Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Dark Knight
W lipcu 2008 roku na ekranach film zadebituje kolejny film o Batmanie, kontynuacja Batman Begins w rezyserii Christophera Nolana. W roli Batmana dalej Christian Bale (uwielbiam tego goscia). Tym razem Mroczny Rycerz zmierzy sie z ....tadaaa.... Jokerem granym przez Heatha Ledgera. Wiecej informacji w ponizszych linikach

Wikipedia

Batcave

Ostantio pojawily sie nowe plakaty i material filmowy prezentowany w kinach IMAX. W piatek ma zadebiutowac oficjalny trailer, który juz wyciekl do sieci. Link tutaj. Zgrywany z kina, wiec dosc slaba jakosc, ale pewien, zawalisty klimat mozna juz wyczuc. Joker rulez, zwlaszcza ten jego smiech :)

Kto z Was ekscytuje sie premiera tego filmu? Ja sie juz nie moge doczekac. W tym temacie mówicie o swoich oczekiwaniach, spekulacjach, spoilerach.... wszystko co przyjdzie Wam do glowy. Zachecam do dyskusji. :)
Odpowiedz
Zdecydowanie najbardziej hot premiera 2008 roku. Jest na co czekac. Bardzo udany Batman Begins moze doczekac sie jeszcze lepszego sequela.
Ze postac Jokera bedzie niesamowita spodziewalem sie juz wtedy gdy ogloszono, ze zagra go Ledger, a jak dodac do tego reszte obsady to wiadomo, ze szykuje sie cos genialnego. Maggie Gyllenhaal zamiast Katie Holmes równiez napawa mnie optymizmem.
Trailerów ani innych klipów z filmu mialem nie ogladac zeby nie psuc sobie wrazenia z filmu, ale ciekawosc ujrzenia Ledgera w akcji byla zbyt wielka :P. Co tu duzo mówic, nawet w kiepskiej jakosci zwiastun robi fascynujace wrazenie.

Odpowiedz
Widzialem ten zwiastun slabej jakosci :P normalny zwiastun WB ma ujawnic w poniedzialek :D Jedyne co mi sie w DK podoba to postac Jokera , ciekawi mnie czy powstanie tak jak w komiksie . Heh ale bardziej czekam na Hellboy 2
Odpowiedz
Ja takze z niecierpliwoscia wyczekuje premiery The Dark Knight. Mam nadzieje, ze film bedzie równie udany jak poprzedni poniewaz Batman w takim wydaniu bardzo mi odpowiada. Ma byc mroczny, ale niepozbawiony czarnego humoru. Mój ulubiony przeciwnik Batka sie tu nie pojawia, ale Jokera tez lubie dlatego jestem zadowolony z doboru wroga. Aktora wcielajacego sie w role adwersarza Mrocznego Rycerza z Gotham za bardzo nie kojarze, ale mam nadzieje, ze odpowiednio sie wywiaze ze swej roli.

Odpowiedz
Czekam na ten film, Batman Begins mi sie bardzo podobal, hehe zwlaszcza text Bruce'a do tej prokuratorki przed skokiem.

Co wy sadzicie o nast. czesci, czyli oczekiwanym "Dark Knight"?
Odpowiedz
Heath Ledger nie zyje , aktor ten wcielil sie w role Jokera w nowym filmie Batmana ... [*]
Odpowiedz
Szkoda :( Na New Heroes pisza, ze premiera filmu bedzie i tak 18 lipca 2008. Teraz pójde na ten film na 100%
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
http://www.whysoserious.com/happytrails/trailer.htm

Nowy zwiastun dla zainteresowanych :P.

Odpowiedz
Moc, tylko tak mozna to okreslic :)
Odpowiedz
Koncept nowego two face'a. Pewnie bedzie wygladal troche inaczej w filmie, ale to jest niezle. Zapowiada sie na dark knight jak nic.

podprowadzilem ten obrazek z tej strony
Odpowiedz
Z tym to troche przesadzili...wiem, ze mial poniszczona polowe twarzy, ale z takimi obrazeniami, to on by chyba nie przezyl kilku sekund...
Odpowiedz
Cytat: Z tym to troche przesadzili...wiem, ze mial poniszczona polowe twarzy, ale z takimi obrazeniami, to on by chyba nie przezyl kilku sekund...
W sumie to w komiksach , filmach , ksiazkach moze sie zdarzyc wszystko wiec czemu two-face nie mialby przezyc calego filmu z takimi obrazeniami dopóki go nie zarabie Batman.Wedlug mnie jest dobrze zrobiony.
Odpowiedz
Genialny. Co tu duzo mówic - najlepsza "adaptacja" komiksu. Trzeba zobaczyc na wlasne oczy i przekonac sie dlaczego zgarnia tyle zielonych.

Odpowiedz
Gdzie zes Rzadlo zobaczyl Dark Knighta? Slyszalem, ze przedpremiery sa ustalone na 2-3 sierpnia. Gdzie szczesliwcze mieszkasz i w jakim kinie widziales?
Odpowiedz
Dzisiaj i jutro sa pokazy przedpremierowe. Chyba we wszystkich Cinema City, Heliosach i innych seciach kin pewnie tez jakies pokazy sa.

Odpowiedz
Kurde! Teraz jeszcze bardziej nie moge sie doczekac tego filmu. Ale juz niedlugo sie na niego wybiore oj niedlugo.

Odpowiedz
Ty sie wybierzesz niedlugo, a w moim miejscowym super kinie dopiero 22go sierpnia grac beda...
Odpowiedz
Bylem, zobaczylem,-WOW! Mocne kino, naprawde. Niech ktos spróbuje powiedziec, ze kino komiksowe jest marne. Ale mówiac szczerze (czym pewnie sie naraze wielu osobom) lepiej bawilem sie na Iron Manie.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13 tymi slowami popelniles najgorszy grzech w swoim zyciu.

Odpowiedz
A czemu? Tez sadze ze jednak Iron jest lepszy ;p
Chociarz DZOKERA nic nie pobije.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości