Ankieta: Czy jeste? za wi?kszym rygorem na Forum?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyscyplina na Forum
Po co od razu dyktature wprowadzac? ;) Mozna dyplomatycznie. Proponuje posty z razaca liczba bledów ortograficznych po prostu kasowac. Bo niektórym nie pomaga nawet poprawianie ich.
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jul 25 2007, 02:38 PM napisał(a):Po co od razu dyktature wprowadzac? ;) Mozna dyplomatycznie. Proponuje posty z razaca liczba bledów ortograficznych po prostu kasowac. Bo niektórym nie pomaga nawet poprawianie ich.
To slabe rozwiazania problemu, bo takie posty pozostaja w bazie danych, a ci userzy dalej beda je pisac. To tylko wiecej pracy, ponadto ktos kto rozpocznie dyskusje od posta z bledem ortogrficznym utrudni nam kasacje tematu, na dodatek usuniecie jakiegos posta moze zburzyc dyskusje, jesli ktos juz na niego odpowiedzial.
Odpowiedz
Tez fakt. Nie przyszlo mi to do glowy. W takim razie popieram Twoje rozwiazanie :) Rygor dla poprawienia jakosci dyskusji.
Tony Stark
Odpowiedz
Juz jest ku temu sonda. Decyzja nalezy do Was. W sumie te Forum jest dla Was niz dla zarzadców SMO.
Odpowiedz
Osobiscie jestem przeciwny by wprwadzic na forum jakis ostry rygor , moim zdaniem nie tedy droga w pozbyciu sie uciazliwych userów ktozy bawia sie w spam. Moim zdaniem trzeba pomyslec nad innym sposobem , byc moze trzeba sie tez bedzie zastanowic nad zwiekszeniem ilosci modków poprzez wybory

Mi osobiscie nie odpowiada zwiekszenie rygoru , jesli jednak zostanie on wrowadzony to z miejsca wnioskuje ze moj czas na forum SMO dobiegl konca !

Cytat: Dyktatura bezie tutaj tylko za waszazgoda. Tak jak dano Imperatorowi pelna wladze w Zemscie Sithów

I wszyscy wiemy jak skonczyl Imperator :lol: , Imperium leglo w gruzach i juz nigdy nie podnioslo sie
Odpowiedz
Wieksza ilosc modów poprawi sytuacje? Nie sadze. Jedynym wyjsciem jest zwiekszenie rygoru (ale do dyktatury a'la Impek :P ) i ostrzezenia.

Scarlet Spider napisał(a):I wszyscy wiemy jak skonczyl Imperator laugh.gif , Imperium leglo w gruzach i juz nigdy nie podnioslo sie

Ta, ale przez te 20 lat zanim pojawil sie Skywalker radzilo sobie calkiem niezle :P
Odpowiedz
To, ze bedzie tutaj rygor nie oznacza, ze rygor bedzie dla userów przyzwoitych. Oni zmiany nie odczuja, narzekac beda mogli tylko ci, którzy na to zasluguja.
Odpowiedz
Cytat:To, ze bedzie tutaj rygor nie oznacza, ze rygor bedzie dla userów przyzwoitych. Oni zmiany nie odczuja, narzekac beda mogli tylko ci, którzy na to zasluguja

Jesli wiezyc twoim zapewnienia to ok ;)

A co w takim razie z wyborami modków ?? , beda takowe czy ich nie bedzie
Odpowiedz
Wybory na modów nie bedzie, bo i tak rzeczy, o jakich mowa, moga robic tylko admini. A admini to z kolei waskie grono wybitnie zaufanych osób (czyli redakcja SMO).
Odpowiedz
Moze czas wiec powiekszyc to grono ?? , druga sprawa to prosba innuendo o znaczki pokazujace plec. Czy mozna by takie wprowadzic na forum ?? , osobiscie ten pomysl rowniez popieram :D
Odpowiedz
Dawidosie, czyzbys nie ufal innym userom? :) Poszlo: tak dla rygoru. Za znaczkami jestem, co by kolega Menelozo ( i paru innych ) wiedzialo, ze po drugiej stronie ekranu moze siedziec kobieta.
Tony Stark
Odpowiedz
Czekam na wasze glosowanie.

A Innuendo, spójrz tutaj odnosnie ustawienia Plci - Pomysly.
Odpowiedz
Cytat:byc moze trzeba sie tez bedzie zastanowic nad zwiekszeniem ilosci modków poprzez wybory
Podaj kilka sensownych powodów dla których ilosc moderatorów mialaby pomóc forum.
Cytat:Mi osobiscie nie odpowiada zwiekszenie rygoru , jesli jednak zostanie on wrowadzony to z miejsca wnioskuje ze moj czas na forum SMO dobiegl konca !
Taka wypowiedzia udowadniasz jak bardzo "zalezy" Ci na forum.

Odpowiedz
Moze by tak dac jakis limit wyrazów na post czy cos w tym stylu? Wiem, ze utrudniloby to zycie kilku userom, ale jednak uchroniloby to nas od fali debilnych.

Scarlet: Nie wiem czemu jestes przeciwko "rygorowi". Widac jestes madry user, piszesz z sensem, wiec ciebie by on nie dotknal, a nas by uchronil przed najazdem glupich, dwuwyrazowych postów.
Odpowiedz
Cytat:Podaj kilka sensownych powodów dla których ilosc moderatorów mialaby pomóc forum

1. Mysle ze 3 osoby odpowiedzialne za forum i pojawiajac w miare mozliwosci na nim to troche za malo , forum sie rozwija wiec przydal by sie ktos jeszcze poprostu

2.Nie zawsze jest tak ze ktos z administracji jest na forum , zwiekszenie liczby modów pozwolilo by na zwiekszenie ze tak powiem bezpieczenstwa na forum przed atakiem roznego rodzaju spamerów itd itp

3 Skoro Dengar nie pojawia sie na forum moze ktos powinien go zastapic na jakis czas oczywiscie

Cytat:Taka wypowiedzia udowadniasz jak bardzo "zalezy" Ci na forum
Po pierwsze to zmienilem zdanie po wyjasnieniu Dawidosa i jestem na tak, po drugie zalezy mi na tym forum nie wiem jak tobie ;)

Cytat:Scarlet: Nie wiem czemu jestes przeciwko "rygorowi". Widac jestes madry user, piszesz z sensem, wiec ciebie by on nie dotknal, a nas by uchronil przed najazdem glupich, dwuwyrazowych postów

Tak jak juz wspomnialem Dawidos wyjasnil juz ze ten ow 'rygor' nie dotknol by np mojej osoby tak wiec po wyjasnieniu mi wszystkiego jestem za oczywiscie.Dziekuje za mile slowa Ares_Real , ciebie rowniez uwazam za madrego usera ktory pisze z sensem ;)
Odpowiedz
Ares pomysl z ograniczeniem wyrazow na posta jest glupi. dalczego ? jesli ktos chce sie dluzej wypowiedziec to wtedy napisze kolejny post nizej i nizej itd dopoki sie nie wypowie i dopiero wtedy bedzie naspamowane. a do do rygoru jestem za, tyle ze proponowalbym sie skupic nie tyle na ortografii ktora moze razi w oczy ale nie jest niczym co zniszczy forum a za pokemonami itp
Odpowiedz
Oti, Aresowi nie chodzi o ograniczanie dlugosci postów, ale o system ich wysylania dopiero po przekroczeniu jakiegos tam limitu napisanych wyrazów w wiadomosci ;)
Odpowiedz
Oti,Jul 25 2007, 08:25 PM napisał(a):Ares pomysl z ograniczeniem wyrazow na posta jest glupi. dalczego ? jesli ktos chce sie dluzej wypowiedziec to wtedy napisze kolejny post nizej i nizej itd dopoki sie nie wypowie i dopiero wtedy bedzie naspamowane. a do do rygoru jestem za, tyle ze proponowalbym sie skupic nie tyle na ortografii ktora moze razi w oczy ale nie jest niczym co zniszczy forum a za pokemonami itp
Cholewka, zle sie wyrazilem ;) Chodzilo mi o to, ze do posta bylby wymóg wpisania np. dziesieciu wyrazów. Jezeli byloby ich mniej niz dziesiec, post nie móglby byc zatwierdzony a stosowny komunikat pojawilby sie na ekranie. Fakt, zabiloby to temat "Gra w Skojarzenia", ale to by chyba jakosci forum nie zaszkodzilo. Zreszta z tego co widze posty z mniej niz 10 wyrazami na forum pisze tylko Rafcios ("O super figurka Pawcio...") ;)

Mozna by nawet dodac cos w stylu autokorekty czy "sprawdzacza postów", by co mniej w ortografii obeznani mogliby stworzyc swoje posty bardziej czytelnymi.

EDIT:
Huntersky widze wyjasnil to o wiele jasniej ode mnie :)
Odpowiedz
Ares_Real napisał(a):Mozna by nawet dodac cos w stylu autokorekty czy "sprawdzacza postów", by co mniej w ortografii obeznani mogliby stworzyc swoje posty bardziej czytelnymi.

W Firefoxie 2.0 jest sprawdzacz pisowni, ale zawsze tez mozna uzyc Worda albo google do sprawdzenia poprawnosci slow..
Odpowiedz
Tak, a potem bedzie jak na filmwebie. Ludzie beda wciskali mnóstwo spacji, albo po krótkim poscie beda grzymolili byle co, zeby ich posta przyjelo. Mam pomysl! Moze, zeby moznaby bylo zakladac nowy temat, trzeba by bylo miec odpowiednia liczbe postów! Wtedy ci swierzo upieczni uzykownicy by nie mogli zakladac tematów, jedynie sie w nich udzielac. I np. po 30 postach mogliby zakladac tematy. Wiem, ze to malo, ale to, plus pomysly innych, mozeby wkoncu stworzylo jakas linie oborny?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości