Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clone Saga Comics
Kto byl na naszej stronie, widzial z pewnoscia nasz nowy projekt Clone Saga Comics. Prowadzac SMO jako naczelny otrzymywalem mnóstwo pytan czytelników nadal zagubionych w meandrach tej mega-historii. Przy wsparciu redakcji postanowilem stworzyc strone Crossovers >> Clone Saga, która ma stac sie rzetelnym, dokladnym i wyczerpujacym kompedium wiedzy o tej historii. Oprócz streszczen waznych dla tej historii komiksów czeka was dokladny timeline z uwzglednieniem wydarzen zakulisowych, opisy poszczególnych okresów Sagi (z lista nalezacych do danego okresu komiksów), dzial FAQ (najczesciej zadawane pytania), przerózne ciekawostki, Clone Saga w Polsce i alternatywnych swiatach Marvela, zródla, linki, galerie i wiele innych ciekawych rzeczy. Wiem, ze na stronie istnieje temat Clone Saga w SMOM, ale jak juz mówilem historia ta wymaga glebszego rozbudowania. Praca Dengara nie zostanie jednak porzucona, posluzy do timeline i dzialów nowo otwartej strony.

Przypuszczam, ze co dwa tygodnie czekaja was podzielone wedlug watków glównych komiksu Sagi Klonów. A po zakonczeniu prac nad streszczeniami, czeka was otwarcie mega-opisu Clone Sagi, które ma byc wspomnianym kompedium wiedzy.

Co sadzicie o tym pomysle? Jak podoba sie wam ta idea? Macie pomysly na kolejne projekty po Sadze Klonów?

PS. Przyznam szczerze, ze zdecydowalem sie na Clone Sage m.in z tego powodu, ze niedokonczono tej historii na lamach polskiego Amazing Spider-Man. A wiec warto czekac na streszczenia numerów niewydanych przez Tm-Semic, aby dokladnie wiedziec, jak dalej potoczyly sie losy Spider-Mana i Scarlet Spidera.
Odpowiedz
Jak dla mnie pomysl jest super. Sam za dobrze nie znam historii z kolonami, ale teraz na pewno juz wszystkiego sie dowiem :P Bardzo sie ciesze ze strona sie rozwija, a co do dalszych pomyslów hmmm ja nie mam na razie zadnego pomyslu, ale pewnie inni je maja :lol:
Odpowiedz
Popieram inicjatywe :) Pomysl mi sie podoba. Przynajmiej teraz bedzie juz wszystko jasne, bo ja w pewnej chwili stracilam rozeznanie, który Parker jest prawdziwy.
Tony Stark
Odpowiedz
Pomysl wedlug mnie swietny jak mój przedmówca tez stracilem w pewnej chwili "rozeznania" i nie moglem sie skapnac który z tych wszystkich "Peterów" jest prawdziwym F.N.S.M :P.
Odpowiedz
Swietny pomysl, Clone Saga to jedno z moich ulub. okresów ze swiata Spidiego.
Mam nadzieje ze wszystko wam wyjdzie tip-top.

Moja propozycja byloby dodanie równiez dobrej galerii, lub po prostu recenzje wesprzec najlepszymi pozami bohaterów, czy tez fragmentami starc w których widac co to znaczy byc Hero i walczyc ze zlem:-)

Mam nadzieje ze mój pomysl sie spodobal, 3majcie sie.
Odpowiedz
Bedzie galeria

-okladek
-alternatywnych okladek
-stron z komiksów (czyli to na co czekasz)
-prawdopodobnie galeria glównych bohaterów Sagi

Czekam na kolejne opinie i propozycje.
Odpowiedz
Pomysl jest bardzo dobry. Ja dobrze znam historie z klonami poczawszy od tej pierwszej klasycznej do momentu zakonczenia dzialalnosci przez TM-SEMIC plus kilka informacji z kolejnych komiksów, ale brakuje mi w tym spójnosci, która teraz, mam nadzieje odnajde.

Odpowiedz
Mi pomysl bardzo sie podoba gdyz sam sie pogubilem w chronologi komiksów zwiazanych z Saga Klonów, a mam wiekszosc zeszytów w wersji orginalanej ale tylko z glownych serii a chcialbym miec te poboczne takze:)

Czy beda opisy pobocznych numerów tak jak np carlet spider-man pojawil sie w dwóch numerach New Warriors to tez bedzie opisane?

Tim B)
Odpowiedz
Bedzie.

Beda komiksy z glównej serii, goscinne wystepy (dotyczy to glównie Scarlet Spidera), one-shoty, miniserie, komiksy z watkami dotyczacymi klonowania (nawet po Clone Saga w ramach okresu Post-Clone Saga). A wszystko to w ramach timeline'u.

Pozdro i czekam na dalsze komentarze.
Odpowiedz
Mam pytanko, jak tam idzie dotychczas?
Czy wszystko w porzadku? :ph34r:
Odpowiedz
Chwilowy zastój spowodowany Brand New Day, Kreskówka i zblizajacym sie Secret Invasion. Mysle ze w bardzo niedlugim czasie bedzie ciag dalszy Clone Sagi ;)
Odpowiedz
Także czekam z niecierpliwością:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Clone saga ciekawsza niz BND ;/
Odpowiedz
Ja też znam Clona Sag? w miarę dobrze, ale jestem trochę zgubiony.Niestety, prace nad Clone Saga Comics stanąły na Amazing Spider-Man Annual #21.Chciałem zapytać redaktorów SMO, dlaczego prace stanąły?

Odpowiedz
Przepraszamy za "długotrwa?y" zastój, ale jak zwykle odpowied? jest oczywista. Brka czasu plus konieczno?? zajmowania się priorytetowymi materia?ami strony jak nowo?ci komiksowe. Clone Saga Comics z pewnością będzie kontynuowana, z pewnością zostanie ukończona, ale na dzień dzisiejszy nie chciałbym składa? żadnych deklaracji, kiedy zostan? wznowione prac? nad CSC. Dużo obecnie zależy od Spider-Nika, któremu wyznaczono najbli?szy materia?.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie
Odpowiedz
Uwa?am że pomysł jest ciekawy o godny uwagi, jako fundament tego projektu pos?u?y zapewne materia? choć nie cały z TM-Semic. Mam nadzieje że wspólnie wszyscy doczekamy momentu jego ukończenia, głównie licz? na one-shoty, miniserie, Amazing Spider-Man #149 (o tym zapomnie? nie można), komiksy z udziałem Scarlet Spidera. Osobiście mam też nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni tego typu projekt na SMO i że poruszone zostan? inne Crossovery... Maximum Carnage, Civil War chociażby
Odpowiedz
Fundament tego projektu to cały materia? z USA, które SS już wymieni?e?. Amazing Spider-Man #149 został już napisany, i to dawno w ramach Original Clone Saga. Też mam nadzieję, że doczekamy ukończenia. Co do innych crossów, Civil War jest już opisany i nie planujemy większego opisu. To zostało napisane z przygód Spidera podczas Wojny Domowej, to zostało napisane. Inne crossy? Kto wie, co przyniesie przyszłość.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości