Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki
VG Cats - swietny komiks internetowy parodiujacy branze gier komputerowych....
Penny Arcade - internetowy komiks-legenda
Odpowiedz
Ares_Real,Aug 26 2005, 22:10 napisał(a):Dajcie tam Jacksona to on zrobi porzadek z tymi n00bkami.....
Cytat:http://slodka-barbie.mylog.pl/
Najlepszy fragment stamtad (pisze z pamieci) :

Grudzia nauczyla mnie grac w ch*ja , 3 razy przypadkiem wygralam......Kto ma szczescie w milosci ten nie ma szczescia w kartach.....

Ten tekst rozwalil mnie na 4 strony swiata :D Szczególnie ze w fakcie wczoraj pisali o dzieciach z domu dziecka pobitych przez wychowawczynie , bo bawily sie w "seks oralny".....tak mi sie skojarzylo :P
:huh:
Ares, kretynie...
Odpowiedz
Ajka napisał(a):Ares, kretynie...
Odpusc sobie cytaty z sierpnia......Pozatym popatrz na siebie , jestes na liscie idoli Jurija i przy twoich topicach (zalozylas chyba dwa) Pawcia (który ostatnio sie poprawil i jego glupie topici to przeszlosc) topici to "Pan Tadeusz" (dzielo takie) W dodatku piszesz posty w stylu "co?" "tu cos bylo ale nie ma*" , "catera? czemu?------******". I to niby ja jestem tu kretynem.....

Linki :

Fajna polska strona o grach konsolowych
¦wiat Nintendo - sklep internetowy i strona o Big N w jednym
Strona o bohaterze który zapoczatkowal rynek gier.
Odpowiedz
Tlumaczenia pasków Garfielda
Komiks o bezrobotnym fanie kawy :D

Fajnie , posta wycieli i wyglada na to ze jestem flooderem :/
Odpowiedz
Heh, ajka, ja juz nie mowie o Twoich postach, w ktorych nie ma nawet zadnego znaku interpunkcyjnego, a co tu dopiero mowic o jakiejs literze... Posty z jedna emota i niczym wiecej nie wygladaja ladnie (np. Twórczosc).

Cytat:Ares, kretynie...
REGULAMIN napisał(a):7. Szanujemy innych uzytkowników. Jednak z doswiadczenia wiem, ze fani Spider-Mana to uprzejmi ludzie :)
1. Piszemy zgodnie z nieetykieta : bez wulgaryzmów, zaczepek, flamowania i spamowania.
Oj, chyba nie przeczytalas regulaminu...

LINKI:
www.holonet.pl :P
www.google.pl - niektorym jest to bardzo potrzebne
www.fbb.one.pl - forum broni bialej
www.portalwiedzy.onet.pl - encyklopedie, slowniki, tlumacze... rownie przydatne, co google

P.
Odpowiedz
Linki :
Skizo.org
Multiemu.net - najnowsze romy na GBA wlasnie tu :P
Najbardziej rozbudowana strona na swiecie
Odpowiedz
http://www.pwned.nl/

Dosc kontrowersyjne...
-.-
Odpowiedz
Urban Dictionary - nie wiesz co to znaczy stfu?lol?uber?1337? zajzyj tutaj a odkryjesz ta straszna tajemnice.
Cyvil napisał(a):Dosc kontrowersyjne...
To nie widziales tego tego......daje to po raz kolejny :P
Odpowiedz
W tej chwili:
http://tekken.pl - stronka Tekkenowa :)
Tony Stark
Odpowiedz
Ares_Real,Jan 11 2006, 22:27 napisał(a):Urban Dictionary - nie wiesz co to znaczy stfu?lol?uber?1337? zajzyj tutaj a odkryjesz ta straszna tajemnice.
Cyvil napisał(a):Dosc kontrowersyjne...
To nie widziales tego tego......daje to po raz kolejny :P
Wiem, ze Happy Three Friends jest brutalniejsze, ale tu chodzi o wydźwiek...

BTW \/\/3 31337 |20>< !

-.-
Odpowiedz
www.traider.pl - swietna strona o wszystkim co zwiazane z Tomb Raiderem.
www.massassi.net - genialna strona dla milosników serii Jedi Knight, strona dla ludzi bawiacych sie w modyfikacje i tworzenie poziomów, bastion dla zagorzalych fanów Dark Forces II: Jedi Knight i dodatku Mysteries of the Sith.
starwars.wikicities.com - swietna encyklopedia tworzona przez uzytkowników w ramach akcji Wikicity na Wikipedii. W jezyku angielskim. Co jak co, ale lepszej encyklopedii nie widzialem, nawet oficjalny Databank i USWE na Fanfoncie sie z nia nie równaja.
Odpowiedz
Oka oka na mojej stronce, czyli na http://www.ancient-center.prv.pl pojawil sie dzial download a tam kilka ( narazie kilka ) róznych rzeczy zwiazanych glównie z lacina :) I jeszcze raz prosze o wpisy do ksiegi gosci. Przeciez to tylko chwila ;)
Tony Stark
Odpowiedz
Niedawno znalazlem w sieci, pierwsza Polska strone poswieconom Zielonym Latarnia superhosom swiata DC.
Link do strony znajduje sie tu:
http://glcorps.pl/

Zachecam do zagladniecia, naprawde warto. :D
Odpowiedz
Koffany blog
Oto dowód o glupocie ludzi i o jakze ukruconym kontakcie miedzy ludzmi w dzisiejszych internetowych czasach.
Jak komus sie niechce wchodzic czy cos innego:
Na tym "koffanym blogu" znajduja sie 4 notki, z czego jedna to jakis bzdecik w postaci gifu. Dwa sa o tym, ze nasz pisarczyk (zalozyciel bloga) kocha Julke, tnie sie z tesknoty za nia, ona sie nie tnie, i dobrze, bo on tego nie chce, chce sie z nia ozenic i pyta sie o to ja na "forum" bloga.

To jest mniej wiecej tak zenujace i glupie jak serialiwo z Polsatu "Jestes Moim Zyciem"

ps. Jak sobie zyczycie to moge przeszukiwac regularnie blogi i dostarczac Wam jakis njusów o coraz to glupszych blogach.

Pzdr.
Odpowiedz
Dobre to dobre to! Ja sobie zycze! Takie pierdoly poprawiaja mi humor!

Boze ta pocieta reka :o
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
No niezle z tego wynika, ze powiem do dziewczynie urwij se reke a ona to zrobi.(z milosci :D ).
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Witam

W sieci jest trochę stron o komiksach a co przez to również są Fora dyskusyjne na temat komiksów, tylko są to dyskusje na temat komiksów wydawanych na bie??co lub zapowiedzi komiksowych.

Mnóstwo ludzi zbiera tzw. komiksy archiwalne czyli krótko mówięc komiksy stare lub tez bardzo stare, również zaliczam sie do tej grupy. Kupuj? oni komiksy wydane kilka lat temu lub kilkanałcie czy nawet kilkadziesięt lat temu, czy to dla lepszej kreski, bohaterów, scenariuszy, historii czy klimatu.

Ludzi takich jest sporo co daje sie zauważył na samym Allegro gdzie można kupił najwięcej starych ameryka?skich komiksów ale nie tylko bo inni jak ja ?ciągamy komiksy z zagranicy czy to ze sklepów czy z aukcji eBay'a.

Dlaczego górna granica to rok 2000 - hmm taką granic? przyj??em w swojej kolekcji gdyż po tym roku jak dla mnie komiksy straciły dużo na klimacie i nie sa takie jak dawniej.

Sumując zapraszam do dyskusji na temat starych komiksów które zbieracie kupujecie i kolekcjonujecie.

Jeśli macie chwilk? zapraszam

http://komiksyarchiwalne.phorum.pl/index.php

Sebastian :venom:
Odpowiedz
Serdecznie wszystkich zapraszam na moje forum o figurkach Marvel:
http://www.marvelactionfigures.fora.pl/index.php
To pierwsze takie forum o figurkach Marvel w Polsce:spidey_poland:. Jak ktos ma cos do powiedzenia na temat figurek to niech sie rejestruje i pisze:).
Odpowiedz
No gratuluj? pierwsze?stwa. Bardzo ciekawy pomysł z tym forum, ale popracuj jeszcze nad nim. Logo przyda?oby się trochę ulepszy? (na jakieś t?o ich wrzucił i napis inn? czcionk? da?), aby bardziej je rozreklamować mógłbył np. dał wymian? buttonami. Bawi?em się troche w forum na fora.pl i jak będziesz potrzebować jakich? rad z chcąci? pomogę ^^
Odpowiedz
Ja już się rejestrują.Jak chcesz to ch?tnie ci pomogę przy forum.Moje było niestety niewypa?em.
Zapomnia?em powiedziec:Mam tam nick Grey.Jeśli szukasz ch?tnych na modów to już masz mnie:D.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości