr?conego przed sekunda jointa a nie takie gówno które opalasz w rurce i było całkiem lu?no, kafelki się na mnie grośnie nie patrza?y ani nic z tych rzeczy, po prostu czułem się jakbym wypił kolejne 2 piwka:)
Odpowiedz
Cytat:Co ciekawe, piwo mi nie smakuje, za to zaczalem gustowac w wódkach smile.gif

Prawdziwy polak! :lol:

Poczekaj na dalszy przebieg ewolucji. Moze co do umiaru tez zmienisz stosunek. W sumie to on sie zmienia wprost proporcjonalnie do ilosci spozytego alkoholu. ;)

Odpowiedz
Nom to racja ,pije sie coraz wiecej . Po to ,zeby fazka byla wieksza ,bo juz nie klepie jak dawniej ,to jest oczywsite . U mnie zas co do umiaru ,to najwazniejszym punktem jest mozliwosc przypalu ,pare juz zaliczylem i szczerze ******* uczucie .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości