Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne gry na podstawie komiksów
W topicu tym bedziemy sie nawzajem informowac o nowych grach bazujacych na licencji Marvela , DC itd......

Microsoft i Marvel , Sony i DC napisał(a):Microsoft podpisal z Marvelem ekskluzywna umowe , na mocy której w przyszlosci Microsoft bedzie mógl produkowac gry MMORPG z bohaterami universum Marvela.
Inna sprawa ze prawie taka sama umowe niedawno nawiazalo DC z Sony.
Czyzby wreszcie kazdy mógl spróbowac swych sil w byciu Hirolsem Marvela lub DC?
Oczywiscie poinformuje was o dalszym rozwoju wydarzen

Activision a RPG napisał(a):Activision takze nie zasypuje gruszek w popiele i postanowilo wydac gre RPG bazujacej na licencji marvela. Szczególów narazie brak.....

Najblizsze premiery gier komiksowych (jak o czyms zapomnialem poinformujcie mnie :P) :

The Incredible Hulk Ultimate Destruction : Juz Jest (dalem tak zeby nie bylo ze zapomnialem)

Spider-Man 2 : 1 wrzesnia (launch title dla PSP)

Ultimate Spider-Man : 13 Wrzesnia

X-Men Legends 2 : 27 wrzesnia

CDN. :]

Odpowiedz
Najbardziej czekam na USM i X-Men Legends 2, bo ani SM2 ani Hulk 2 nie wyjda na PC, a szkoda bo Hulk moze byc fajny.

A fajne gry komiksowe, no to seria Spider-man, która potem z PSX przeniesiono na PC. Spider-man: the movie jest niezly i efektowny ale ma troche niewygodne sterowanie i beznadziejny system zapisu gry. Dalej mamy Wolverine's Revenge. Bardzo fajna gra - zwlaszcza dla fanów Wolviego. Jedyny dla mnie minus to ten system zapisu dopiero na koniec misji, a misje bywaja dlugie ale i tak jest lepiej. No i jest tez Fantastic Four, które wyszlo ostatnio ale nie wiem jak gra. Aha, jest jeszcze Punisher. Fajna strzelanina wcale nie taka brutalna jak twierdza recenzenci i wydawca. Mozliwosc prostego rozwoju Punishera, fajne levele, fabula no i Punisher. Przyjemna strzelanina, dodatkowo wygralem ta gre w pl w konkursie CD-Projetk wiec to kolejny plus. :)

Na konsole mial byc Daredevil ale chyba wstrzymali jego produkcje, mówie tu o next-genach bo na GBA jest. Na GBA to akurat gier o Superherosach jest pelno. A na next geny mamy to co bylo na piecu + X-Men Legends, Spider-man 2 the game ale ta dobra gre a nie ten syf z PC, Hulk 2, Rise of Imperfects (ta bijatyka co wyszla/niedlugo wychodzi) i Blade, wiecej nie kojarze.

Co do MMORPG to juz jakis czas temu bylo o tym slychac (okolo pól roku do roku temu) i w oba chetnie bym zagral bo i zabawa w swiecie Marvela i zabawa w swiecie DC moze byc bardzo ciekawa, a RPG w MU albo DCU to bardzo, bardzo chetnie zagram.
Odpowiedz
Crov,Aug 26 2005, 12:38 napisał(a):No i jest tez Fantastic Four, które wyszlo ostatnio ale nie wiem jak gra.
Powiem tylko ze recenzenci z calego swiata równo zjechali ta gre mówiac "Its not fantastic".
Crov napisał(a):Na konsole mial byc Daredevil ale chyba wstrzymali jego produkcje, mówie tu o next-genach bo na GBA jest.
Produkcje wstrzymali .... szkoda bo na trailerze prezentowala sie ponadprzecietnie..... A na GBA to wydali w pospiechu i o kant d*py potluc ta gre.
Crov napisał(a):A na next geny mamy to co bylo na piecu + X-Men Legends, Spider-man 2 the game ale ta dobra gre a nie ten syf z PC, Hulk 2, Rise of Imperfects (ta bijatyka co wyszla/niedlugo wychodzi) i Blade, wiecej nie kojarze.
Zapomniales jeszcze o niezlym Batman Begins na konsole.

Odpowiedz
Ares_Real,Aug 26 2005, 12:47 napisał(a):Zapomniales jeszcze o niezlym Batman Begins na konsole.
Z tego co slyszalem to jest bardzo slabe.
Odpowiedz
Crov,Aug 26 2005, 14:01 napisał(a):
Ares_Real,Aug 26 2005, 12:47 napisał(a):Zapomniales jeszcze o niezlym Batman Begins na konsole.
Z tego co slyszalem to jest bardzo slabe.
To mamy inne źródla. W "Eksztrimie"(PSX Extreme) gra dostala 8-.......Gierka niezla , podobnie straszenie "wrogów" fajnie wypada , niekiedy dostaja nawet zawalu.
Odpowiedz
W Batman Begins gralem na emulatorze w wersje GBA. Slaba gra... kiepska muzyka, grafika "obrazków" pojawiajacych sie miedzy levelami i szybko sie nudzi... . Na dodatek nie bylo jadzy batmobilem.
A od kolegi slyszalem, ze wersja na PS2 jest calkiem niezla.
Odpowiedz
Heh..... Slaba gra? Gra wedlug mnie jest ponad przecietna :)
Cytat:kiepska muzyka
Heh , a jakiej ty sie na GBA spodziewales? Przeciez kazdy wie ze GBA 7 symfonii Bethovena nie zaspiewa.
Cytat:grafika "obrazków" pojawiajacych sie miedzy levelami i szybko sie nudzi
Nie wiem czy zauwazyles , ale w wiekszosci gier na GBA filmiki sa w stylu "obrazków" , a ze nie sa dobrej jakosci .... no cóz......Kazdy wie ze GBA ma moc SNES'a , i od pikseli zaden w grze "obrazek" sie nie ustrzeze. Szybko sie Nudziś Zalezy dla kogo , w koncu mozna sobie pozbierac zlote bat-rzutki (sorry za wyrazenie , ale nie wiem jak to nazwac :P).

Na nastepny raz , oceniaj gre jak zagrasz w nia na hand-heldzie a nie jak przejdziesz ja na emulatorze , emulator psuje przyjemnosc z gier hand-heldowych (dobrze ze PSP i DS nie ma dzialajacych emulatorów na dzis dzien [PSP napewno nie bedzie go miec]) .......

Cytat:Na dodatek nie bylo jadzy batmobilem.
Batman nie jadzil batmobila :P
Odpowiedz
Cytat:Heh , a jakiej ty sie na GBA spodziewales? Przeciez kazdy wie ze GBA 7 symfonii Bethovena nie zaspiewa.
Widywalem gry z lepsza muzyka.
Cytat:Nie wiem czy zauwazyles , ale w wiekszosci gier na GBA filmiki sa w stylu "obrazków" , a ze nie sa dobrej jakosci .... no cóz......Kazdy wie ze GBA ma moc SNES'a , i od pikseli zaden w grze "obrazek" sie nie ustrzeze.
Zauwazylem. I tez widywalem te "obrazki" lepsze.
Cytat:Na nastepny raz , oceniaj gre jak zagrasz w nia na hand-heldzie a nie jak przejdziesz ja na emulatorze , emulator psuje przyjemnosc z gier hand-heldowych (dobrze ze PSP i DS nie ma dzialajacych emulatorów na dzis dzien [PSP napewno nie bedzie go miec]) .......
Cóz, moze i racja, ale wizualnie to praktycznie to samo.
Cytat:Zalezy dla kogo , w koncu mozna sobie pozbierac zlote bat-rzutki (sorry za wyrazenie , ale nie wiem jak to nazwac ).
W innych grach z Batman'em na GBA tez mozna bylo ;P.
Cytat:Batman nie jadzil batmobila  :P
Za szybko pisalem i pomylilem sie. Mialo byc "jazdy".
Odpowiedz
Marvel Nemesis recenzja - wiedzialem ze to shit.........gra dostala 5.0 .....i ch*j nie bede po niej plakac :D
Odpowiedz
X-men Legends - sciagnalem przed chwila wszystkie trailery. Zapowiada sie wysmienicie, ale ciekawe czy pojdzie na moim kompie :/

Miala byc gra o DareDevilu? Jakies info prosze
Wesoły świr
Odpowiedz
Jackson,Sep 23 2005, 12:29 napisał(a):Miala byc gra o DareDevilu? Jakies info prosze
Gra o Daredevilu miala byc tym czyms dla daredevila , co USM dla Spidera. W grze mialo byc dostepne miasto Hells Kitchen i mielibysmy (my , gracze) poruszac sie nim za pomoca laski Daredevila (cos jak Swingowanie Pajaka). Daredevil mial miec takze mozliwosc wlaczenia trybu bullet-time w którym widzi wsyztsko za pomoca Swojego wyostrzonego zmyslu wzroku......
Kurde niezly szpil by byl , poszukaj trailera w necie , chodźby na gametrailers.
Odpowiedz
tutaj macie trailer
http://gamespot.com/ps2/action/daredevil/i...tml?q=daredevil

Odpowiedz
Ares_Real,Sep 23 2005, 12:40 napisał(a):W grze mialo byc dostepne miasto Hells Kitchen
To nie miasto tylko dzielnica Nowego Jorku.
Odpowiedz
Przepraszam, czy w polsce wydana jest gra Marvel Nemesis lub Hulk Destruction?
Odpowiedz
Marvel Nemesis juz od dluzszego czasu lezy na pólkack MM i Empików.... (wersja na PS2)
-.-
Odpowiedz
a jaka cena?
Odpowiedz
Drogi leniu, oto wynik, doslownie, 15 sekund szukania WYNIK
Wesoły świr
Odpowiedz
Przepraszam panie Jacksonie.. prosze nie wstawiac mi jedynki do dziennika.
Odpowiedz
Gral ktos poza mna w X-Men: Official Game? Mi do gustu kompletnie nie przypadla... i to juz przed samym filmem! Jakies to takie nijakie... grafika srednia... glosy postaci tez slabiutko podlozone... a te filmiki... :/ Najjasniejsza strona jest moim zdaniem muzyka, bo przypomina mi rewelacyjny X2 :)
Odpowiedz
Roach you have right. Niestety ta produkcja to super-przecietna robiona dla kasy "gra" która ma sie sprzedac na fali popularnosci filmu. Przeciez to jest smieszne co tam sie wyprawia np: Nightcrawler ma kamere o obrocie 360 stopni a wolverine juz nie, tak samo wolverine nie ma zadnych rzutów w walce i tylko pare combsoów na krzyz. Tak wogóle to ja uwazam, ze plus tej gry to nightcrawler i misje z nim zwiazane a z reszta juz znacznie gorzej.
Co do innnych gier to juz niedlugo bedziemy mogli pociac w superman returns the videogame na ign.com mozna znalesc pare filmików z targów E3 np: walke eSa z bossem, pseudo wolnosc w poruszaniu sie i robieniu co sie chce w metropolis i takie tam inne (potrzebny Quick time). A Hulk Ultimate Destruction napewno jest dostepny w polsce na PS2, Xboxa i GC nie ma wersji PC (skasowana z listy wydawniczej w 2005).

PS. Tutaj macie zestaw filmików z E3 dotyczacych Superman Returns The video game.
A tak pozatym to batman begins to naprawde swietna gra najlepszy baciolek w historii przynajmniej dla mnie. Duzo skradania (I love it!) strasznie wrogów, ich przesluchiwanie, dobra oprawa. Niestety jest troche za prosta i za krótka ale i tak szczerze polecam.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości