Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars: Knights of the Old Republic
Prawym na Mój Komputer ---> W?a?ciwo?ci ---> Zaawansowane ---> Wydajno??, Ustawienia ---> Zaawansowane, Zmieć

I teraz musisz poszukał w necie info na temat tego jak? warto?? powinna przyj?? pamięć wirtualna dla twojej ilości pami?ci. Mnie to pomogło.

PS. Spokojnie, spokojnie. Wszystko się wyja?ni w swoim czasie. Nie pytaj za dużo o fabułą bo ktoś ci zepsuje zabaw?.

Odpowiedz
Wookie,Feb 11 2009, 10:03 PM napisał(a):PS. Spokojnie, spokojnie. Wszystko się wyja?ni w swoim czasie. Nie pytaj za dużo o fabułą bo ktoś ci zepsuje zabaw?.
Aha, no to mnie uspokoi?e? XD Dzięki.

Yyyy...mam problem. Jestem w Taris. Odwiedziśem już wszystkie zakamarki, ale nie wiem co dalej robił. Nie wiem gdzie znależę mundur Sith`a żeby wej?? do windy.

Edit: Już wiem co dalej robił. Troch? głupio wyszło. Chciałem z?ama? zabezpieczenia drzwi do Kantyny, a one było cały czas otwarte :lol: . Potem impreza, mundur, winda i teraz cię?ko mi pokona? gangi. Są strasznie trudni :P . Ale Wookie miałe? absolutn? racj? :P , ta gra tak wciąga. Uwielbiam rozmawia?. Każdy bohater ma taką osobowo?? :D . Chociaż nie za bardzo jeszcze umiem walczyć.
Odpowiedz
TIGER444,Feb 11 2009, 09:07 PM napisał(a):Czy to oznacza, że nie spotkam Revan`a??
Zawsze jestem do waszej dyspozycji :)

Gangi gangami, prawdziwa zabawa zacznie się jak będziesz miał Moc...
Odpowiedz
Od dziś mam inn? wersję KOTOR`a. Ale jest pewien problem w menu w ogóle nie ma napisów (nowa gra itp.) Nie wiecie o co chodziś?
Odpowiedz
Też mam takiego Kotora, ale ?atwo się zorientować.Pierwsze pole to nowa gra, drugie to wczytaj gr?, trzecie to opcje, a czwarte to chyba twórcy gry.

Odpowiedz
Tak, właśnie się poorientowałem XD. Dobrze, że podczas gry nie ma takich "bajerów" XD.
Odpowiedz
Co tu duzo mowic Kotor wymiata, pierwsza czesc zdecydowania najlepsza ;)
Odpowiedz
Czy ktoś z graczy KOTOR`a instalować tam kiedyś mody?? :P Bo ja chciałbym zainstalować sobie Szaty Reven`a razem z mask?. Pisze w readme żeby wklei? pliki do jakiegoś folderu. Nie pamiętam nazwy. OK wklejam potem szat? należy wywo?a? kodem wpisuje ten kod ale szaty nie ma w moim "baga?u".
Odpowiedz
pobierz mod Yavin 4 tam dostaniesz szate Revana i kilka fajnych nowych misji.

Ostrzegam że bedzie trzeba grac od początku
Odpowiedz
Już zainstalowałem szate ;p. Super wygląda. Ale żeby ją nosię musz? posiada? moc zasłona Jedi o ile sie nie myl?.

EDIT: Możecie mi poleci? jakieś fajne mody?? O! I mam jeszcze pytanie czy podczas gry będe mógł znależę czerwony kryszta? do miecza ?wietlnegość
Odpowiedz
Będziesz mógł.

Odpowiedz
A ja mam taki problem. Wgra?em sobie szat? Revan`a. Wszystko działało, fajnie i OK, ale kiedy wygenerowałem sobie szate gwiezdne ku?ni to teraz kiedy wpisuje komend? giveitem revans_robe to dostaje tą szat? z gwiezdnej ku?ni (t? bez maski) na każdym SAVE. Wie ktoś co robił??
Odpowiedz
A jezeli mówimy o star wars kotor mam problem z misja na planecie Dantooine. Musze pokazac czy jestem godny czy jakos tak aby wejsc do swiatyni. Znalazlem cialo tego jedi Nemo.Jak pokonac te roboty co sa w komnatach po bokach??
Odpowiedz
Uzywaj Blyskawic Mocy, Uszkodzenia robota, strzelb i granatów jonowych. Pozostale granaty tez sie przydadza. Przed walka wlacz calej druzynie tarcze i uzyj jakis Mocy defensywnych

Odpowiedz
Grę zakupiłem niedawno. Dziwne jest to że przesz?a mi jakoś koło nosa (wciągnąłem się wtedy w inne produkcje i nie miałem czasu zobaczyć na dzieńo BioWare). No i wreszcie gdy byłem w supermarkecie z synem, w celu zakupu jakiejś gierki znalazłem owego KotOR'a. Na początku byłem nastawiony negatywnie na zakup, gdyż prawie 40 złotych za dośc star? gr?, to jak dla mnie rozbój w bia?y dzień. Przypomnia?em sobie jednak ocen? w jednym ze znanych czasopism o grach (wynosięa 10/10 co było bardzo wyjątkową ocen?), oraz mi?e wspomnienia z oglądania trzech episdów "starej sagi". Pe?en obaw zakupiłem gr?, a po powrocie uruchomi?em ją na swym komputerze, by po chwili uspokoi? się i wciągnął, w prawdopodobnie najlepsze cRPG w jakie miałem okazję gra?! Gra zaoferowała mi wszystko czego oczekiwałem! świetny Gwiezdno Wojenny klimat w stylu starej sagi (,a akcja dzieje się duu?o wcześniej od nowej !), genialny zwrot akcji również w stylu starej sagi (ten z gry jest bardziej pomysłowy, zaś ten z filmu bardziej dramatyczny, jednak obydwa stoj? na najwyższym poziomie), epickie walki, ciekawych towarzyszy i oczywiście możliwość kontroli nad moc? i mieczem ?wietlnym. Jedyne czego się przyczepie to różne "urozmaicenia" typu obrona statku przed flota Sithów czy wy?cigi ?cigaczy, które dla mnie były zb?dne. Takie rzeczy bardziej pasuj? mi w grze zr?cznościowej, a nie w cRPG. Pomimo tego małego minusika, który da się znie?? (cała gra jest ?atwa więc nie przeszkadza to) mogę spokojnie wystawi? 10/10. Poczekam jeszcze tylko na Spider-Man Shattered Dimensions, by wprowadziś zmiany w rankigu mojej najlepszej "growej" trójki (KotOR będzie raczej albo na drugim albo na pierwszym miejscu).

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości