Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy
Cytat:Zerknalem wlasnie na zaktualizowanego biosa Spider-Mana i...damn przeczytalem tylko od momentu "The Other" i musze przyznac ze cholernie minimalistyczny ten bios. Zwlaszcza biorac pod uwage jak istotne bylo/jest "The Other" w zyciu Parkera. Dlatego zdanie: "Ostatecznie Parker zmartwychwstal i wachlarz jego pajeczych mocy powiekszyl sie.", które podsumowuje cala transformacje Petera, powinno zawierac chyba troche wiecej informacji na temat tego wydarzenia, chociazby opis tego "powiekszonego wachlarza mocy".

Patrz wyzej w znaczniku Moce: Pajecza-sila, pajecza-szybkosc, pajeczy-zmysl, pajeczy chwyt (zdolnosc "przyklejania sie" do scian), pajecza-regeneracja (w tym calkowita regeneracja w kokonie). Po mutacji przez Królowa: produkcja organicznej sieci wypuszczanej z nadgarstków. Po zmartwychstaniu: widzenie w ciemnosci, reakcje wlosów na kierunek wiatru, wyczuwanie wibracji sieci, przyczepianie obiektów do swojego ciala oraz ukryte "zadla" umieszczone w przedramionach.

Nie wspominajac juz o linku z samymi mocami. Dlatego tez nie ma sensu powielac tego samego w biosie, skoro jest zupelnie osobny dzial o calej postaci.

Cytat:Rzuca sie tez w oczy akapit pomiedzy "the Other" a wydarzeniami w Stamford. najpierw caly bios jest w czasie przeszlym a tu nagle bang! i mamy czas terazniejszy, co dodatkowo powoduje ze informacje te sa nieprawdziwe, bo Pete juz nie pracuje w szkole:P Pomijajac juz czesc merytoryczna która nijak ma sie do tego co w tym czasie dzialo sie w zyciu Petera, zwlaszcza my favourite sentence: "Niezaleznie kto stanie na jego drodze, jaki plan obmysla jego najwieksi wrogowie i jaka jest geneza jego pajeczych mocy, prawdziwa sila Petera pochodzi nie od radioaktywnego pajaka, ale z bardziej trwalych zródel: poczucia odpowiedzialnosci wpojonej przez wujka Bena, niezachwianej wiary cioci May i milosci Mary Jane."
Ups, przepraszamy, to akapit ze starego biosa, który zapomnialem po prostu usunac. Dzieki za zwrócenie uwagi. A do zdania nie miej pretensji: zaczerpnalem je z Handbooka Marvela, ale rzeczywiscie teraz juz nie pasuje. Juz usunalem ten akapit.

Cytat:Na tym chyba zakoncze, bo chcialem tylko napomknac o problemie, a nie "wytarzac sie w nim".
Za kazde informowanie o bledzie jestesmy wdzieczni, bo tylko sprawia to, ze serwis staje sie lepszy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Kiedy próbuje wejsc na tak bardzo zachwalana przez Was megarecenzje SM3, pojawia mi sie blad 404. <_<
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
Link obrazkowy w Hot Evencie dziala, blad byl tylko w newsie. Juz poprawilem. Wielkie dzieki za uwage!!!
Odpowiedz
Gdy klikam na obrazki w temacie ,,Powrót Venoma'', pojawia sie blad.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13,May 11 2007, 08:54 PM napisał(a):Gdy klikam na obrazki w temacie ,,Powrót Venoma'', pojawia sie blad.
W jakim temacie? Na forum? Podaj linka, jesli mozesz.
Odpowiedz
http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=...fullnews&id=396
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Przepraszam za to niedopatrzenie, blad juz naprawiony, dzieki za spostrzegawczosc :D

Odpowiedz
Wlasciwie to nie jest blad, a niedopatrzenie (a moze lenistwo Admina? ;P )

Chodzi o to, ze dzisiaj chcialem wyszukac na SMO pewnych informacji. Szukajac wyszukiwarki stwierdzilem, ze wcale jej tam nie ma! Jesli jej nie zauwazylem to musze byc slepy, bo przeszukalem dokladnie kazdy zakatek monitora!

Proponuje ja tam umiescic (no chyba ze jestem slepy), aby zóltodziobom bylo latwiej wyszukiwac info.

Jesli sie myle, i wyszukiwarka jest, to mi powiedzcie gdzie i skasujcie tego posta.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Poki co nie mamy wyszukiwarki, trwaja prace nad nia. Kiedy zostanie uruchomiona trudno mi powiedziec, ale bedzie na pewno.

Odpowiedz
Maly blad jesli chodzi o buttony.
Kiedy klikam na ten z Batmanem, zostaje przeniesiony na strone poswiecona tematyka muzycznym:
http://www.batman.xp.pl/

zamiast na BatCave:
http://www.batcave.stopklatka.pl/
Odpowiedz
paul095,Jul 5 2007, 04:18 PM napisał(a):Maly blad jesli chodzi o buttony.
Kiedy klikam na ten z Batmanem, zostaje przeniesiony na strone poswiecona tematyka muzycznym:
http://www.batman.xp.pl/

zamiast na BatCave:
http://www.batcave.stopklatka.pl/
Dzieki. Poprawione.
Odpowiedz
Najnowsza recenzja magazynu - ostatnie zdanie - brakuje literki w slowie na :)
http://spider-man.org.pl/index.php?id=komiksy/...enzje/magazine3
Odpowiedz
nie chcialo mi sie czytac wczesniejszych stron wiec jezeli cos takiego juz bylo to przepraszam i prosze o usuniecie postu.

no wiec wchodze na forum, przeczytam wszystkie posty i wracam na strone glowna forum gdzie pokazuje mi ze sa jeszcze jakies nowe. dobra, wchodze no i okazuje sie ze ta sa te same ktore przed chwila czytalem. tyle ze ja otwieram kazdy dzial w nowej karcie i pozniej musze odwiedzic te tematy jeszcze ze 2-3 razy zeby przestalo mi pokazywac ze jest cos nowego, a jak wchodze w kazdy temat po kolei z jednego okna to wtedy jest ok ale strasznie dlugo zajmuje przeczytanie wszystkiego wtedy. mam nadzieje ze w miare zrozumiale to napisalem chociaz dopiero co wstalem :P

pzdr :*
Odpowiedz
Cytat:Najnowsza recenzja magazynu - ostatnie zdanie - brakuje literki w slowie na 
http://spider-man.org.pl/index.php?id=komiksy/...enzje/magazine3
Ten blad juz poprawilem.

A co do tego bledu:
Cytat:no wiec wchodze na forum, przeczytam wszystkie posty i wracam na strone glowna forum gdzie pokazuje mi ze sa jeszcze jakies nowe. dobra, wchodze no i okazuje sie ze ta sa te same ktore przed chwila czytalem. tyle ze ja otwieram kazdy dzial w nowej karcie i pozniej musze odwiedzic te tematy jeszcze ze 2-3 razy zeby przestalo mi pokazywac ze jest cos nowego, a jak wchodze w kazdy temat po kolei z jednego okna to wtedy jest ok ale strasznie dlugo zajmuje przeczytanie wszystkiego wtedy. mam nadzieje ze w miare zrozumiale to napisalem chociaz dopiero co wstalem
Niestety ja nie mam pojecia jak go rozwiazac.

Pozdro i dzieki za znalezienie bledów
Odpowiedz
Oti,Jul 6 2007, 09:17 AM napisał(a):nie chcialo mi sie czytac wczesniejszych stron wiec jezeli cos takiego juz bylo to przepraszam i prosze o usuniecie postu.

no wiec wchodze na forum, przeczytam wszystkie posty i wracam na strone glowna forum gdzie pokazuje mi ze sa jeszcze jakies nowe. dobra, wchodze no i okazuje sie ze ta sa te same ktore przed chwila czytalem. tyle ze ja otwieram kazdy dzial w nowej karcie i pozniej musze odwiedzic te tematy jeszcze ze 2-3 razy zeby przestalo mi pokazywac ze jest cos nowego, a jak wchodze w kazdy temat po kolei z jednego okna to wtedy jest ok ale strasznie dlugo zajmuje przeczytanie wszystkiego wtedy. mam nadzieje ze w miare zrozumiale to napisalem chociaz dopiero co wstalem :P

pzdr :*
To chyba bardziej problem firefoxa, tez tak mam gdy otwieram rózne tematy w innych kartach. Jesli chcesz, zeby to przestalo sie robic to albo ogladaj forum w jednym okienku, albo po przeczytaniu kazdego posta kliknij na dole forum "Zaznacz wszystkie posty jako przeczytane", wtedy przestana one pojawiac sie jako nieprzeczytane.
Odpowiedz
Ja tez tak mam i w IE i FireFoxie.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
W takim razie w IE tez trzeba ogladac forum w jednym okienku, albo po kazdym przeczytaniu dawac "Zaznacz posty jako przeczytane".
Odpowiedz
Acha bo ja tez mam tak ze moje posty nowe co napisale podswietla.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Hobgoblin chcac uciec z lupem przypadkowo odpala kilka dyniowych bomb.

Eeee... :blink: Spider powiedzial, ze to te male nanoboty nadgryzly glider.
Odpowiedz
Kiedy w boisie Ultimate Harrego Osborna klikam na wyraz Hobgoblin pod koniec opisu, przenosi mnie na strone glówna.
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości