Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maximum Carnage
Info

Producent: Software Creations
Wydawca: Acclaim
Dystrybutor PL: Brak
Kategoria: Gry akcji
Data premiery: 1994
Data wydania PL: Brak
Tryb gry: Single player
Wymagania wiekowe: 13 lat
Nosnik: 1 dysk
Strona oficjalna: www.acclaim.com

Tylko jeden maniakalny szaleniec moze stawic czola Spider-Manowi zjednoczonemu tymczasowo ze swoim zlowieszczym wrogiem, Venomem : Carnage ! Jego masowe zniszczenia rozdzieraja Nowy York. Tylk dzika pajecza zrecznoac i sojusz superbohaterów moze uratowac miasto przed kompletna zaglada. To maksymalny chaos ! To maksymalna rzeź ! Pomaluj miasto na czerwono !

Graliscie w ta gre? Ja mam wersje na Sega Mega Drive i kiedys bardzo zagrywalem sie w te produkcje. Gra jest typowa zrecznosciówka, polegajaca na chodzeniu i walce z pojawiacymi sie przeciwnikami. Na koncu etapu czeka zazwyczaj boss lub grupa bossów. Sporadycznie pojawiaja sie elementy, w których trzeba pomyslec, ale mozna wyliczyc je na palcach. W grze mozemy poruszac sie Spider-Manem i Venomem, a takze za pomoca kombinacji klawiszy wzywac innych bohaterów, którymi steruje juz komputer (dostepni sa wszyscy bohaterowie widoczni w historii "Maximum Carnage").

Jak oceniacie ta gierke, jesli naturalnie mieliscie do niej dostep.

Odpowiedz
Gralem w nia na emulatorze. Gierka wedlug mnie zalicza sie do tych Hardkorowych gdyz na SNES'ie bylaby dla mnie wielka trudnosc ja przejsc.....Doszedlem chyba do polowy , tam gdzie rozegrala sie pierwsza walka z Carnage'em , niestety zuzylem te power-upy i dalej juz nie doszedlem.......Lecz w gre powinni zagrac wszyscy ci którzy nie czytali serii Maximum Carnage , b jako Cut-scenki w grze sa - jakby to powiedziec - skany tej serii.
Odpowiedz
Tez w to gralem na SNES'ie, ale tak samo jak Ares-Real, doszedlem do jakiejs polowy gry i nie umialem przejsc jakiegos tam boss'a. Cholera, nawet ze save state'ami mi to nie wychodzilo! :angry: Ale trzeba przyznac, ze fajna byla...
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
a gral ktos moze w gre o tytule : Spider-Man: The Videogame ? jezeli nie... to polecam tak dla rozrywki. Oczywiscie rom nalezy odpalic pod emulatorem MAME32v77b ( chodzi na pewno) lub innym MAME'm Ponizej zamieszczam screenshot z tej wlasnie gry:

a sam rom mozecie pobrac
stad

dla leniwych stad pobierzecie emulator. Milego grania :)
Odpowiedz
:D BlackCat fajnie wyglada (jak zawsze zreszta), chociaz ja wole ja na czarno, spider tez niczego sobie.
Szkoda, ze to tylko chodzona nawalanka ale pewnie i tak zagram.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
sorry ze nie na temat ale dawidos ty jestes fanem carnage??
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Nie, Dawidos jest fanem Britney Spears, co przeciez widac po avatarze i sigu. Przyjrzyj sie, to zobaczysz. :/
Odpowiedz
Mialem okazje zagrac w ta gre na emulatorze jest ciekawa , nie udalo mi sie jednak przejsc jej calej gdyz zrobila sie trudna gdzies w polowie.Spider i Venom maja bardzo fajne kombinacje ciosów ogólnie ciekawa gra w ktora warto zagrac
Odpowiedz
Gre "Maximum Carnage" mozecie bez problemu zassac stad:
Spiderman and Venom: Maximum Carnage

wersja od razu z emulatorem, wytarczy tylko zaintalowac i jazda :) Ruchy ktore mzemy wykonywac jako Spidey:

-nawalajac w przycisk A: combo piesciami
-skok+A :but z wyskoku
-C (przycisk od sieci): pojedynczy stral siecia woaze jednego przeciwnika na chwile.
-prawo albo lewo+C :przyciagniecie delikwenta do siebie, mozna go wtedy sklepac
-kontakt z wrogiem: Spidey chwyta ofiare
-z chwytu: A,A,A-obijanie denata. A,A+lewo/prawo -cios i rzut. Up- podnosimy goscia ponad glowe mozna z nim troche polazic jezeli wcisniemy atak spide go rzuci
-siec+down -bujanie sie na sieci
-skok+tylni skos-spidey robi salto w tyl uderzajac przeciwnika
-skok+trzymac klawidz do gory (tylko przy scianie)- wallcrawling

gra jest bardzo trudna, sa tylko 2(?) kontynuacje... czy ktos wiem jak mozna zagrac Venomem(w Separation Anxiety jest wybor na poczatku, tu nie...) oraz jakie sa kombinacje do wzywania innych bochaterow do pomocy?
Odpowiedz
No wreszcie udało mi się przejść całą gr?, ciekawe że podczas gry jest możliwość grania Spider-Manem i Venomem. Nie powiem walka z bossami jest dośc trudna, najpierw Shriek, Doppleganger, Carrion , Demogoblin i wreszczcie rze?nik Carnage. Szkoda że w grze nie ma możliwości wcielenia się w inne postacie z grupy Spider-Mana, aczkolwiek wielkim plusem jest zgodno?? z komiksem (niemal 100%)
Odpowiedz
Wczoraj udało mi sie przejść :D Trudny był demogoblin i co jest oczywiste najtrudniejszy CARNAGE Fajna jest tez gra o tytule "Spiderman and Venom separation anxiety"
Odpowiedz
Całkiem fajna gra.Mo?na sobie czasem popykac.Aha jak zmienic Spidera na Venoma?
Odpowiedz
Przed niektórymi misjami jest wybór

ja swego czasu zagrywa?em na snesie ale nie skończy?em:p
Odpowiedz
Tych dwóch zmienisz tylko podczas walki z rzeznikiem. Trzeba naraz nacisnac A, B i C ( W mojej wersji gry Shift, Ctrl i Spacje):venom:
Odpowiedz
W Spider-Man & Venom: Separation Anxiety czyli gr? na podstawie serii komiksów Venom: Separation Anxiety, gra w niż się tak samo jak w Maximum Carnage. Wspomniana prze zemnie 100% zgodno?? jest też tu zachowana, zastanawiam się tylko po Carnage na końcu. Troch? mi się znudziś gdy ukończy?em Maxiumum Carnage a wzie?em się właśnie za tą gr?... , niemniej śmiało polecam zagrał
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości