Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdolnosci i zjawiska paranormalne.
Czyli wszystkie wampiry,wilkolaki,ufa,zombie,duchy,demony,wiezycie w to?? ja mam mieszane uczucia chociaz kiedys myslalem ze to bujdy... ale jest tyle dowodów... w demony mozna wiezyc ze wzgledów religijnych lub nie... polecam program Duchy na Discovery Channel,i te inne. Sa niezbite dowody na ataki Demonów lub Duchów na ludzi. Zapraszam do dyskusji. p.z.d.r.

Ej! zeby nie bylo ze wklejam cudze tresci,ten text pochodzi z forum Bat Cave ale to ja go tam napisalem.

Odpowiedz
Co sadzic...w duchy np. wierze, ale w "fan piry" juz nie.
Za to sa dobre postacie do filmów i ksiazek. ;)
Byl kiedys jednak potwór, który zyl i mordowal naprawde.
Chdzi o ta bestie z filmu "braterstwo wilków" choc zostala tam pokazana debilnie. <_<
Ale naprawde zyla w 17 wieku i byl to conajmniej 4 metrowy (!) wilk.
Tyle.
Odpowiedz
W duchy chyba wierze, nie wiem do konca :D W demony chyba tez bo jak powiedzial Black Spidey mozna wierzyc ze wzgledów religijnych. Ale w wampiry i jakies tam wilkolaki juz nie. Widzialem kiedys filmik pokazujacy zdjecia z duchami i opis pod spodem ale zastanawiam sie czy to nie byl fotomontarz jakis.
Odpowiedz
Generalnie nie uwierze w cos czego na oczy nie zobacze.
Cytat:ale jest tyle dowodów
Cytat:Sa niezbite dowody na ataki Demonów lub Duchów na ludzi
Kazdy dowód jest do obalenia. Ale chetnie posluchalbym co takiego ma dowodzic na obecnosc duchów i tym podobnych.
Cytat:Za to sa dobre postacie do filmów i ksiazek.
Równiez dlatego, ze sa fikcyjne :).
Cytat:
Ale naprawde zyla w 17 wieku i byl to conajmniej 4 metrowy (!) wilk.
Ty tak na serio z tym?
Cytat:W duchy chyba wierze(...)Ale w wampiry i jakies tam wilkolaki juz nie
Ani tego ani tego nie widziales, ale w jedne wierzysz a drugie nie. Why?
Cytat:Widzialem kiedys filmik pokazujacy zdjecia z duchami i opis pod spodem ale zastanawiam sie czy to nie byl fotomontarz jakis.
Fotomontaz :P.

Odpowiedz
rzadlo,Feb 6 2008, 06:56 PM napisał(a):
No nie wiem tak jakos, wydaje mi sie ze duchy sa bardziej realne od wampirów. A wiecej QUOTE to sie nie dalo zrobic ?? xD
Odpowiedz
RZADLO:
W duchy wierze bo...a sam nie wiem. Ale wierze. Wiem ze to glupie. XD
A z tym wilkiem to serio mówie. To potwierdzone historycznie bylo.
Odpowiedz
Generalnie nie wierze, moze przynajmniej w duchy, ale nie w formie latajacego przescieradla -.-' tylko jako niewidoczne ludzkie dusze blakajace sie swiecie...
Odpowiedz
rzadlo,Feb 6 2008, 06:56 PM napisał(a):
Popatrz tez ze miliony ludzi "u3muje" ze wierzy w boga(Jahwe, Budda, Lenin) a tez go nie widzieli:D
0sobiscie wierze w 0jca Dyrektora i jego TV TRW-\M.

Cytat: Generalnie nie wierze, moze przynajmniej w duchy, ale nie w formie latajacego przescieradla

Buahahahaha:D latajace przescieradlo to w Scooby-Doo zawsze bylo w zamkach:D
Odpowiedz
zaczne od wampirów - oczywiscie nie wierze w nie, ale kto to wie =) osobiscie jednak wolalbym zeby nie chodzily po "naszym" swiecie =)
wilkolaki - podobnie jak wampiry
ufo - wierze w ufo. Bardziej w istoty pozaziemskie niz ufo ale to sie do tego zalicza =) Nie wierze natomiast w to by ladowali na Ziemi. Kto powiedzial ze ufo jest od nas madrzejsze i zdolniejsze?
duchy - w to akurat nie wierze i wierzyc nie bede. Predzej uwierze w wampira i wilkolaka =)
demony - hmm zalezy co macie na mysli mówiac demony. Istoty wielkie, czerwone i z rogami? Nieee w to nie wierze =)

Podsumowujac wierze tylko w ufo, a inne demony duchy itp jak dla mnie sa to bajki by wystraszyc male dzieci by nie robily jakis zakazanych rzeczy =)
Odpowiedz
Ja to praktycznie w nic nie wierze. Najbardziej jednak denerwuja mnie te religijne cuda. Myslalem nawet nad tym by w przyszlosci zajac sie rozwiazywaniem takich zagadek. Moze bym w koncu dowiódl ze cos takiego jak bóg nie istnieje.

Chociaz nie wierze w zjawiska paranormalne to nie znaczy ze nie lubie ogladac o tym filmów, szczególnie podoba mi sie serial "Nie z Tego Swiata(eng. Supernatural)".

Chcialbym jednak kiedys spotkac cos nadprzyrodzonego, niesamowitego.
Odpowiedz
Ja nie za bardzo wierze w duchy i tym podobne... najbardziej uwierzyl bym w ufo... ale nie latajacy talerz :D. Jednym slowem nie wierze w zadne demony, duchy itp. najpredzej to w ufo.
Odpowiedz
krisstofer1992,Feb 6 2008, 10:11 PM napisał(a):Moze bym w koncu dowiódl ze cos takiego jak bóg nie istnieje.
Moglbys chociaz z szacunku dla ludzi wierzacych napisac 'Bóg' duza litera.

Jest to dla mnie dosc interesujacy temat. Od dawna intrygowala mnie ta dziedzina, choc raczej nie traktuje powaznie takich rzeczy jak wilkolaki czy wampiry. Te stwory, to po prostu sredniowieczne bestie, wymyslone przez czlowieka (albo ktos sie wtedy do nich upodabnial i tak rozeszly sie jakies ploty). W duchy jestem jeszcze w stanie uwierzyc, ale tylko w nielicznych przypadkach.

Najbardziej jednak interesuje mnie UFO. Moim zdaniem wszechswiat, w którym zyjemy jest po prostu za duzy, zeby nie bylo w nim jakichs równie inteligentych lub znacznie inteligentniejszych istot od nas. Wierze, równiez ze nas odwiedzaja, a to za sprawa piktogramów pojawiajacych sie na polach. Czy wiecie, ze zgiecia (czy jak to sie tam zwie) klosów, powalonego zboza sa nienaturalnie przypalone? Badaczom tego zjawiska nie udalo sie odtworzyc podobnego efektu w zwyczajnych warunkach atmosferycznych (udalo sie to jednynie w warunkach laboratoryjnych). Po za tym ksztalty niektórych piktogramów, sa wrecz niewykonalne dla zwyklego czlowieka. Czy za pomoca deski i sznurka mozna od tak stworzyc idealna elipse (w przeslawnym polskim Wylatowie takowa byla i ja równiez tam bylem :D )? Nie sadze... Po za tym polecam obejrzec byle jakie fotki pól zbozowych, na których pojawily sie zielone ludziki. Niektóre sa wrecz arcydzielami ;] Jest jeszcze wiele kwesti, które mozna by tutaj omówic, ale mi sie juz nie chce pisac.

PS: W porwania przez kosmitów, raczej nie wierze ;)

Pozdr.
Odpowiedz
To z malej litery to juz z przyzwyczajenia, ale chodzilo mi tez o tych bogów co wierza w nich ludzie z sekty a tych sie pisze z malej litery. Moglem to lepiej sprecyzowac wiec sorki.
Odpowiedz
QbaS, mysle dokladnie jak ty.

Pewnego czasu bylem nawet z lekka nawiedzony, i chyba za duzo sie takich rzeczy naczytalem. Nie wiem czy te wszytskie rzeczy istnieja na prawde, ale wiem, ze cos tam gdzies napewno jest i nie jestesmy sami we wszechswiecie. Kiedys nie myslalem o tym na powaznie, ale jakies 3 lata temu ogladalem noc dziwnych rzeczy na discovery do 5 rano, i wtedy zmienilem swój sposób myslenia.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Cytat:Moglbys chociaz z szacunku dla ludzi wierzacych napisac 'Bóg' duza litera.
Czy to, ze ktos pisze slowo 'bóg' z malej litery oznacza, ze nie szanuje ludzi w niego wierzacych?
Cytat:No nie wiem tak jakos, wydaje mi sie ze duchy sa bardziej realne od wampirów.
A nie na odwrót? :P W koncu to wampiry jak cos bylyby namacalne :D.
Cytat:Ale wierze. Wiem ze to glupie.
Nie wiem czy glupie, kazdy wierzy w to co chce :P. Tylko co takiego jest w tych duchach :D.
Cytat:A z tym wilkiem to serio mówie. To potwierdzone historycznie bylo.
Wiele rzeczy bylo potwierdzonych historycznie, a czy musi byc prawda :D?
Cytat:Popatrz tez ze miliony ludzi "u3muje" ze wierzy w boga(Jahwe, Budda, Lenin) a tez go nie widzieli:D
0sobiscie wierze w 0jca Dyrektora i jego TV TRW-\M.
Dlatego ja pisze za siebie samego :D. A co do Ojca Dyrektora to tez jestem sklonny w niego wierzyc. Jedyny demon na ziemi :D.

Cytat:Po za tym ksztalty niektórych piktogramów, sa wrecz niewykonalne dla zwyklego czlowieka.
A jaka mamy pewnosc, ze ufoki potrafia?

Odpowiedz
rzadlo,Feb 7 2008, 12:41 AM napisał(a):
Cytat:Po za tym ksztalty niektórych piktogramów, sa wrecz niewykonalne dla zwyklego czlowieka.
A jaka mamy pewnosc, ze ufoki potrafia?
A jak nie czlowiek, ani ufoki, to ktoś ;)

nightcrawler_13 napisał(a):QbaS, mysle dokladnie jak ty.
Ciesze sie, ze nie jestem jedynym wyjatkiem ;]
Odpowiedz
nie, nie, nie :D Dlaczego uwazacie, ze ufoki musza byc madrzejsze i bardziej zaawansowane technicznie niz czlowiek :P Ja wieze ze czlowiek potrafi =) Moge sie co najwyzej zgodzic z tym ze zycie pozaziemskie jest na podobnym etapie co czlowiek ;) No ale niech wam juz bedzie, moge sie mylic i jednak w jakims tam procencie moga byc madrzejsi <_< :lol:
Odpowiedz
Ufo...wierze, bo "cosmos" jest zbyt wielki, bysmy tylko my tam byli. ;)
I napewno jest tam taka cywilizacja Robinhoo, która jest od nas bardziej zaawanoswana...cywilizacja która nawet wie czemu kobiety malujac oczy, otwieraja usta. :lol:
Odpowiedz
Kiedys bardziej intersowalo mnie UFO,ale to sie z czasem zmienilo,teraz wole Demony,Duchy,Opetania itp.
Tu jest jeden paranormalny filmików który pokazal jeden User na Forum BC

http://pl.youtube.com/watch?v=9qzSlcBPtjs&...feature=related

Odpowiedz
Chris nie "produkuje" zjawisk paranormalnych. Jest po prostu lepszy od Copperfielda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości