Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdolnosci i zjawiska paranormalne.
Cytat:Wy lepiej TO zobaczcie:
film

LOL!!Ej niezle,ciekawe co to dziecko naprawde ma z oczami?? :ph34r:

150 post B)
Odpowiedz
OMG !!! To cos zyje ? Ja pier**** Zwródzcie uwgage jak to cos (nie wiem jak to nazywac ) pije mleko. =/
Odpowiedz
Stare jak swiat. Najlpesze jest to, ze jak 3 lata temu krecilem z kumplami filmo o ufo, o szukalismy róznyc materialow. Zamówilismy pizze, i je przegladalismy, i nagle na to trafilismy, i zoladki az sie skrecily. :D
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
To przykre, ze niektórzy ludzie rodza sie z takim wygladem. Najstraszniejsze sa te oczy - wygladaja jak baloniki wypelnione krwia o.O

Ludzie, przezywam wlasnie swoje millenium :D Stawiam wszystkim browca! Chcialem zeby ten 1000. post byl bardziej rozbudowany, ale juz nie moglem wytrzymac :P
Odpowiedz
No wlasnie!Ej nie ja pier***ele nigdy takiego dziecka nie widzialem :o ciekawe jak jego rodzice sobie z nim radza???????

Qbas=>Niektórzy sa tutaj nieletni... <_< B)
Odpowiedz
spaniel,Mar 11 2008, 12:35 PM napisał(a):ciekawe jak jego rodzice sobie z nim radza???????
Mysle, ze to dziecko juz nie zyje. To byla zapewne jakas powazna wada genetyczna, która nie tylko zmienila wyglad zewnetrzny, ale takze uszkodzila jakies narzady itp.

spaniel napisał(a):Qbas=>Niektórzy sa tutaj nieletni... <_<  B)
Tez jestem nieletni.
Odpowiedz
spaniel,Mar 11 2008, 11:35 AM napisał(a):Qbas=>Niektórzy sa tutaj nieletni... <_< B)
Cytat:Ej nie ja pier***ele

To mówi samo za siebie.

Nie wiem czy to dziecko zyje czy nie, ale zastanawiam sie jak bedzie wygladac/wygladaloby jako dorosly czlowiek.

A filmik widzialem dawno.
Odpowiedz
Cytat:Mysle, ze to dziecko juz nie zyje. To byla zapewne jakas powazna wada genetyczna, która nie tylko zmienila wyglad zewnetrzny, ale takze uszkodzila jakies narzady itp.

Moge sie mylic ale jezeli to dziecko jest martwe to jak moglo ssac mleko z butelki?? :huh: :huh:

Cytat:To mówi samo za siebie.

Dobra Pawcio masz mnie,przepraszam :P
Odpowiedz
QbaSowi(QbaS sie odmienia?) chodzilo raczej o to, ze aktualnie jest martwe. Ja nie obejrzalem tego filmiku, zawsze jak zobacze cos strasznego, obrzydliwego to potem nie moge zasnac bo mi sie to przypomina :/
Odpowiedz
Aha.Nie wiedzialem wlasnie jak to mam zinterpretowac wolalem sie spytac :)
Odpowiedz
Ja kiedys (nie jestem pewien czy to on)na wsi widzialem w lesie wilkolaka byl caly owlosiony i warczal chodzil na dwóch nogach ale gdy uciekalem nie gonil mnie...
Odpowiedz
Moze to byl po prostu jakis owlosiony facet, który skoczyl za potrzeba do lasu i warczal na komary i dlatego cie nie gonil?

Prosze o wybaczenie, ale nie moglem sie powstrzymac. :lol:

Niektóre opowiesci, które snujecie (np Nightcrawler) sa calkiem ciekawe i prawdopodobne, ale wolalbym aby ten temat nie zamienil sie w wymyslanie co raz to nowych historii tylko po to by sobie pobajac.

Odpowiedz
Nie bede Cie wysmiewal, ale to co opowiedziales jest dla mnie bardzo zabawne. Zwlaszcza ze wydajesz sie pisac calkiem powaznie. To pewnie byl Gargamel.
Odpowiedz
Jak czytam te opowiadania Nightcrawler'a to naprawde z zaciekawieniem.
Czy wierze w te duchy itp? Powiem tak.Nawet w wampiry wierze.Znacie kanibali,no nie? Odzywiaja sie miesem ludzi.Mozliwe,ze za wampiry brali osoby,które "uwielbial" pic ludzka krew.(tak nawaisem jest smaczna :rolleyes: )
Ufo wierze jak w nic innego,no moze poza Bogiem.A teraz kilka histori z mojego zycia.

O UFO powiem najwiecej,bo najwiecej takich przypadków mialem.
Konstelacja gwiazd jest nazwana przezemnie "Gwiazda w ta i w ta".Nazwalem ja tak,tylko dla tego,ze przez kilka dni byla tam gwiazda,która poruszala sie w góre,a nastepnie w dól. Widzialem to kilka razy i teraz ta gwiazda stoi w miejscu.

Wile razy widzialem gwiazdy poruszajace sie po niebie. Najciekawsze bylo jak jedna z tych "gwiazd" leciala i stanela w bezruchu na niebie. Zaswiecila troche jasniej.Postala z minute i "ruszyla dalej".

Jednak najciekawsze zjawisko z "gwiazdami" mialem jak siedzialem na slizgawce i patrzylem na gwiazdy.Uwielbiam to robic. Nagle jakas gwaizda zaswiecila jasniej.
Potem stawala sie coraz wieksza az na niebie stala sie wielkosci pilki do ping ponga.Byla w niebie a wielkosc miala taka jak ja ja widzialem.Rosla stopniowo.Poswiecila troche a potem szybko zmalala. Potem samoloty policyjne lataly wokól tego miejsca i przez nastepne 3 dni nie bylo tam gwiazd,a to bylo jedno z najbardziej zagwiezdzonych miejsc.

A teraz historia, w która malo kto mi wierzy i zapewno wielu z was sie z niej usmieje.
Mialem 5 lat. Starsi gdzies pojechali zostawiajac mnie i moje rodzenstwo w domu z dorosla juz kuzynka. Byla gdzies 20-21. Siedzialem naprzeciwko okna i patrzylem sie na drzewo,które za nim bylo.Zchylilem sie ,a gdy powstalem w oknie zobaczylem NIEBIESKIEGO,STAJACEGO NA DWÓCH LAPACH SLONIA,który opieral sie o szybe.Zaczolem krzyczec. Schowalem sie za kuzynke,ale 5 minut ciekawosc kazala mi spojzec jeszcze raz w okno.Slon stal tam caly czas.(dziwne,ze slon nie wybil szyby).Stal i patrzyl sie na mnie a ja na niego. Patrzylismy tak na siebie z jakies 15 minut. Kuzynka patrzyla takze,ale pewnie myslala,ze jesli sie nie rusza to tego nie ma. Zachcialo sie jej pic wiec wyszla do kuchni,a ja razem z nia.
Gdy zrobila herbate wrócilismy do pokoju,ale w oknie juz niczego nie bylo.

Naprawde to sie wydarzylo. Mozecie mi nie wierzyc,ale ja moge wam przysiadz ,ze tego nie wymyslilem
Odpowiedz
o boze jakie gupotki fasfas -_- xD
Odpowiedz
Ciekawym autorem, piszacym na powaznie o zyciu pozaziemskim jest Erich von D?¤niken. Glosi on teorie, ze ci wszyscy bogowie, w których wierzyly starozytne cywilizacje (np. Majowie, Egipcjanie) byli w rzeczywistosci kosmitami odwiedzajacymi nasza planete. Dla ówczesnych ludzi ich technika byla zupelnie niezrozumiala, dlatego zaczeli czcic tych przybyszów.
D?¤niken pisze w bardzo interesujacy sposób, tak wiec przyjemnie sie go czyta. Niestety jego ksiazki sa dosyc trudno dostepne.
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Fox ja czytalem "Pomylke Darwina",z której sam doszedlem do wniosku,ze ci Egipscy Bogowie sa kosmitami. W ksiazce tej byly zdjecia zarówek oraz baterii wlasnie z wieków kiedy wierzono w te wszystkie Sety i Horusy
Dodatkowo bylo zdjecie,które pokazywalo slad czlowieka i dinozaura. Byly to slady,które pochodzily z tego samego dnia i roku.Oznaczalo to,ze ludzie zyli jeszcze przed wyginieciem dinozaurów.
Odpowiedz
Znalazlem na forum paranormalne.pl kilka ciekawych postów na temat ufo.
Podam kilka linków:
1
2
Link do reszty tematów na temat ufo: Klik

Zobaczcie takze ten filmik
Odpowiedz
Gadziu1115,Aug 3 2008, 11:31 PM napisał(a):Znalazlem na forum paranormalne.pl kilka ciekawych postów na temat ufo.
Zapewne jest tam wiele ciekawszych watków niz to co przedstawiles. Zdjecie zrobione nad rzeka jest fatalne i wlasciwie od razu widac, ze to fake. Obraz z samolotu prezentuje sie lepiej, jednakze posiada zbyt malo szczególów aby, mozna bylo ustalic co to jest.

Gadziu1115 napisał(a):Zobaczcie takze ten filmik
Nie widzialem tutaj nic o czym nie pomyslalbym "sciema".

Chcecie ciekawa ksiazke o zyciu pozaziemskim i w zasadzie o calej zagadce wszechswiata? Przeczytajcie "Misje" Michel'a Desmarquet'a.

Nie wiem co sadzic o autentycznosci tej historii, ale autor podal tutaj bardzo ciekawe rozwiazania wielu nurtujacych ufologów (i nie tylko) pytan. Warto przeczytac, bo daje duzo do myslenia i robi ogólna wode z mózgu :D
Odpowiedz
Mozliwe iz masz racje. Znalazlbym wiecej ale ja naleze do takich ludzi co dlugo nie wytrzymaja takich histori i zaraz boja sie patrzyc w okna.

Ten filmik jest w miare,ale sa lepsze. Na tym forum widzialem kiedys film robiony w Polsce i bylo tam dziwne zjawisko,które ma jakas nazwe. Bylo to w tunelu metra.
Bialy,swietlisty obiekt szbko sie poruszal i wlecial w sciane. Zaluje,ze niepamietam linka to bym wam podal.

Jeszcze jeden ciekawy temat mi w glowie pozostal. Temat o Polskim stworzeniu podobnym do Chupakabry(jakos na "p" go nazywali) w necie znalazlem kilka zdjec i stworzenie bylo dziwne...

Duzo tez naczytalem sie o róznych stworzeniach.W glowie pozostaly mi:
Mothman,Czlowiek wieloryb,skrzydlate koty,hybryda

z tym ostatnim tez widzialem filmik i ludzie,jak cos takiego moze istniec?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości