Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 4 The Game
Fajny art zwiazany ze Spider-Manem:

Od lewej: Spider-Man, Spider-Man (black suit), Venom, Carnage
AMD Athlon 64 3800+ x2 AM2

1024MB DDR2 GoodRam

nVidia GeForce 8500 GT 256MB Shader Model 4.0
Odpowiedz
SpideyFan,Jul 9 2007, 08:47 AM napisał(a):Fajny art zwiazany ze Spider-Manem:

Od lewej: Spider-Man, Spider-Man (black suit), Venom, Carnage
To nie art...to cztery figurki postawione obok siebie ;)
Odpowiedz
Ale tu sie rodza bezczelne nabijacze postów i trolle -_-
Ares - jak chcesz pogadac o tym, czy konsole zdechly czy nie, to zalóz sobie taki temat a nie offtopuj w temacie dotyczacym czegos zupelnie innego. To tak jakbys w temacie o Mandze zaczal pierniczyc o Kubusiu Puchatku uwazajac, ze gadanie o mandze jest bez sensu i pora zmienic temat.
SpideyFan - n/c <_<
Fred Mord - to samo <_<
A moze jednak... nie zauwazyles, ze to co napisalem to byla ironia? Zwróc uwage na ostatnie slowo, jakie zacytowales zanim popiszesz sie czyms...
Odpowiedz
rany ja wiem ze zartowales (bo trudno mi uwierzyc ze ktos wierzy w te przasady)
ale tak tylko napisalem nastepnym razem w ogole sie nie bede pogadac luzno nie mozna zreszta nic wiecej nie pisze bo znów mnie zle zrozumiesz
Odpowiedz
Fred_Mord,Jul 12 2007, 01:35 PM napisał(a):rany ja wiem ze zartowales (bo trudno mi uwierzyc ze ktos wierzy w te przasady)
ale tak tylko napisalem nastepnym razem w ogole sie nie bede pogadac luzno nie mozna zreszta nic wiecej nie pisze bo znów mnie zle zrozumiesz
Jakbys pomyslal czasem o przecinkach, to by cie dobrze zrozumial <_<
Odpowiedz
SM4:The Game bedzie na pewnmo na wszystkie konsole. Wymagania beda na pewno wyzsze, ale i standarty wyzsze beda. Pierwszy gwaltowny skok spodziewany po premierze The Force Unleashed (Czesc ludzi\kosmitów\mutantów na tym forze, moze nie wiedziec co to, sprawdzcie sobie na oficjalej: starwars.com, albo innej stronie Fanów sw), wiec technika niepowinna byc problemem.
Prawie na sto procent zostanie zachowany stary schemat: glówny watek filmowy, paru dodanych lotrów, moze tez zbieranie czegos, jak te pajaki Oscorpu SM2:The Game.
Ma by? ich dwóch; nie wi?cej nie mniej. Jeden by wciela? pot?g?, drugi by o ni? prosi?. ~ Datrh Bane, Zasada Dwóch.
Odpowiedz
Mysle ze SM4 The Game nie bedzie sie róznila grafa od SM3 The Game ale fabula bedzie ciekawsza w koncu co przez 2-3 lata moze sie poprawic...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości