Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
George W. Bush w Polsce
Taaa, przyjezdza Busz do Kaczorów;) Z tej okazji gdynski ZKM zamiescil na swojej stronie informacje na ten temat:

"W zwiazku z istotnymi zmianami w organizacji ruchu drogowego w Trójmiescie i na Pólwyspie Helskim, spowodowanymi wizyta Stanów Zjednoczonych George`a Busha na Wybrzezu, w dniu 8 czerwca 2007 r. w godz. od ok. 15 do ok. 19 nastapia takze powazne zmiany i zaklócenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarzad Komunikacji Miejskiej w Gdyni. "
http://www.zkmgdynia.pl/index1.phpłaction=0301&idn=646

Dobrze, ze nazywaja rzeczy po imieniu;)
Odpowiedz
Jakby przyjechal do Kwacha to by bylo cool. Jak widze tych dwóch skrzatów to mnie zal dupe sciska. Przepraszam za slownictwo, ale tak jest. Z reklamówka do Stanów, komórka dzwoniaca na uroczystosciach, brudne buty, próba spiewania przy absolutnym braku sluchu, calkowita nieumiejetnosc wypowiadania sie w jakimkolwiek jezyku (nawet rodzimym). Nie wiem kto go wybral. Pamietam, ze w ten dzien lezalem w szpitalu i wszyscy na sali, oprócz mnie, byli wniebowzieci.
-"Tusk to jest kaszub, to jest nymiec!"
-"Kaczynski zrobi porzadek!"
-"Un ich teroz ze stolków pozrzuco!"
Uhuh, yeah right. Jak narazie to narobil nam tylko wstydu. Nie mój prezydent.

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
Roach, jestes z Gdyni?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Kaczory przywitaja Busha w Helu. A ja ok. 10 km od Gdanska mieszkam. Mam niedaleko :P
Odpowiedz
Robson,Jun 7 2007, 07:17 PM napisał(a):Jakby przyjechal do Kwacha to by bylo cool. Jak widze tych dwóch skrzatów to mnie zal dupe sciska. Przepraszam za slownictwo, ale tak jest. Z reklamówka do Stanów, komórka dzwoniaca na uroczystosciach, brudne buty, próba spiewania przy absolutnym braku sluchu, calkowita nieumiejetnosc wypowiadania sie w jakimkolwiek jezyku (nawet rodzimym). Nie wiem kto go wybral. Pamietam, ze w ten dzien lezalem w szpitalu i wszyscy na sali, oprócz mnie, byli wniebowzieci.
-"Tusk to jest kaszub, to jest nymiec!"
-"Kaczynski zrobi porzadek!"
-"Un ich teroz ze stolków pozrzuco!"
Uhuh, yeah right. Jak narazie to narobil nam tylko wstydu. Nie mój prezydent.
Robson co prawda to prawda ;)
Odpowiedz
Postmodernistyczne Herezje.
Kaczaki to maja nie równo pod sufitem to raz, 2 ja jestem militarysta ale lubie jak sie lud buntuje i walczy z aparatem. Szkoda ze ci na Helu nie klepia sie z ZOMOwcami.
Rzady kaczorów sa beznadziejne, powoli wszyscy sie buntuja, Medycy, Kolejarze, Nauczyciele(tym chamom to bym zmniejszyl pensje zamiast dac podwyzke), maja farta kaczory ze jeszcze aparat przymusu sie nie zbuntowal bo jak Milicja i Armia by sie zaczela buntowac to by cienko pod pletwami mieli.
Odpowiedz
Z tymi nauczycielami to chyba troche pojechales za daleko nie sadzisz? <_<

Odpowiedz
No niby za ostro, ale jak bys poznal niektórych nauczycieli z mojej szkoly, to bys przyznal racje Revanowi.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Nudy temat tak samo jak nudna jest polityka w naszym kraju :P
Odpowiedz
nightcrawler_13 napisał(a):Roach, jestes z Gdyni?
Tak. A co do nauczycieli - jakby dostawali odpowiednio wysokie wynagrodzenie za swoja prace, to i poziom nauczania bylby wyzszy, i chamstwa by nie bylo. Ale to tylko jedna z wielu reform, jakie powinny byc wprowadzone...

Scarlet Spider napisał(a):Nudy temat tak samo jak nudna jest polityka w naszym kraju :P
Polityka w naszym kraju nie jest nudna, trzeba tylko najpierw posluchac troche;)
Odpowiedz
Roach,Jun 8 2007, 05:02 PM napisał(a):A co do nauczycieli - jakby dostawali odpowiednio wysokie wynagrodzenie za swoja prace, to i poziom nauczania bylby wyzszy, i chamstwa by nie bylo.
Wiesz z logicznego punktu widzenia, to tak, ale nie zawsze tak jest.
W kulki se leca i maja od cholery wolnego, np. teraz im sie 2miechy zblizaja.
Niestety wiekszosc to po prostu mendy i tyle. Wiem ze jest na pewno wielu milych i uczciwych nauczycieli, ale to zaledwie garstka.
Chamy i prostaki którzy szukaja wladzy, i znalezli sobie, nad garstka gówniarzy...

Dosc offtopu, Wracajac go G8 itd, to krótko mówiac wiadomo ze Putin nie chce tarczy bo sam zapewne planuje badz dopuszcza mysl ataku na USA, ruscy zawsze konkurowali z USA, no i zawsze potem Europa cierpiala(uklad warszawski itd...)
Odpowiedz
Dobra!! Koniec tego dobrego! Ostrzegam tych co nie znaja regulaminu!

pkt.8
"Prowadzimy polemike, ale na poziomie : bez wulgaryzmów, osmieszania innych ludzi i cynizmu. Nie maja byc to prywatne klótnie, takie zalatwiajcie na privie (o nim ponizej)."
Jeszcze jedno slowo obrazliwe na kogokolwiek (czy to nauczyciel, czy glowa panstwa, czy tez ktokolwiek) i zacznie sie podnosic poziom ostrzezenia!

Przypominam, ze mozna wyrazac swoje opinie (negatywne tez) nie osmieszajac ani nie obrazajac innych.
Odpowiedz
Roach,Jun 8 2007, 04:02 PM napisał(a):Polityka w naszym kraju nie jest nudna, trzeba tylko najpierw posluchac troche;)
Wybacz ale ja nie slucham ludzi o niskim ilorazie inteligencji - polityków ;)
Odpowiedz
Taki jestes madry Spider-Nik? To jestem ciekaw co powiesz na zdjecie mojej matematyczki!
<_<

Zdjecie usuniete Komentarz ponizej

I coś Nadal tak myslisz? Nie chcem cie pouczac, ani nic, ale postaw sie w mojej sytuacji...

ps. nie ja je zrobilem

ps.2 Milo, ze w Gdyni sa tez jacys ludzie z SMO.

Edit by Dawidos: Drogi userze, Spider-Nik napisal ostrzezenie, a ty zes nie wyciagnal z niego zadnych wniosków. Na dodatek dales jeszcze to zdjecie, które natychmiast usunalem z przyczyn wiadomych. I malo mnie obchodzi kto je zrobil, kiedy, gdzie sie ukazalo, czy bylo w prasie czy na jakims forum! Na FORUM nie zamieszczamy zdjec prywatnych osób bez ich zgody! Parafrazujac twoje ponizsze zdanie, jakbys sie czul, gdybym umiescil twoje zdjecie z imprezy, gdzie lezysz na podlodze nawalony jak stodola. A na koniec dodam Regulamin mówi wyraznie, co i jak, Spider-Nik tylko go przytoczyl. I sprawa jest prosta: albo piszesz zgodnie z regulaminem albo wogóle nie piszesz. Uszanujcie zasady jakie to panuja. I jeszcze jedno: jesli ktos pomysli, ze mu tu manifestujemy swoja wladze i wprowadzamy jakis rygor, to ja odpowiem - grubo sie myli. Napewno nie szykanujemy nikogo, jesli przestrzega zasad regulaminu. Po to go pisalem, zeby tutaj obowiazywal.

Jestem wyrozumialy, dlatego powstrzymam sie jeszcze od podniesienia ci ostrzezenia. Inteligientny z ciebie czlowiek i mam nadzieje, ze zrozumiesz, czemu nastepuje taka interwencja z naszej strony.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13 naprawde wspolczuje ci takiej matematyczki , nie ma nawet na co oko zawiesic ahhh ;)
Odpowiedz
Heh, dzieki. A tak wracajac do tematu, dzisiaj nad moim domem bardzo nisko przlelceialy 2 wojskowe helikoptery, a w konwoju (srodku) byl taki wiekszy caly czarny...

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
U mnie lecialy tez tylko policyjne. Co by sie stalo gdyby ktos zabil Busha??
Polska zniklaby z powierzchni ziemi :D
Odpowiedz
Kurcze szkoda ze nad moim domem nie przelatywaly bo jak bym mial wyrzutnie rakiet to wiadomo co bym zrobil .... :lol:. Oto ja zwylky obywatel zmienilem losy swiata ;)
Odpowiedz
Scarlet Spider,Jun 8 2007, 10:52 PM napisał(a):Kurcze szkoda ze nad moim domem nie przelatywaly bo jak bym mial wyrzutnie rakiet to wiadomo co bym zrobil .... :lol:. Oto ja zwylky obywatel zmienilem losy swiata ;)
A kto powiedzial, ze w tym helikopterze lecial Bush? <_<
Odpowiedz
QbaS,Jun 8 2007, 10:03 PM napisał(a):  A kto powiedzial, ze w tym helikopterze lecial Bush? <_<
Dobra niewazne kto by w nim byl :lol:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości