Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 4 The Game
Jezeli pojawi sie film to zapewne gra tez. Jesli tak to ciekawe jakie bedzie miala wymagania i jaka bedzie grafika. Jezeli cos o tym juz wiecie to piszcie tutaj. :) Ja mysle, ze wymagania beda cos w stylu Spider-Man 3 The Game raczej nie wieksze. Grafika? O grafice nie mam pojecia jaka bedzie, ale fajnie jakby byla troche lepsza od Spider-Man'a 3 The Game na PC :)
AMD Athlon 64 3800+ x2 AM2

1024MB DDR2 GoodRam

nVidia GeForce 8500 GT 256MB Shader Model 4.0
Odpowiedz
nie wiem jaki jest sens gdybania o 4. tak jak napisales - jesli bedzie film, bedzi i gra. wymagania na pewno beda wieksza, grafika bedzie lepsza itd itd. papa :*
Odpowiedz
Zastanawiam sie po co taki temat skoro tej gry jeszcze nie ma , ja rozumiem ze temat ten bedzie bazowal na przypuszczeniach jedynie
Odpowiedz
Jesli jest juz podobny temat o Ultimate Spider-Man 2 to czemu mialoby nie byc takiego o SM4TG?
Jesli wymagania beda takie jak trójki to niech ta gra wyjdzie za dziesiec lat, zeby wszyscy mieli kompa co toto udzwignie <_<
Powinni usprawnic model hustania, model z trójki to skrzyzowanie tego z SM2TG i USM, co mi srednio pasuje, wolalbym podrasowany model z dwójki.
Oprócz tego - walka. Tak jak w wypadku hustania - niech wróca do konceptu z SM2, tylko bardziej realistyczna i wiecej combosów, jakis bardziej swobodny system walki (kto gral w God of War czy druga i trzecia czesc Prince of Persia wie o czym mówie) no i bardziej realistyczny ("air paddle ball" w trójce niszczy xD ile mozna w jednym miejscu w powietrzu sie utrzymywac? :D ), wiecej ataków z uzyciem sieci. Mam nawet taki pomysl - w trakcie walki ladujemy miernik wscieklosci, tak jak w trójce, z ta róznica, ze jeszcze jest drugi - miernik hmm nie wiem jak to nazwac, "miernik sieciowej wscieklosci" chyba nie bardzo brzmi, ale mam na mysli to, ze po wykonaniu okreslonej liczby ataków z sieci mamy specjalny atak unieszkodliwiajacy wszystkich wrogów w zasiegu widzenia - Spidey najpierw wszystkich zwiazuje, potem robi wielka siec miedzy budynkami, wszystkich tam przykleja, dzwoni na policje, koniec misji ^^
A przede wszystkim - Activision, to Treyarch a nie jakis Beenox Studios ma robic czwórke!
Odpowiedz
Khasim,Jul 5 2007, 04:26 PM napisał(a):A przede wszystkim - Activision, to Treyarch a nie jakis Beenox Studios ma robic czwórke!
Tak dokladnie to Treyarch stworzylo czwórke, Beenox tylko zajmowal sie przeniesieniem ich gry na kompa.
Odpowiedz
Mylisz sie - Beenox robilo na wszystkie platformy, Treyarch tylko nadzorowalo produkcje.
Odpowiedz
hmm jezeli gra wyjdzie kolo 2009 roku moze 2010 to grafika na pewno bedzie inna bajka niz teraz.... technika idzie do przodu wiec o to sie nie martwie ale martwie sie tym ze wlasnie grafika jest na 1 miejscu w tworzeniu gier po co mi efekt wizualny jak fabula bedzie kiepska? oczywiscie jak jest ladnie to sie przyjemniej gra...... nie ma to jak stary Spider-Man z 2000r =)
Odpowiedz
Moze SM4: The Game bedzie na WII ??
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Khasim mi bardzo pasuje model hustana w SM3. Wiec identyczny chcialbym widziec w SM4. W czwartej odslonie gry o pajaku powinni zrobic wiecej miejsc do wybicia sie z "procy". Z mila checia odwiedzilbym Statue Wolnosci i ta druga wyspe. Chcialbym bardzo, zeby City Events byly bardziej rozwiniete i ciekawsze.

Fantastycznie wygladalyby neutralne helikoptery, które by przelatywaly od czasu do czasu nad miastem, a Spidey móglby sie do nich doczepic tak jak to mialo miejsce w SM3 w ucieczce z "wyspy Scorpiona". Dobrze byloby jakby zrobili takze jakies statki, które by podrózowaly miedzy wlasnie wyspami.

Ostatnim pomyslem jaki mi przychodzi do glowy, to cos na wzór GTA:SA. Ze mamy wlasne mieszkanie, w którym musimy czasami sie przespac. Posluchac radiówki i w ten sposób aktywowac unikalne City Events. W koncu mogliby zrobic tak, ze w kazdym momencie mozemy zdjac strój i byc normalnym Parkerem (oczywiscie umiejetnosc zmiany kostiumu bylaby w miejscach odludnionych, np. dach budynku, czy uliczki miedzy blokami). Watek z MJ tez móglby byc jakos rozwiniety, jakis wybór dialogów itp.
Odpowiedz
na pewno, SM3TG jest na WII nawet trailer widzialem poprzednie czesci tez byly na WII wiec ta chyba tez
Odpowiedz
Khasim,Jul 5 2007, 10:29 PM napisał(a):Mylisz sie - Beenox robilo na wszystkie platformy, Treyarch tylko nadzorowalo produkcje.
To ty sie mylisz, jedyne co Beenox robi to portuje konsolowe tytuly na kompy. Zreszta sam zobacz tutaj ile tytulów juz tak przenioslo. WOW! Wsród nich jest Spider-Man 3! Jedyna oryginalna gra która zrobia, bedzie gra na podstawie filmu pt. "Bee Movie", reszta to porty na kompa/Mac'i.

Pozatym watpie, ze SM4TG wyjdzie na Wii. Wii to powiedzmy szczerze "gówniana" konsola do tego typu gier. Czemu? Bo filmowe adaptacje gier jak narazie wydane na Wii to jedynie porty tych samych gier z PS2, które latwo bylo zrobic. Gdy PS2 juz umrze, to Activision nie bedzie mialo z czego portowac 4'órki, wiec po prostu omina wersje na Wii (zreszta ta konsola chyba do 4'órki nie dozyje).

PS: Wersje Xbox 360 i PS3 zrobilo Treyarch, a wersje Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, GBA zrobilo Vicarious Visions.
Odpowiedz
Ares --> ojc, faktycznie, mój blad, dzieki za poprawienie :rolleyes:
Co do "umarcia" PS2 --> PS2 nigdy nie umrze, dopóki developerzy beda na nia wydawac takie exclusive'y jak God of War czy Gran Turismo (chociaz to drugie bardziej watpliwe, piatke robia juz na PS3 :/), a Wii jest konsola nowej generacji czy to sie podoba czy nie. "Konsola nowej generacji" nie oznacza "mega hiper wypasna grafika" tylko "mega hiper wypasna technologia", a taka wlasnie zostala uzyta w konstrukcji Wii. Czy na Xbox 360/PS3 masz tak zaawansowane czujniki ruchu jak w Wii? Wii po prostu ma gorsza grafike od PS3/X360, ale nadrabia GRYWALNOSCIA, co w grach jest najwazniejsze. Tutaj tylko nadmienie, ze Wii sprzedalo sie w dwukrotnie wiekszej ilosci niz PS3 i goni X360. Takze SM4TG jesli sie pojawi, to takze na Wii.
p4v---> a grales w SM2 na konsoli? Tam jest wszystko to, co wymieniles, ze chcialbys zobaczyc - helikoptery, Wyspa Wolnosci, mozna sie wspiac na Statue Wolnosci, a wystrzeliwanie z procy mozliwe jest w kazdym miejscu miasta, co prawda jest bardziej realistycznie zrobione niz w SM3TG bo nie przelecisz przez to polowy Manhattanu, ale i tak pod wzgledem grywalnosci SM2TG bije na glowe SM3TG, w kazdym razie dla takiego starego wyjadacza gier wideo jak ja, komus, kto co rok se kupuje nowego kompa zeby miec jak najpotezniejszego i udzwignac gry z najlepsza grafika to SM3 jest ofc lepszy, bo lepsza ma grafike. SM2TG 4ever!
Wii tez nie umrze, jak napisalem sprzedaje sie o wiele lepiej od PS3 :)

EDIT:
Fred_Mord napisał(a):na pewno, SM3TG jest na WII nawet trailer widzialem poprzednie czesci tez byly na WII wiec ta chyba tez
Sraty taty, jak ukazywaly sie poprzednie czesci Spider-Mana to Wii jeszcze nie mialo nazwy <_<
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko Wii, sam chce je kiedys kupic, ale jednak nie wierze, ze dozyje do 2010. Czemu? To juz nie chodzi o grafike, bo grafika<grywalnosc to argument kazdego zatwardzialego fana Nintendo, ale chodzi w ogóle o architekture konsoli. Na Xbox'ie 360 i Play'u 3 dostanie czlowiek wreszcie prawdziwie next-genowe gry, nie next-genowe na tyle, ze maja lepsza grafe, a next-genowe na tyle, ze wrogowie w grach beda mieli swietne AI a gry beda mogly byc jeszcze bardziej rozbudowane. Wii jest na tyle next-genowe, ze ma te "swietne czujniki", zas reszta (wraz z AI i rozbudowaniem) dalej bedzie tkwila w swiecie PS2, GCN i Xbox'a pierwszego.
Zreszta argument o sprzedazy Wii nic tu nie dowodzi, wrecz przeciwnie- szkodzi konsoli. Przez to developerzy w dupie maja wlascicieli Wii, i wydaja na ich konsole gry przeniesione wprost z PS2 (M:UA, Prince of Persia 3, Fantastic Four 2, SM3TG, Tiger Woods, Godfather, Scarface) przez co Wii-owners sa skazani na kupno gier, które królowaly gdzies z dwa lata w tyl, a developerzy ciesza mordy, bo kolejny raz zarobili miliony na tytule przeniesionym na Wii malym kosztem.
Fakt, developerzy mogliby przeniesc takie next-genowe tytuly na Wii jak Splinter Cell Conviction, R6 Vegas i GTA IV, tyle, ze z gorsza grafika, ale jak wspomnialem wyzej, Wii nie bedzie w stanie przetworzyc "rozbudowania" takiego Splinter Cella, bo on juz nie opiera sie na mechanizmie znanym z SC:DA, ale na reakcjach NPC'ów, które sa oparte na ich AI, które z kolei Wii nie mogloby przetworzyc. Taka prawda.
Co do PS2, ono juz nie zyje. Jedyne co wychodzic od teraz na PS2 bedzie to gry na podstawie znanych i lubianych serii filmowych (Star Wars:Force Unleashed), konwersje z PSP (Vice City Stories i Syphon Filter Dark Mirror) i reszta japonskich (s)hitów (Naruto i DBZ), zas God of War 2 byl prawdopodobnie jedynym takim hitem na oniec konsoli, trójka ma juz byc na PS3.
Odpowiedz
To co teraz napisze moze sie wydac dziwne ale za tym bym kupil sobie w przyszlosci PS3 przemawia chociazby taki produkt Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, pozatym sama konsola od strony wizualnej przypadla mni bardziej do gustu jesli chodzi o Xbox 360 czy chociazby Wii. Innym czynikiem dla ktorego zakupie PS3 jest fakt ze mialem dluga mozliwosc grania w gry na w PS i w PS2 , mozliwosci w grania na konsoli Wii czy Xbox 360 nie mialem niestety :( a szkoda bo mialbym chociaz jakies male porównanie jakosci
Odpowiedz
Khasim,Jul 6 2007, 12:29 PM napisał(a):EDIT:
Fred_Mord napisał(a):na pewno, SM3TG jest na WII nawet trailer widzialem poprzednie czesci tez byly na WII wiec ta chyba tez
Sraty taty, jak ukazywaly sie poprzednie czesci Spider-Mana to Wii jeszcze nie mialo nazwy <_<

No dobra przyznam ze to ze 2 i 1 byly na WII to porzeklamalem ale 3 jest mój kuzaj ma WII gralem tam w jakas gre nie pamietam juz byles tam plicjantem i zalatwiales róznych przestepców i w ogóle ta gierka byla super ale ale troche sie zmeczylem :D

EDIT: mam tez PS2 czesciej jednak uzywam peceta ale lubie czasem usiasc wygodnie na kanapie i pograc na Playu 2 w gierki ktorych na PS2 mam stosy tak jak na PC
Odpowiedz
Khasim niestety nie gralem w SM2 na konsolii, a slyszalem, ze nieporównywalnie lepsza od wersji na PC. Gralem bardzo krótko w dwójke, bo to byl chlam :/ Na konsoli tez byly tak beznadziejne niskie budynki? I czy podrózowane siecia tez tak biednie zrobione, ze trzeba bylo celowac w lampy itp.?

Wiec, zeby nie bylo offtopa: Uwazam, ze idealnym SM4TG byloby polaczenie wszystkiego co najlepsze w SM2TG (PS2) + podrasowana grafika i rozwiniecie fabuly. Zeby byly watki poboczne, a glówny watek nadal tyczylby sie filmu.
Odpowiedz
Dobra, ludzie, o ile wiem to temat o Spider-Man 4 a nie o to "czy PS2/Wii dozyje 2010 roku (bo i tak wszystko sie skonczy w 2012, rotfl)", wiec wrócmy do tematu.
Moje ostatnie trzy grosze - Ares, jesli coraz wiecej ludzi bedzie myslec tak jak Ty to bedzie nam sie ukazywac co raz wiecej, jak to nazwales (s)hitów z super grafika, super AI ale do bani grywalnoscia (spójrz na takie Splinter Cell Double Agent chocby, swietny przyklad, to samo Rainbow 6: Lockdown), które (nie)szczesliwi posiadacze PS3/X360 kupia, bo "taka zajebista grafika".
A jak to jest, ze jeszcze sie ukazuja gry na chocby GBA, mimo, ze sa w dwóch wymiarach i slabe? Wlasnie dlatego, ze maja wysoka grywalnosc. To samo wróze Wii, wszyscy wiemy, ze Nintendo dbalo zawsze o frajde z gry, a nie o fajerwerki graficzne, i Wii jest swietnym przykladem, chocby jest tylko na Wii taka gra, ze masz 2 katany i sterujesz nimi za pomoca kontrolerów Wii jak prawdziwymi mieczami... tego nigdy nie bedzie miec X360 czy PS3.
Koniec offtopa, wrócmy do tematu.
Mam cicha (choc krucha) nadzieje, ze SM4 skieruje sie bardziej w strone SM2, oby twórcy wyciagneli jakies wnioski z recenzji...
EDIT: p4v---> zobacz sam, jak wygladal SM2 na konsoli
Odpowiedz
Khasim,Jul 6 2007, 03:09 PM napisał(a):(bo i tak wszystko sie skonczy w 2012, rotfl)
ej sorki ze tera nie na temat ale Khasim czy ty na serio wierzysz w koniec swiata w 2012? No nie chce tu nikogo poboznego i wierzacego w to obrazac bo jestem chrzescijaninem i wierze w Boga ale nie biore sobie do serca ze ma byc koniec swiata w 2012 r. a tera koncze wracajmy do tematu
Odpowiedz
Khasim,Jul 6 2007, 03:09 PM napisał(a):A jak to jest, ze jeszcze sie ukazuja gry na chocby GBA, mimo, ze sa w dwóch wymiarach i slabe? Wlasnie dlatego, ze maja wysoka grywalnosc. To samo wróze Wii, wszyscy wiemy, ze Nintendo dbalo zawsze o frajde z gry, a nie o fajerwerki graficzne, i Wii jest swietnym przykladem, chocby jest tylko na Wii taka gra, ze masz 2 katany i sterujesz nimi za pomoca kontrolerów Wii jak prawdziwymi mieczami... tego nigdy nie bedzie miec X360 czy PS3.
Nie ma po co wracac do tematu, bo temat jest do dupy, ot przepowiadanie przyszlosci o grze, o której nie wiemy czy w ogóle wyjdzie. :P
Co do gier GBA, jezeli gry pokroju Horsez, Katz, Babiez, Hamsterz i My Little Wet Clinic: Africa, które sa jedynym, co wychodzi na GBA ostatnio, maja dla ciebie super grywalnosc, to cos z toba musi byc nie tak. GBA juz dawno umarlo, tak samo jak PS2, na co dowodem sa gry które ostatnio na te platformy wychodza.
Szczerze mówiac wole grac w SC:DA i Rainbow Six Lockdown (wazne ze ta gra wyszla na Xboxa 360...) niz meczyc sie w kolejne Mario Party, tym razem z zaje*istymi czujnikami ruchu. Zas przyklad z katanami mozna sobie wsadzic wiadomo gdzie, bo gra która miala takie cos prezentowac (Red Steel) okazala sie kompletna klapa, a ruchy katana nie byly swobodne jak na tym trailerze, tylko skryptowane, co nie dawalo zadnej frajdy.
Odpowiedz
Ares_Real,Jul 6 2007, 05:11 PM napisał(a):
Khasim,Jul 6 2007, 03:09 PM napisał(a):A jak to jest, ze jeszcze sie ukazuja gry na chocby GBA, mimo, ze sa w dwóch wymiarach i slabe? Wlasnie dlatego, ze maja wysoka grywalnosc. To samo wróze Wii, wszyscy wiemy, ze Nintendo dbalo zawsze o frajde z gry, a nie o fajerwerki graficzne, i Wii jest swietnym przykladem, chocby jest tylko na Wii taka gra, ze masz 2 katany i sterujesz nimi za pomoca kontrolerów Wii jak prawdziwymi mieczami... tego nigdy nie bedzie miec X360 czy PS3.
Nie ma po co wracac do tematu, bo temat jest do dupy, ot przepowiadanie przyszlosci o grze, o której nie wiemy czy w ogóle wyjdzie. :P
Co do gier GBA, jezeli gry pokroju Horsez, Katz, Babiez, Hamsterz i My Little Wet Clinic: Africa, które sa jedynym, co wychodzi na GBA ostatnio, maja dla ciebie super grywalnosc, to cos z toba musi byc nie tak. GBA juz dawno umarlo, tak samo jak PS2, na co dowodem sa gry które ostatnio na te platformy wychodza.
Szczerze mówiac wole grac w SC:DA i Rainbow Six Lockdown (wazne ze ta gra wyszla na Xboxa 360...) niz meczyc sie w kolejne Mario Party, tym razem z zaje*istymi czujnikami ruchu. Zas przyklad z katanami mozna sobie wsadzic wiadomo gdzie, bo gra która miala takie cos prezentowac (Red Steel) okazala sie kompletna klapa, a ruchy katana nie byly swobodne jak na tym trailerze, tylko skryptowane, co nie dawalo zadnej frajdy.
Gran na pewno wyjdzie skoro ma byc film
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości