Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy
darth octavius,Jul 13 2007, 02:12 PM napisał(a):Kiedy w boisie Ultimate Harrego Osborna klikam na wyraz Hobgoblin pod koniec opisu, przenosi mnie na strone glówna.
Poprawione. Dzieki za uwage.
Odpowiedz
Drobny blad w biosie Ultimate Green Goblina. Dwa razy widnieje tam linijka: " Zebrali ze soba zarówno nieprzytomnego Normana jak i jego zszokowanego syna "
Tony Stark
Odpowiedz
Dziwne "puste miejsca" zaczely pojawiac sie tu i tam:

Zas klikajac w "Pokaz szczególowo: Nazwa Uzytkownika" kazda komenda(czy jak to tam nazwac) odpowiadajaca za to, co robi w danej chwili uzytkownik brzmi tak samo
Odpowiedz
Tak jeszcze jest jeden blad nie moge zmienic Podpisu tego co mam czyli "Uczen Kakashiego".
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Bo to zmienic moze tylko admin. Opcja byla kiedys dostepna, ale Majki podobno ja usunal bo byli userzy, którzy wypisywali tam glupoty.
Tony Stark
Odpowiedz
Cytat:Drobny blad w biosie Ultimate Green Goblina. Dwa razy widnieje tam linijka: " Zebrali ze soba zarówno nieprzytomnego Normana jak i jego zszokowanego syna "
Poprawione, dzieki za znalezienie tego bledu. ;)

Cytat:Dziwne "puste miejsca" zaczely pojawiac sie tu i tam:
Niestety tego problemu ja nie naprawie, bo sie na tymnie znam. Trzeba poczekac na kogos odpowiedniego. ;)
Odpowiedz
W dziale FAQ do pytania "Kto wchodzi w sklad grupy Young Avengers?" jest odpowiedz:
"Hulkling, Patriot, Iron Lad, Asgardian,". Czy zamiast Asgardian nie powinien Byc Wiccan?
Poza tym przydaloby sie dodac kilku czlonków.
Odpowiedz
Kiedy wchodze w "gry" na SMO, wybieram Ultimate Spider-man i naciskam "kody" to przenosi mnie na strone glówna.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Mati
FAQ bedzie niedlugo uzupelnione. Byc moze pojawia sie kolejne pytania.

Menelezo
Najwidoczniej dzial ten nie jest gotowy. Niestety ja z gramami ze wzgledu na stary sprzet jestem na bakier, a wiec nie zajmuje sie zbytnio ta tematyka. Znasz ktos kody na Peceta do tej gry?
Odpowiedz
O ile wiem to kodów do USM na PC nie ma. Jest tylko objasnione ile trzeba zdobyc tokenów itp. zeby zdobyc jakis kostium Spider-Mana.
Odpowiedz
Chyba popsuly sie buttony po prawej stronie SMO, tylko batcave zostalo niezmienione.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
To nie buttony sie popsuly. To Majki wrócil z USA :D :D Witamy go serdecznie!!!
Odpowiedz
W opisie Lizarda jest napisany pierwszy wystep:Amazing Spider-Man 4#,a przeciez Lizard pojawil sie pierwszy raz w Amazing Spider-Man 6#
Odpowiedz
Temat dotyczy bledów. Wdarl sie po prostu blad. Poprawione. Dziekuje za zwrócenie uwagi.
Odpowiedz
Jeszcze jedno w dziale FAQ jak wciskam ze ma sie wlaczyc na Forum temat FAQ
Wyswietla sie temat ''Nintendo DS vs PSP''
Odpowiedz
Cytat:Jeszcze jedno w dziale FAQ jak wciskam ze ma sie wlaczyc na Forum temat FAQ
Wyswietla sie temat ''Nintendo DS vs PSP''
Poprawione. Dzieki za zwrócenie uwagi.
Odpowiedz
Dzial Informacje >> Spider-Man

Moce: opis nadludzkich umiejetnosci, JAKIMI DYSPONUJEMY Spider-Man i jakich uzywa do walki ze zlem na swiecie

Pzdr.4 all ;)

edit.
Kiedy w biografii Spider-Man'a (w tym samym dziale co napisalem powyzej)Klikam "ULTIMATE" to przenosi mnie do dzialu newsów.I tu rodz sie moje pytanie: Dzial nie jest ukonczony czy to blad?

jeszcze raz Pzdr :)
Odpowiedz
W streszczeniu Amazing Spider-Man #201 i w opisie Venoma II zamiast Daily Bugle jest Daily Globe.
Odpowiedz
Czyli jest prawidlowo.

Odpowiedz
W dziale gry komputerowe nie ma recenzji spider-man 3 the game i dzialu spider-man:friend or foe

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości