Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3
Sluchajcie bylem na jednym z forum, no i znalazlem tam linka do emulatora Nintendo DS i pelno gier w tym Spider-Man 3,USM, Spider-Man 2.

Link: http://www.frozen-roms.net/

Kiedys jeden z forumowiczow SMO dawno temu pokazywal zdjecia z SM3 na nintendo DS no i sie zainteresowalem.

Mi nie chodzi :/, Wlacza sie i kiedy wlaczam juz zeby grac pokazuje sie czarny ekran i nic dalej sie nie dzieje.

Napiszcie jak tam u was z ta gra jezeli ktos tu zajzy. :P
Odpowiedz
Z tego co wiem to albo masz inny emulator nie do tego, lub poprostu poszperaj w ustawieniach.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Emulator mam desmume 6.0. A tam nie ma nic zeby cos poszperac w opcjach a Ty Rafcios znasz jakis emulator na NDS ??
Odpowiedz
Raczej sobie nie pogracie w SM3 na emulatorze, bo chyba nie ma jeszcze takiego, co by w pelni obslugiwal gry z DS'a (jak w przypadku emulatora GBA). Zreszta jako byly posiadacz tej konsolki, musze powiedziec, ze zbytniego sensu w granie w gry z DS'a na emulatorze nie ma, bo traci sie przy tym caly sens tej konsoli (touch-screen i stylus, które spisuja sie znakomicie).
Odpowiedz
Chmielek,Jun 30 2007, 08:25 PM napisał(a):Emulator mam desmume 6.0. A tam nie ma nic zeby cos poszperac w opcjach a Ty Rafcios znasz jakis emulator na NDS ??
Niestety nie poszperaj w necie.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości