Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3
Typowa przygodówka na GBA , gra nawiązuje oczywiście do trzeciej części filmu.W grze oczywiście wcielamy sie w postać Spider-Mana , przemierzamy kolejne poziomy niszcząc napotykanych przeciwników, niszcząc bomby lub ratując ludzi. Gra hoc schematyczna bo ciągle ratujemy ludzi (od pożaru odkręcając kurki z wodą), jest naprawdę dobra i warto w nią zagrać. Zwiedzamy rożne miejsca: miasto, kanały, metro, willa Kingpina, plac budowy itd. Oczywiście po każdej misji czeka na nas boss : Nowy Goblin , Electro , Sandman i na końcu Venom. Na koniec warto dodać że nasz bohater ma możliwość korzystania z czarnego kostiumu , który pojawia się gdy pasek agresji/ciosów zwiększy na maxa

Screeny z gry

Odpowiedz
Linki nie dzialaja.

W gre nie gralem :D
Odpowiedz
Daj ktos link na gg :P
Ps. no linki nie dzialaja, ale dzieki za info :)
Odpowiedz
Wlasnie popraw linki bo nie wchodza.

Jesli SM3 jest taki dobry to moze sobie sprawie bo jestem posiadaczem Game Boy Advance SP i kilka naprawde niezlych tytulów na ta konsolke wyszlo. Moze SM3 jest jednym z nich?

Odpowiedz
Dobra linki są już poprawione i mam nadzieje ze teraz będą już działać
Odpowiedz
Wg Internetowych serwisów najlepsza jest wersja na NDS, ale w to na GBA to chetnie przytne, tez mam GBA SP.
Odpowiedz
Linki nadal nie dzialaja ale thx za info.

ps.Soryy pierwszy link nie dziala
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Skad mozna wziac ROM ?? :D
Odpowiedz
zefir_93,Jun 9 2007, 09:16 AM napisał(a):Linki nadal nie dzialaja ale thx za info.
No to masz problem bo u mnie dzialaja idealnie ;)

Jesli chodzi o romy i emulator to oczywiscie moge podac linki pod warunkiem ze moge to zrobic na forum i administracja nie bedzie miala do mnie oto pretensji :D

Edit by Dawidos: Bedzie. Pozostaje wam tylko priv, bo tam wasze teksty nie sa publiczne, a prywatne.
Odpowiedz
W gre gralem, przeszedlem niedawno. Wciagnela mnie, mam mile wspomnienia zwiazane z nia. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości