Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki
No szukam moderatorow, ale musialbys sie orientowac troche w temacie. To znaczy rozrozniac poszczegolne serie ML, badz MU, MS lub MI.

PS: Dzieki Joe i spider1170 za szybka rejestracje. Mam nadzieje, ze bedziecie wpadac na forum co jakis czas.

PS 2:Zapraszam wszystkich zainteresowanch do zarejestrowania sie i brania udzialu w dyskusjach.
Odpowiedz
Witam!
Niedawno stworzyłem forum o grach PC'towych i Konsolowych.W?o?y?em już trochę pracy i efekt jest dobry.Niestety jest tam tylko wątek "Regulamin".Chciałbym żeby to moje forum cieszyło się popularności?.Poza grami można pogadac o wszystkim:Konsolach kompach,filmach itd.Zapraszam serdecznie do rejestracji oto adres:http://www.gamesmax.fora.pl/
Ps.Mój nick to Blacky.Chyba go potem zmienił ale nie ważne
PS2.Szukam ch?tnych do zrobienia loga.
Odpowiedz
WItam,zalozylem nowego bloga http://komiksyfigurki.blogspot.com/ o figurkach i komiksach z kazdego uniwersum zapraszam serdecznie
Odpowiedz
Witam

Lockerz jest to darmowa strona dzieki której zdobywasz PTZ (punkty), które mozesz wymieniac na nagrody.

Do zdobycia jest miedzy innymi nowy iPod shuffle i nowe PSP (200 PTZ) to okolo 1.5 miesiaca zabawy. Nagród jest cale mnóstwo! Od gier po komputery, które mozna zdobyc w bardzo krótkim czasie. Mozna tez wychaczyc bony do Amazonu za 50, 300, 450 euro i obkupic sie np. Marvelowskimi komiksami ^^

Cennik:
2PTZ za zalogowanie (kazdego dnia)
2PTZ za ankiety (kazdego dnia)
do 60PTZ za gre na wejscie (jednorazowo)
Niedlugo wejsc maja równiez nowe sposoby na zdobywanie PTZ (granie w gry, ogladanie filmów etc.)
2 PTZ za kazda zaproszona osobe (20 zaprosznych osób = podwójne naliczanie ptz)

Wyslanie zaproszenia odbywa sie tylko droga mailowa. (chetni niech podadza mi na PW swojego maila)

Sam z poczatku bylem do tego nastawiony sceptycznie dopóki nie zaczalem na ten temat googlowac, czytac na forach, m.in. temu poswieconych i wydalo mi sie to prawdopodobne. Polecam http://forum.lockerz.com.pl/ Tam tez znajdziecie ludzi ze skryptami do zapraszania jesli nie zechcecie ode mnie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Elo,już jakiś czas temu znalazłem stronke http://spiderman.wikia.com/,edytuje tam,udzielam się dużo do Spider-Mana 4 i innych filmów,chciałem was zachęci? do wspólnego edytowania tej strony ale wymaga to znania angielskiego.
Odpowiedz
Wszystkich fanów gry "Batman Arkham Asylum" zapraszamy na pierwsze Polskie forum po?więcone tej grze.

http://www.ArkhamAsylum.xup.pl/
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
Odpowiedz
A no jest okazja aby zgarn?? prawdziwe nagrody i to szybko i bez ?ciemy. Pewnie znacie stronę lockerz.com
Jest to taki elitarny portal społecznościowy gdzie zdobyte punkty możemy wymienia? na naprawdę warto?ciowe nagrody. Moja przygoda z tą stronk? zaczęła się kilka dni temu gdy do kolegi przysz?a paczka od lockerz. Otworzył ją na moich oczach - IPOD. Nie mogęem uwierzyć Moje zdziwienie było tym większe, gdy powiedział mi że nie do?o?y? się do niego ani groszem.
Nie jest to jakaś ?ciema. W pierwszy dzień zarobimy odrobinie chęci conajmniej 50 pkt (ja zarobiłem 100). Jest to dużo biorąc pod uwagę że takie np gry ze sklepowej pu?ki co kosztuj? zwykle po 100z? na stronce dost?pne są za 400pkt

Jeżeli chcesz dostał zaproszenie dzięki któremu wbijesz na ten portal wy?lij mi wiadomoś? na mój emai: korga.m@interia.pl

Kiedy to zrobisz podpowiem ci co i jak żeby zwiększy? przyrost pkt na dzień do maximum dzięki czemu super szybko będziesz mógł odebrać swoją wymarzon? konsol? PS3 lub inne bajery (ostatnio dodali możliwość wymiany pkt na kasę!!!)
Nawet jeżeli nie chcesz się w to bawił, to chociaż pomó? mi zdobył status Z-listera (punkty x2). To cię nic nie kosztuje, a zajmuje raptem 1 minutk? twojego życia.

W razie pytał pisać!

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Witam! :spidey_welcome:

Zapraszamy na serwis po?więcony gier z serii Batman: Arkham Asylum. Na stronie znajdziesz neewsy ze świata gry. Przeróżne informacje i wiele wiele więcej. Wkrótce uruchomimy forum.

<span style="color:#FF0000">Uwaga!<!--sizec--></span><!--/sizec-->

Poszukujemy dobrych webmasterów, którzy ładnie ozdobili by naszą stronk?.

Pozdrawia: Za?oga Arkham Info
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości