Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Civil War?
Marvel startuje w grudniu (2007 roku?) z nowym projektem, do którego zamiescil interesujacy art.

Szczególy w newsie na SMO.

Co to moze oznaczac? Spekulujcie? Ja sie nie moge doczekac, nawet jak bedzie to projekt z serii What If? Civil War?
Odpowiedz
Jak dla mnie moze to miec zwiazek ze Skrullami na Ziemi. Bo, zeby rozpoczac wojne z nimi, trzeba najpierw zrobic porzadek z tymi, którzy podszywaja sie pod herosów.
Odpowiedz
Mim zdaniem opcja z What If...? jest najbardziej trafna...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Ciekawe teorie. Ale jesli What If? jest prawdziwa to prawdopodobnie mozemy spodziewac sie 7-czesciowego What If? Bo chyba nie zrobia do tego projektu tylko one-shota. A byc moze Nik tez masz racje i szykuje sie Wojna Skrullów. Teraz przyszlo mi na mysl, ze moze po poddaniu sie Kapitan Ameryka zostal porwany przez Skrullów, po czym wyslano jego kopia, która zabito przed sadem w wyniku machinacji Skulla. Cholera, to jest prawdopodobne i teraz prawdziwy Kapitan powróci.
Odpowiedz
Twoja wersja z podmienionym Kapitanem Ameryka odpada na wstepie. Skrull pokazal sie w Elektrze dopiero po jej smierci. Tak nie stalo sie z Captainem Ameryka. Jak kazdy scenarzysta podkresla: Nie zginal skrull zamiast Kapitana Ameryki. Zginal Steve Rogers (a moze jego klon, albo genetyczine dostosowany aktor :P )
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, ze Rogers jednak zginal :P.
Raczej What If, bo jakos ciezko byloby widziec Thora u boku Iron-Mana, a cos w tym stylu prezentuje ten rysunek. Albo moze jakis oneshot / miniseria przyblizajaca nam kolejny raz skutki wojny? Jezeli jednak maja to byc wydarzenia w terazniejszosci, to raczej napewno Skrulle beda w to wmieszane.

Odpowiedz
To na pewno What if do Civil War, pewnie o tym co by bylo gdyby wszyscy sie zbuntowali. Bo sentnele mialy byc wprowadzone do uzytku, zeby lapac bohaterow. Zreszta to nie thor tylko clor, patrzcie na kostium.
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Ale myslicie, ze to miniseria czy one-shot? Jak projekt to chyba cos dluzszego.
Odpowiedz
Kto to sa Skrullowie ?
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
zapraszamy TU

A co do opcji Waht If.... chyba najbardziej prawdopodobna.
ja Cię KO, ale nogą
ja Cię LU, ale wodą
ja Cię ŚCI, ale drzwiami
taka miłość między nami
Odpowiedz
Jak dla mnie ciekawy pomysl. No wlasnie, co by bylo gdyby Annihilation Wave siegnelo Ziemi i to w krytycznym momencie walki miedzy bohaterami? Zapowiada sie naprawde ciekawie. Nie moge sie doczekac.

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
W tej chwili kolejny Civil War wydaje się nie potrzebny, zwłaszcza że odczuwalne są jeszcze przecież w komiksach Marvela skutki tego pierwszego i jedynego jak do tej pory Civil War. Na następn? wielką batalie z udziałem herosów wydaje mi się przyjdzie nam długo poczekać..., niemniej komiks a może mini seria What If? Civil War to byłby ciekawy pomysł. Czyli co by było gdyby to ekipa Capa wygrała a ta Iron Mana musiała by skapitulować... , lub inne alternatywne rozwiązania.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości