Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze propozycje.
Zakladam ten temat, bo slyszalem juz nie raz na forum o poszerzeniu horyzontów przez SMO. Naszym celem jest stworzenie najwiekszego w Polsce serwisu o Pajaku. Nie bedziemy wychodzili poza zakres informacji na ten temat.

Czego Wy oczekujecie od SMO? Piszcie tu, jakie biosy postaci, byscie najchetniej jeszcze zobaczyli, jakie streszczenia i recenzje was ciekawia. Pomysly maja dotyczyc tylko swiata Spider-Mana.

Bardzo prosze o udzielanie sie w tym temacie. Na pewno pomoze to nam w rozwoju SMO.
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Witam chetnie bym sie zapoznal z recenzja komiksu New Warriors w którym Spider Cide wykrada izotop dla Szakala z biura badawczego Genetech w Sayville na Long Island.W tym komiksie bodaj walczy z New Warriors a komiks jest powiazany z Saga Klonów II.
Moglibyscie cos zapisac takze o osobniku który przezyl uwolnienie wirusa Carriona w Springville ,pod jego wplywem nabyl swoje umiejetnosci a którego pochwycil Szakal ,mial on on moce adaptowania sie do róznych warunków otoczenia ,jego moce mozna porównac do mutanta Darwina który niedawno pojawil sie w X-men.Chodzi mi o to czy ten osobnik pojawil sie pózniej w innych seriach komiksowych,jesli tak to w jakich.Interesuje mnie takze miniseria o Benie Reilym czyli klonie Spidermana która miala miejsce przed przyjazdem Bena do Nowego Jorku po tym jak sie dowiedzial ,ze ciocia May jest umierajaca.Podobno jest w niej zaprezentowana pierwsza walka Scarlet Spidera i Kaine'a.
Odpowiedz
Co do streszczen i recenzji komiksów które wymieniles, na pewno sie pojawia w ramach Clone Saga Comics.
Co do tej adaptujacej sie wszedzie postaci to sam nie wiem kim on jest, ale kto wie.
Odpowiedz
Bardzo mnie ciekawi to co sie dzialo w The Amanzing Spider-Man vol.2 czyli od 442 numeru do pierwszej historii pisanej przez Straczynskiego.Czy jest szansa aby streszczenia chociaz czesci tych komiksów znalazly sie jeszcze w tym roku na waszej stronie ,nurtuje mnie pytanie co to jest Rytual Pieciu.
Odpowiedz
Ja podobnie jak kolega wyzej jestem zainteresowany streszczeniami i recenzjami brakujacych (oj sporo tego jest) Amazingów. Wiem, ze to nie jest proste bo pózniejsze historie sa rozbite na "pincet" róznych serii (co jest kretynskie z punktu widzenia fana) ale jadnak bardzo chcialbym to zobaczyc na SMO.

Odpowiedz
Wybaczcie, ze sie nie rozpisze ale pisalem posta z tresciami podobnymi do ponizszych, napisalem z 6cm tekstu, nacisnalem nieodpowiedni przycisk i musze pisac od nowa. tak wiec:

Uwazam, ze SMO przydala by sie jakas reklama. W sieci oczywiscie.
Odpowiedz
A serwis jest malo znany? Wydaje mi sie ze SMO jest calkiem popularne. W sumie dodatkowa reklama nie zaszkodzi, ale jaki masz na to pomysl?
Jesli chodzi o sama strone to chyba brakuje czegos takiego czego nie mialby zaden inny serwis komiksowy. Taki SMOwy exclusive. Na razie nie mam jeszcze dobrego pomyslu co to moglo by byc, ale postaram sie cos wykombinowac. Moze ktos ma juz jakis dobry pomysl i zechce sie nim podzielic?

Odpowiedz
Przydaloby sie dodac info o tych grach:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8702
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7272
Odpowiedz
Nie wiem czy to kiedys bylo wspominiane, ale z checia widizalbym cos, co jest na wielu innych stronach komiksowych-mianowice przykladowe karty komiksu.

Moze sie nie znam, moze nie macie miejsca na serwerze, albo za malo czasu, lub byloby to za trudne do zrobienia. jednak jezeli byloby to mozliwe, ucieszylbym sie bardzo.

Czesto w recenzjach piszecie, ze rysunki sa przepiekne, albo dretwe czy inne. Wiem, ze moge sam poszukac tych przykladowych stron w internecie, ale byloby milo, gdyby byly pod reka.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Popieram propozycje nightcrawlera. Poza tym w dziale o kostiumach Spider-mana brakuje czarnego filmowego kostiumu. Nie widze tez nigdzie info o "Spider-man 2.1"(?).
Odpowiedz
Mozna by poukladac jak nalezy komiks online, bo teraz jest ulozony od dolu do góry i od prawej do lewej. Mozna by to odwrócic ?
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Ja bym radzil pisanie streszczen The Ultimates 3, bo przeciez juz od 2 numeru pajak ma sie pojawic w skladzie.
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Moglibyscie cos zapisac takze o osobniku który przezyl uwolnienie wirusa Carriona w Springville ,pod jego wplywem nabyl swoje umiejetnosci a którego pochwycil Szakal ,mial on on moce adaptowania sie do róznych warunków otoczenia ,jego moce mozna porównac do mutanta Darwina który niedawno pojawil sie w X-men.Chodzi mi o to czy ten osobnik pojawil sie pózniej w innych seriach komiksowych,jesli tak to w jakich.
Co do tej adaptujacej sie wszedzie postaci to sam nie wiem kim on jest, ale kto wie.
Helix bo o nim mowa, pojawil sie po raz pierwszy w Spider-man: Maximum Clonage Alpha. Po oswobodzeniu przez New Warriors przez krótki czas pojawial sie w tym tytule, ale po jakich 6 numerach wyjechal do Angli i tyle go widziano. Wlasciwie postac malo wniosla w swiat Spider-mana i raczej jeszcze dlugo sie nie pojawi ponownie.

Cytat:Ja bym radzil pisanie streszczen The Ultimates 3, bo przeciez juz od 2 numeru pajak ma sie pojawic w skladzie.
Na razie Spider-man na bank pojawi sie w drugim i byc moze w pierwszym numerze serii, jego udzial w kolejnych numerach nie jest juz jednak taki pewny, dlatego decyzja co do streszczen calej serii zapadnie dopiero pózniej.
Odpowiedz
Pierwszy numer juz byl, i Spider sie nie pojawil.
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz
Cytat:Pierwszy numer juz byl, i Spider sie nie pojawil.
Tak, ale widoczny jest tylko na okladce.
Najprawdopodobniej w tym tygodniu streszczene i recenzja numeru pierwszego pojawia sie na stronie ;)
Odpowiedz
Witam mam wielka prosbe . Drodzy redaktorzy tego forum o Spider-Manie czy rozwazaliscie juz moze pomysl aby omówic i opisac postacie bohaterów ze swiata Spider-Girl.Zbieram te serie komiksowa od pierwszego numeru drugiego volume,ale czasami natrafiam na postacie które maja swoje korzenie w pierwszym volume tego komiksu i chcialbym poznac ich poczatki a nie ma tych numerów komiksu.Kupilem nawet Spider-Man#0 gdzie sa krótkie opisy postaci ale to dla mnie za malo.Czy redakcja w najblizszym czasie zajmie sie tym tematem?Dziekuje za uwage i pozdrawiam.
Odpowiedz
Wiem ,ze to zle wyglada i nie powinno sie pisac swoich postów jeden pod drugim ale minelo kilka dni od poprzedniego posta i nikt na niego nie odpowiedzial.Szkoda.

Dwa dni dopiero minely. Troche cierpliwosci, odpowiedz bedzie. / rzadlo
Odpowiedz
Nie ukrywam, ze roboty na stronie jest bardzo duzo. Nowosci, The Past, najnowsza kreskówka, projekt Clone Saga, Brand New Day, nadeszle Secret Invasion. Z tego powodu nieco zaniedbany jest dzial Bohaterowie, takze te z glównego uniwersum. Nie moge wiec zagwarantowac biosów z MC 2. Tak naprawde zalezy to od Dengara, bowiem to on jest specem od tego uniwersum. Zadnych z pozostalych redaktorów nie siedzi za mocno w tej serii i nie przeczytal tak wiele komiksów z tego uniwersum jak Dengar.
Odpowiedz
Na naszym forum przydal by sie Shout Box :)

http://www.spider-man.org.pl/forum/index.php?showtopic=93&st=30
Ciezko nie zauwazyc, ze tu sa propozycje dla samego serwisu a nie forum. No i uzasadnienie takiej propozycji przydaloby sie. / rzadlo

Prawde mówiac trudno uzasadnic moja propozycje...

Odpowiedz
Proponuj? dał przynajmniej wzmiank? o Spider-Man manga i o Spider-Man z Bombaju ^^
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości