Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty Amazing Spider-man Mark bagley
Ostatnio na eBay'u za 5$ kupilem sobie takie oto karty najlepsze jakie byly z serii ze Spider-manem bo rysowane przez Marka Bagleya;]

wkrótce dam reszte ;]
Odpowiedz
Nie wiem gdzie uczyles sie magii ale przez Twoje czary mary nigdy nie widze wstawionych obrazkow :]
Odpowiedz
O kurde. Rewelacja. C U D O. Najlepsze sa te z samym Spider-Manem, samym Venomem oraz cykl Spider-Man i... Jakiej wielkosci sa te karty?

Odpowiedz
Mmmhmm wypasik, chyba ja tez na takie zapoluje =) Swoja droga taniocha 5 dolców, ile zaplaciles za przesylke?
Odpowiedz
Za przesylke placilem 9$ i planuje kupic jeszcze chyba jeden zestaw bo tak mi sie podobaja ze jeden do kolekcji a drugi skleje na tekturze i na sciane :)

Zwróccie uwage na tla na niektórych zestawach bo sa cudowne jak dla mnie a Bagley w ich rysowaniu zawsze przodowal, w serii Amazing Spider-man byly extra ale tu sa takie klimatyczne i powalajace ;]

Tim

Odpowiedz
Przesliczne te karty! Bagley to wg mnie najlepszy rysownik. Oczywiscie nie musze pisac, iz OO w jego wykonaniu oraz NO sa przepiekni :) Chyba tez wysuplam pare groszy i nabede te karty.
Tony Stark
Odpowiedz
Te karty sa swietne! Sam sobie chyba takie kupie.
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz
Piekne karty. Tez mam kilkadziesiat, swego czasu Comics Universum(tak to sie zdaje sie nazywalo) mialo tego troche po kilkanascie zlotych za paczke.
Byly Spiderman i Marvel. Kupilem co sie dalo a z tego co potem w necie patrzylem i cale sety osiagaly calkiem wysokie ceny, co nieco mnie zniechecilo.
5 zielonych za taki zestaw to jest wrecz darmo
Zanim jeszcze umrze? zd??ysz , Dyniog?owy mózg twój dr??y !!!!

Dyniog?owy dusz? ci skradnie , po?knie i po?re mlaskaj?c szkaradnie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości