Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój ulubiony numer Amazing Spider-Man
W tym temacie wypowiedzcie sie na temat swoich ulubionych numerów tej serii. Komentujcie numery lubiane przez innych itp.

No to zaczne: Jednym z moich ulubionych Amazingów jest numer 410.
A dlaczegoś Otóz wystepuje tam jedna z moich ulubionych postaci Spider-Carnage. Rysowana jest przez jednego z moich ulubionych rysowników: Bagley'a. Wiec czego jeszcze chciec :D Swietne rysunki, swietna postac i swietna fabula, co prawda jest to czesc historii rozlozonej na cztery numery, a kazdy w innej serii, ale jest i tak swietna.
Co sadzicie o ASM #410?
A jakie sa wasze ulubione Amazingi
Odpowiedz
Mój ulubiony to chyba #300. Pierwszy kontakt Petera z Venomem... Mroczna dosyc ta walka byla. Taki panowal nastrój tajemniczego zagrozenia czajacego sie gdzies w poblizu. Swietna otwierajaca scena, kiedy M.J wrecz histerycznie reaguje na widok Spideya w czarnym kostiumie, a on biedny nie rozumie o co chodzi.

Glównie chyba sentyment tu zadzialal, bo byl to pierwszy komiks z pajakiem jaki przeczytalem...
Odpowiedz
Ja posluze sie tym, co zostalo wydane w Polsce. Nie mam konkretnego ulubionego numeru,ale podoba mi sie rocznik 97/98
Tony Stark
Odpowiedz
Ja tez posluze sie polskimi wydaniami. Nie mam wprawdzie jednego ulubionego komiksu o Spiderze ale moge wymienic te które lubie najbardziej.

Bardzo lubie numery 10/93 i 10/95 od TM-Semic które przedstawiaja walke Spidera z Green Goblinem. Moim zdaniem maja swietny scenariusz i klimat tworzony dzieki rysunkom Sala Buscemy i oczywiscie samej postaci Green Goblina.
Bardzo spodobaly mi sie takze "Stracone Lata" czyli numer 3/97 od TM-Semic ze wzgledu na ciezki klimat opowiadanej historii.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze numery wychodzace w Polsce pod szyldem The Amazing Spider-Man byly skladane z róznych serii o Spiderku dlatego tez wymienie jeszcze jeden komiks tym razem typowo Amazingowy który zostal wydrukowany w drugim tomie Essentiala. Mam na mysli 39 i 40 numer The Amazing Spider-Man. Green Goblin poznaje tozsamosc Spider-Mana i odkryta zostaje tozsamosc Goblina. Po prostu klasyk.

Odpowiedz
Ja bardzo lubie:
- TASM 540- Back in Black sie rozkreca :rolleyes: i robi sie ciekawie
- TASM 17- green goblin na gliderze i w ogóle, to cale zamieszanie na imprezie
- TASM 20-pierwsze wystapienie scorpiona, moim zdaniem jest to jeden z lepszych originow jakie widzialem
- TASM 315- numer, w którym Venom jest bardziej... venomowaty :P ... bardzo mi sie podoba to jaka Venom robi rozróbe (jak poharatal Cat, "odwiedzil" May i potem ta walka.
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Tasm 300 wejscie symbiontu.
Tasm 20 Scorpion

I to chyba tyle wybór jest ciezki.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Zdecydowanie nr. 431 z kapitalnym Carnage Cosmic'iem, oraz nr. 20, narodziny Scorpiona. Ewentualnie wszystkie numery z Wojna Domowa i ostatnia saga Back In Black. Maximum Carnage tez bylo niezle.
Odpowiedz
heh, nie pamietam numerologii amerykanskiej, ale mój favorite ASM to maj 93. tam byla zarabista walka z Venomem :D to jest klasyk, symbiot zmienia kolory, maskuje sie, wysuwa konczyny pod piaskiem, no ten zeszyt nigdy mi sie chyba nie znudzi :P
Odpowiedz
Spider-Nik,Jun 11 2007, 12:48 AM napisał(a):W tym temacie wypowiedzcie sie na temat swoich ulubionych numerów tej serii. Komentujcie numery lubiane przez innych itp.

No to zaczne: Jednym z moich ulubionych Amazingów jest numer 410.
A dlaczegoś Otóz wystepuje tam jedna z moich ulubionych postaci Spider-Carnage. Rysowana jest przez jednego z moich ulubionych rysowników: Bagley'a. Wiec czego jeszcze chciec :D Swietne rysunki, swietna postac i swietna fabula, co prawda jest to czesc historii rozlozonej na cztery numery, a kazdy w innej serii, ale jest i tak swietna.
Co sadzicie o ASM #410?
A jakie sa wasze ulubione Amazingi
# 410 jest dobry bo oczywiscie rysowany przez super M. Bagleya, uwielbiam jego rysunki bo sa takie "gietkie i dynamiczne" a takie sa symbioty szalejace na nosicielu a Bagley potrafi je tak energicznie i tak elastycznie narysowac ;]

Swoja droga to w serii Amazing Bagley mail najlepsze swoje rysunki - z 65 numerów z jego rysunkami juz tylko brakuje mi 12 ;]

Tim
Odpowiedz
Witam, moim ulubionym komiksem jest 5/97 ;) (Ze Scarletem na okladce) . - Podoba mi sie walka Venoma i jego teksty ("dwujazniowe")
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy numer amazinga to chyba 100-101 gdzie SPider posiadal 6 rak :D a do tego swietna walka z Morbiusem:P
Odpowiedz
Polski 6/92 z m.in: Trapsterem i Dr. Doomem a takze wszystkie Maksimum Carnage.
Odpowiedz
Polski 10/95 "Najlepsi Wrogowie". Gdy czytałem ten komiks ?zy nap?ywa?y mi do oczu. Ta końcowa scena, jak Harry ratuje Spidera i umiera, zap?akana Mary Jane, Peter trzymający Harrego za rękę, i na końcu ich wspólne zdjęcie. Naprawd? chwyta za gard?o...
Odpowiedz
Teraz musz? się przyzna? do czegoś strasznego <_< ....czytałem tylko 2 AMAZINGI. (Amazing Fantasy #15 i jednego nie pamiętam). A to moja ulubiona seria (czytałem tylko streszczenia) Wstyd i ha?ba jak to mówił.... Nie wiecie gdzie mogę sobie kupił Amazingi (oryginalne i oczywiście po angielsku.)?? I czy np. na Allegro się opłacałą
Odpowiedz
http://www.spider-man.org.pl/forum/index.php?s...wtopic=264&st=0

Odpowiedz
Dzięki rzadlo.
Odpowiedz
innuendo,Jul 18 2007, 09:48 PM napisał(a):Ja pos?u?? się tym, co zostało wydane w Polsce. Nie mam konkretnego ulubionego numeru,ale podoba mi się rocznik 97/98
Zdecydowanie najlepsze roczniki, ale doliczy?bym do nich jeszcze końcówk? '96. Saga Klonów to chyba mój ulubiony cykl... Poza tym wymieni? bym jeszcze "Najlepszych Wrogów" (Swoja drog?, gra słów w tytule doskonale oddaje relacje Peter-Harry) i "Ostatnie ?owy Kravena" to bez wątpięnia najlepsza historia w (nomen omen) historii Spider-Mana. Niezła była tez "Shriecking", wspaniale rozbudowująca i pogłębiająca denne "Maximum Carnage".
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Ja pos?u?e się polskimi komiksami, które wydawał TM-Semic.
Bardzo podobał mi się "JAD", głównie ze względu na Venoma i świetne rysunki Todda Mcfarlane'a.Maximum Carnage bardzo mnie wciągnął.Saga klonów to jeden z moich ulubionych okresów w świecie Spider-Mana, więc niektóre numery z dużym udziałem Scarlet Spidera czytałem nawet po dwa razy.
Chcę jeszcze wspomnie? o numerach Amazinga pokazanych w 2 Essentialu.Mianowicie o tych, w których Spidey walczyć z Green Goblinem i obaj nawzajem poznali swoje to?samo?ci.

Odpowiedz
Jedna z najlepszych historii jaka ukazala sie a potem wydal ja u nas tm-semic to Maximum Carnage,genialna historia a zarazem brutalna i ladnie rozbudowana.
Piekny pojedyne który byl toczony miedzy Spider-manem,Carnagem,Venomem ulicami NY,polaczenie sil Spider-mana i Venoma,Black Cat aby zgladzic bande Carnag'a oraz angaz innych suberbohaterów w powstrzymanie rzezi Carnaga i jego grupy,mozna powiedziec ze jednaz najlepszych mrocznych, brutalnych histori.
Historia zostala ukazana w siedmiu zesytach komiksu :11/95,12/95,1/96,2/96,3/96,4/96,5/96
Warto tez wspomniec historie która ukazala sie na lamach serii Mega Marvel Spider-Man:Torment 1/93 która zapoczatkowala ta serie która ukazywala nam historie i losy najslyniejszych super bohaterów ale mniejsza z tym.
Historia przedstawia nam pojedynek morderczy pomiedzy Spider-Manem a Lizardem, opetani przez magie VooDoo pewnej
tajemniczej kobiety,trymajaca w napieciu historia.
Pomyslodawca tej historii jest Todd McFarlane scenarzysta i rysownikiem,klasyczny komiks gromkie brawa.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości