Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Animacja
E no lux filmiki ;)
Jeszcze troche i mozesz sie brac za pelnometrazówki xD
Odpowiedz
Szczerze mówiac klikajac na LINK, wlacza mi sie Rapidshare (wiele razy spotkalem sie z tym programem), potem klikam Free ale dalej nic nie ma, a bardzo chce zobaczyc ten filmik bo czytalem odpowiedzi, które mówia za siebie ze trzeba to obejrzec. Wiec jakby co to prosze o pomoc :D .

PS.Szkoda ze nie mam takiego sprzetu,bo zrobilbym z kumplami film na Oscara, hehe :D
Odpowiedz
Znalazlem fajna animacje na youtube
Spider-Man vs Green Goblin
I mam pytanie :
Czy moge jakos animowac w komputerze fotki zeby powstala animacja stop motion jesli nie mam takiej funkcji w aparacie ?
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Oczywiscie ze tak. Ja moje filmy w stop motion robie w windows movie maker. Ustawiasz dlugos trwania zdjecie oraz przejscie na mozliwie najkrótszy czas, a potem wrzucasz zdjecia.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Dzieki wielkie. Teraz poluje na figurke Carnage'a do filmiku ;)
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Bardzo fajna animacja. Fajne efekty bombki GG :lol: . W planach mam zamiar dodac animacje Spider-Man vs Transformers.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
A ja mam zamiar zrobic filmik Venom vs Carnage (Tylko musze zdobyc figurke Carnage'a) lub Spider-Man vs GGII
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
ja niedlugo powinienem ukonczyc teaser animowanego (3D) fanfilmu. na kompie wlasnie renderuje sie kolejna scena wiec mozna powiedziec ze praca w toku ;) na razie nie wiem czy ogranicze sie do samego teasera czy tez zmobilizuje sie do calego fanfilmu. ale raczej maloprawdopodobne bo rownolegle tocza sie prace nad pelnym innym fanfilmem, ktorego zdecydowanie wiecej ukonczylem.

jesli nie wydarzy sie tragedia to mysle ze za gora dwa tygodnie podrzuce wam tutaj linka na youtube
Odpowiedz
Pewnie odkopuje temat, ale niedawno zakupilem cyfrówke i zrobie film w stylu poklatkowym z postaciami-plastusiami xD, gdy cos mi wyjdzie to dam tu swoje dzielo ;).
Odpowiedz
Nie wiem czy bedzie ten filmik tu pasowal,ale w koncu to animacja.
Jest to opening z mojej minikreskówki o Spider-manie:
>Niesamowity Spider-man opening
Odpowiedz
WoW! Niezle, w czym robisz ta kreskówke?
Odpowiedz
W paintcie. To postaci i tla z jakis gier na gba na przyklad.
Odpowiedz
Pawcio jasnowidz :D
Tylko niektóre postacie lekko przerabiam(np. Black Spidey), ale wiekszosc to ripy
Odpowiedz
Gadziu i jak posuwaja sie prace nad Twoja animacja? Stworzyles juz pierwszy odcinek?
Odpowiedz
Mialem formata kompa i dopiero dzisiaj jestem na necie,wiec odcinka duzo nie powstalo (ok. 2 minuty). Poszukuje aktorów,miedzy innymi do roli naukowaca(od radioaktywnosci) i Connorsa
Odpowiedz
Chodzi o ludzi od dubbingu?
Odpowiedz
Tak.O ludzi do dubbingu
Odpowiedz
O ciekawie. Moze i bym sie w to zabawil.

Odpowiedz
Zklepalem sobie fuche naukowca i powiem ci Wookie ze wypowiedzenie czterech zdan sprawilo mi trudnosc
Odpowiedz
Wookie powiem tyle "Dla kazdego znajde role i kazdy jest u mnie mile widziany"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości