Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 2: The Game
Nie znalazlem tego tematu wiec go zakladam.
Spider-Man 2: The Game to dla mnie nie zbyt fajna gra.
I moim zdaniem ma duzo minusów. Dla mnie zbyt krótka i ma malo wspólnego z fabula filmu. Autorzy glównie skupili sie na wrogach np: Puma, Mysterio, Rihno niz na fabule. Nie podoba mi sie to "puszczanie sieci w pajeczynke".

Moja ocena to 4/10.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Szczerze mówiac w tej grze nic mi sie nie podoba. Postacie sa jakies krzywe, samochody tez, jak kolega wspomnial puszczanie sieci w jakies pajeczynki... Duzo by tego jeszcze bylo, gralem w nia tylko po to zeby ja przejsc.
Odpowiedz
Po ok. 2 latach od zakupu dopiero ja PRZESZEDLEM dokladnie 14,02,2007 (zapisalem sobie date). Poniewaz nie wiedzialem jak przejsc glupiego Mysterio.
Odpowiedz
Cos dziwny temat :lol:

Jezeli chodzi o moje zdanie, to uwazam ze gra spidey'em oferuje za malo kombosów (a czy w ogóle jakies oferuje? :blink: ). Do tego to beznadziejne strzelanie siecia w jakies pajeczyny przyprawia mnie o ból glowy... Poza tym gra jest nudna, filmiki denne (nie tylko w grafice!) i tak wogóle to calkowita strata pieniedzy.

Co do oceny :lol:
4/10

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Sa 2 bonusy:
1. Gdy ukonczysz gre mozesz robic takie drobne misje. Zbierasz takie czerwone kóleczka, przeskakujesz przez petle.
2. Po ukonczeniu lub w czasie gry szukasz bandziorów.

Jedyne co mi sie w tej grze podoba to ostatnia misja z pokonaniem Octaviusa.
Odpowiedz
Zgadzam sie z wami. Ta gra na PC jest beznadziejna. Ale wersja na ps2 i xbox jest zarabista. Dosyc dluga, fabula tez fajna i zarabiste bujanie sie na pajeczynie. Polecam.

GS Completion %: 59.49%
Odpowiedz
Jak kolega powiedzial na ps2 i xbox gra jest naprawde SUPER! Ja mam wersje na PS2 i musze powiedziec, ze porównujac wersje PS2 i PC to jak porównywac Kolosa do malej Mrówki ;)! Polecam wersje na PS2! Jest lepsza grafika i co wiecej fajna jest poboczna misja z rozwozeniem pizzy :D
Odpowiedz
Co powiecie na temat SM2TG na wersje PS2? Dla mnie wersja PS2 jest lepsza niz na PC. Chetnie bym powiedzial czym sie róznia te dwie wersje, ale za dlugo by pisac :D. Mam wersje na PC i na PS2. Na PC przeszedlem w jakies 7 godzin, a w wersje na PS2 przechodzilem dluzej. Ja daje 8/10 a wersja PC 4/10.

Nie widze sensu w tworzeniu kolejnego tematu, który dotyczy praktycznie tej samej gry... /R

EDIT:
Rafcios,Jan 16 2008, 04:00 PM napisał(a): 
Sa 2 bonusy:
2. Po ukonczeniu lub w czasie gry szukasz bandziorów

Nie do konca jest tak, ze gdy ukonczysz gre to szukasz bandziorów, owszem masz racje, ale jest tak, ze niektórych bandziorów trzeba szukac podczasz gry np. w swiecie Mysterio tez sa bandziory i gdy ich nie znajdziesz to juz tam nie wrócisz.
Odpowiedz
ja posiadam wersje na PSP. Jest to swietna gra, niestety bardzo krotka. Wersja na psp ma inne levele ale niestety jedna zasadnicza wade- nie ma mozliwosci wolnego poruszanie sie po miescie. mechanika buja nie sie na pajeczynie przypomina SP: the movie. Co do grafiki jest swietna, gra wyglada niezle na ekranie konsoli. w sumie brak open-ended city jeszcze bym wybaczyl ale to, ze po 1 przejsciu nie ma zadnych dodatkowych leveli/bonusow/unlockables to juz przegiecie. kilka artow, storybordow i mozliwosc obejzenia filmow z gry to za malo.
Odpowiedz
Najgorsza gra, która kiedykolwiek powstala... no dobra... najbardziej zwalona... cos jak Batman i Robin na fanów Bruca...
Odpowiedz
Dawno nikt tu nie pisal :spidey_deadtopic:. Moje zdanie? Grafika slaba, zgodnosc fabula filmowa zerowa, kombosy, jesli mozna je tak nazwac, to kilka ciosów recznych i kopniec, no i badziewny system puszczania sieci. Jedyne co fajne w wersji na PC, która opisuje to chyba misje i bossowie którzy nawet mi sie podobaja. Nawet nie daje oceny tej grze :lol:.
Odpowiedz
Jacy sa bossowie w wersji na PS2
Odpowiedz
Rhino
Mysterio
Shocker (walczy sie z nim 2 razy!)
Doc Ock (Z nim 3 razy. Raz w banku, raz na pociagu i raz w ostatniej misji)
Odpowiedz
To juz chyba wiecej bossów jest na PC. Tam jest:

Mysterio
Puma
Rhino
Dock Ock
I dwa rodzaje zlodziei, super zlodzieje i normalni xD.
Odpowiedz
No zlodzieje to tez sa w wersji na PS2, ale takie co sie ich zatrzymuje w City Events. No i jeszcze roboty Mysterio, "ludzie" Doc Ocka i "ludzie" Shockera. :P
Odpowiedz
Dokładnie to jest:
Rhino
Quentin Beck (zar?biste zawody się z nim robi xD)
Mysterio
Shocker
Doc Ock
BlackCat, któr? tylko ?cigamy ale potem jest naszą partnerk?
Ludzie w zbrojach (dośc trudni)
Ludzie Ocka i Shockera
Zwykli złodzieje
Roboty Mysterio
Odpowiedz
Temat stanął.
Gra na PC to po prostu takie...nieporozumienie.Idiotyczne teksty np."Peter:Pójd? po policj? MJ:Peterze Parker jesteś dziwnym ch?opcem.",głupie ?arty np.Pan Pid?amka albo:Widzisz tą strza?k? w kszta?cie strza?ki...,strzelanie sieci? w pajączyn?,denna grafika i wiele innych wad.A btw jacy idioci są na forum Gry-online:jedni piszę ,że to najlepsza gra lepsza nawet od trójki (:spider_lol:) inny zaczął wrzucac na kolesia ,który zwyzywa? tą gr? (moim zdaniem s?usznie[jego nick to valak]).(link http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=2302862)
Co innego wersja konsolowa:świetna.Dzisiaj jak tylko przysz?a wersja na PSP to gra?em do padni?cia baterii.Co prawda The Movie przypomina bardzo ale mimo to gr? polecam z całego serca(na konsole oczywiście).
Odpowiedz
A mi się właśnie narrator w wersji na PC w polskim dubbingu podobał. Fajne miał teksty typu "świetna robota!... Nie mówił tego każdemu kto zagrał w tą gr?..." ^^
Ale macie racj?, wersja konsolowa jest o niebo, piek?o, ziemi? i cały wszechświat lepsza od pc'tówki!
Odpowiedz
W oryginale glosu narratorowi uzyczal zapewne Bruce Campbell znany z pozostalych filmówek o Spiderze i filmów z tymze. Wtedy to ma sens bo jego sposób narracji i dowcip sa zabawne co zupelnie traca przez tlumaczenie i dubbing. Ogólnie polonizacja tej gry jest równie beznadziejna ona cala.

Odpowiedz
Ta gra w wersji na psp jest o niebo lepsza niz na pc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości