Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona Walka
daniello32,Mar 31 2008, 08:43 PM napisał(a):Tutaj bedzie walka z wenomem miedzy budynkami
Tego jeszcze nie bylo!

Cytat:niego samochodem
Samochód? Tam byl samochód? :huh: Szkoda tylko, ze ten pojedynek byl taki krótki.
Odpowiedz
[/QUOTE]Tego jeszcze nie bylo!
sorry z Venomem. tam byl niebieski samochód pod którym byl komiks schowany

Odpowiedz
Spider-man 2001:
Mój ulubiony pojedynek to z Venomem. Wszystki poscigi i walki od Nowego Jorku po kanaly. Nie bylo to monotonne. Smieszyl mnie ten przerywnik co Venom wpada to tego wiezowca podczas poscigu i slychac tylko odglosy XD.

Spider-man: The Movie:
Najbardziej lubie walke z Shockerem w metrze.

Spider-man 2 : The game :
Pojedynek z Rhino, ale ogólnie to zaden chyba mi sie nie podobal. <_<

Spider-man 3: The game:
Tutaj to bym sie rozpisal XD, ale gdybym musial wybierac jedna walke to chyba walka z New Goblinem. Podobaly mi sie te sekwencje klawiszowe. Szczególnie ta ostatnia, co Peter robi unik przed tymi ostrzami.

Ultimate spider-man:
Ogólnie to wszystkie mi sie podobaly, ale najbardziej to chyba pierwsza walka z Venomem. Wtedy Peter jest ubrany w te bluze z kapturem. Krótki pojedynek, ale klimat mi sie podobal.

Spider-man FoF: nie mam, bo nie gralem. Tylko w demo.
Odpowiedz
Spider-man 2001:
Mój ulubiony pojedynek to walka z Skorpionem.Rozwalamy caly gabinet JJ:D

Spider-man: The Movie:
Z Goblinem na moscie

Spider-man 2 : The game :
Z Puma

Spider-man 3(gba):
Z Venomem

Ultimate Spider-man i Spider-man FoF:
Nie gralem

W tym temacie uzasadniamy dlaczego akurat ta walka! 500 razy bylo juz powtarzane!- dop Wookie
Odpowiedz
Spider-Man 2001
Ostateczna walka z Venomem w kanalach. Fajnie, ze pojawila sie Mary Jane bo ja zawsze lubie kiedy ona jest wplatana w walke jako dama w opresji.

Spider-Man 2 Enter Electro
Walka z Hammerhedem w jego posiadlosci, oraz pokonywanie Lizarda. Nawet mnie troche przestraszyl jak tak wyskoczyl nagle z tych drzwi.

Spider-man The Movie
Walka s Shockerem superasta oraz oczywiscie ostateczna walka na moscie z ratowaniem M.J. i super muzyczka w tle

Spider-Man 2 PC
Zal, szkoda gadac. Gralem tylko troche i wiecej nie tkne sie juz tej gry.

Spider-Man 2 PS2
Walka s Shockerem w jakims magazynie czy cos gdzie przechodzily przez to pomieszczenie jakies prady i cos w tym stylu. Walka z Dock Ock na pociagu tez niczego sobie.

Spider-Man 2 NDS
Ostateczna walka z Dock Ock bardzo fajna, w tle widzimy M.J. jak trzyma sie na lancuchu i ja w ciaga do "sztucznego slonca"

Spider-Man 3 PS3
Ostatnia walka z Venomem na budynku jak dookola lata piach od Sandmana

Odpowiedz
SpiderMan

Moja ulubiona walka odbywala sie z Rhino lub Carnage

SpiderMan The Movie

Zawsze uwielbialem walke z Scorpionem duzo trudu przy tym bylo:D

SpiderMan2 Ps2

Oczywiscie walka z Octopusem

Kilka postów powyzej bylo po raz kolejny przypominane, ze ma byc uzasadnienie! Od teraz beda ostrzezenia za samo wyliczanie. / rzadlo
Odpowiedz
Moja ulubiona walka to....Walka z venomen na koncu w ultimate spider-man ze wzgledu na trudnosc bo trzeba bylo chronic ten zas**** helikopter.

Nastepnym razem wstrzymaj sie z bluzgami bo sie pogniewamy.- dop Wookie
Odpowiedz
eee...
Spider-Man 2001:
Odp Spider-Man 2001:Nie wiem bo nie gra?em;)

Spider-Man The Movie:
Odp Spider-Man The Movie:Zdecydowanie mam 3 miejsca :1.SHOCKER 2.SCORPION 3.GREEN GOBLIN Dlaczego oni?GREEN GOBLIN Poniewa? fajnie jest się tak z nim tak dryfować;)SHOCKER Trudna nawet jest ta arena ale najtrudniejsze te tornada które wysyła:(SCOPRION Fajnie się walczy z tymi robocikami scorpionami;)

Spider-Man 2 The Game:
Odp Spider-Man 2 The Game:Chyba RHINO :rolleyes:Na tej stacji fajne były efekty specialne:)

Spider-Man 3 The Game:
Odp Spider-Man 3 The Game:G?upie pytanie wiadomo że Sand-Man and Venom[Czyli wielki fina?] Fajnie się latało New Goblin'em i Venom'a fajnie się og?uszało;)

Spider-Man Frend Of Foer
Odp Spider-Man Frend's Of Foer: Oczywiście Venom był nawet nawet i na koniec walka z Mysterio. Dlaczego oni?? VENOM Fajnie rozwala?o się tą sie? na dzwonach ;)MYSTERIO Być bardzo trudny i te bu?ki z klejnotami;)

Pozdro.
VENOM

Nie SPAMUJ!

Jaką ty masz klasę??SPRAWDŹ!

To moja klasa!

Proszę kliknij na to a dostanę srebrniki PLASE!
Odpowiedz
Spider-Man 2001:
Odp : Hm... Z Skorpionem i Carnage. Fajnie było wpycha? Carnage do środka "maszyny". Za? Skorpion był ?atwy i arena spoko

Spider-Man The Movie:
Odp : Ta z Shockerem i ta z Vulture. Walka z Vulture dlatego że "żadne widoki". Fajnie się walczyło z Shockerem, niez?a arena.

Spider-Man 2 The Game:
Odp : Tutaj miałem problem, ale wybieram ostatecznie Pum?. Walczyło się z niż w jego kryjówce, w mie?cie i na budowie , dlatego tą wybraćem.

Ultimate Spiderman
Odp : Shocker bo bardzo ?atwa walka, Venom (wszystkie walki oprócz ostatniego) bo fajnie się z nim walczy : jest równym przeciwnikiem.

Ultimate Spiderman (GBA)
Odp : Zdecydowanie z Carnage (bardzo trudna !) i z Venomem (wszystkie). Poprostu lubię z nimi walczyć bo nie są ?atwi (szczególnie Carnage).

Spider-Man 3 The Game:
Odp : Fina?owa : fajnie się steruje New Goblinem i superowa bitwa z Venomem.

Spider-Man Friend Of Foe
Odp : Z Venomem dlatego że jest dosy? ?atwa i fajna arena.

Spiderman 3 (GBA)
Odp : Venom i Sandman. Venom na końcu był nawet trudny i taki wogóle fajnie się z nim walczyćo. Za to Sandman dlatego że fajnie się go goni i "otwiera wod?" xD

Spiderman 2 (GBA)
Odp : Zdecydowanie Mysterio. Co prawda dziwaczne starcie ale fajne. Mysterio nie był trudny ani ?atwy lecz w sam raz.

Spiderman (GBA)
Odp : Hm... Kraven i Goblin (obie walki). Fajnie się z nimi walczy.
Odpowiedz
Spider-Man2001:Chyba ze Scorpionem.Fajna arena.
Spider-Man:The Movie:Vulture.żadny widok.
Spider-Man2:The Game: Dock Ock.Silne r?ce.
Ultimate Spider-Man:Carnage.Chyba najdłuższa. Lubi? takie.
Spider-Man:Friend or Foe:Sandman za fajne przeszkody w drodze do niego i Mysterio.Fajne uniki.
Spider-man 3 The Game:New Goblin.Super te sekwencje z klawiszami.
Odpowiedz
Spider-Man 2001:Walka ze Scorpionem.PONIEWA?:Jest dużo rzeczy do rzucania.

Spider-Man The Movie:Bitwa z Green Goblinem(Finnal Battle).PONIEWA?:Lubi? wali? gobliny po ryju.

Spider-Man 2:Walka z R.H.I.N.O(Na ulicy).PONIEWA?:R.H.I.N.O jest zbyt głupi żeby zada? nam w ogóle jakie obrażenia(chyba,że nie uskoczymy w odpowiednim momencie).

Ultimate Spider-Man:Walka z Silver Sable(Sterując Venomem).PONIEWA?:Nie trzeba się przy niej zbytnio trudziś.

Spider-Man 3 The Game:Bitwa z New Goblinem.PONIEWA?:Mo?na se trochę na desce polatał i nakopa? synowi Green Goblina.

Spider-Man Frien or Foe:Walka z Venomem.PONIEWA?:Zawsze chciałem nakopa? dzwonom.

Spider-Man Web of shadows:Bitwa z Venomzill?(Finall Battle)!!!Poniewa? jest tam dużo akcjii.
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
Widzę, że lubisz proste pojedynki. Może to coś ze mn?, ale chodzenie na ?atwizn? nie jest czym? do chwalenia się.

Spider-Man z 2001 roku- Walka z Venomem, pierwsza, druga i w ogóle cały Venomowy epizod. świetny klimat i mój ulubiony przeciwnik Spider-Mana.

Spider-Man: The Movie- Walka ze Scorpionem. Bardzo fajna ?cie?ka d?wi?kowa, piękna lokalizacja i świetny przeciwnik.

Spider-Man 2- Gra?em tylko w demo, które nie zachęci?o mnie do pełnej wersji.

Ultimate Spider-Man- Venom vs. Electro. Ponownie świetna lokalizacja, jak? jest Times Square, zniszczalne środowisko i dużo rozmachu.

Spider-Man 3- Walka z New Goblinem. Podoba?y mi się sekwencje z naciskaniem odpowiednich przycisków.

Spider-Man FoF- W ogóle mnie nie ciągnąło do tej gry.

Spider-Man WoS- Nie gra?em, a szkoda.
Odpowiedz
Spider-man 2001
Walka z Carnage, te jego oszo?omienie na tej platformie ogólnie przyjemnie było mu nakopa?

Spider-man The Movie
Raczej wszystkie walki z goblinem były udane i jakże pełne emocji

Spider-man 2
Ostatnia walka z o?miornic?, może nie powalająca ale przyjemna i wcale nie taka trudna jak na ostatnia misje

Spider-man 3
Sekwencja z New Goblinem rządzića chociaż z Venomem także fajnie się walczyło :new_goblin:

Spider-man Friend or Foe
Czy ja wiem która każda była fajna na swój sposób a potem mamy kolejnego sprzymierze?ca :spidey_cheers:

Spider-man Web of Shadows
Ostatnia walka była pełna jazdy ale zakończenie bardzo dziwne a pono? jest parę tych zakończe?)

:sm3_xmas:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości