Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdolnosci i zjawiska paranormalne.
Nie ma to jak informacje poparte niezbitymi dowodami.
Odpowiedz
Ja to strescilem

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=4462
Odpowiedz
Bardzo ciekawe. Duzo dowodów znajduje na tym linku, ale wciaz wierze w obcych w 50 % <_<
Odpowiedz
Zdjecie kiedy jakis oficer USA podaje reke tej istocie przykulo moja uwage najbardziej. Co o tym sadzicie ? Ja mysle, ze to prawda...
Odpowiedz
Cóz zawsze wiedzialem ze nie jestesmy sami ;) To zdjecie jest ciekawe, ale jak dla mnie najwiekszym dowodem sa.... slowa malych dzieci :) Takie male dziecko nie ma potrzeby klamac ani wmyslac, a przecie TE dzieci bardzo dobrze opisuja wyglad "szaraków"
Odpowiedz
Chmielek i Corey... ja tez w to wierze... naprawde... Ludzie rzadu ukrywaja prawde...

Odpowiedz
Tylko dlaczego zawsze USA ;/
Odpowiedz
Zawsze tak jest :/

Odpowiedz
Wczoraj razem z kumpela rozmawialem o wampirach.
Dzisiaj piatek czyli pora na swietokrzyska gazete "Echo dnia". Jak zawsze zagladam do dodatku z programem tv na sam koniec i czytam dzial "Swiat tajemnic". Zbieg okolicznosci czy w ogóle cos innego, ale tam tez o wampirze pisalo.
"KOSMICZNY WAMPIR" tak byl nazwany ten artykul. Nie chce mi sie go calego przepisywac, ale wampir nazywany jest "Chupacabras" co po hiszpansku oznacza "kozodój".
Teraz podam opis:

"Przypomina gada,ma zielono-szara skóre i ostre kolce, ciagnace sie od szyi az po nasady ogona...porusza sie na tylnich lapach, sadzac skoki o dlugosci nawet do szesciu metrów. Jej pysk jest podobny do psiego lub kociego, ma tez rozwidlony jezyk i duze kly...syczy, piszczy i wydziela zapach siarki. Jej oczy swieca sie na czerwono, wywolujac mdlosci. Niektórzy swiadkowie wspominaja o nietoperzach skrzydlach"

I na koniec fotki(sorka za jakosc):

Odpowiedz
A ja jestem po 1 odcinku 4 sezonu Supernatural i jestem ciekawy jaka robote bedzie mial Dean :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
Wierzycie w takie zdolności? Ja wierze, sam chciałbym je posiada? :D Ostatnio oglądałem program, "Strefa Tajemnic" była mowa tam o podróżach astralnych czyli o możliwości wyj?cia z ciała podczas snu i podróżowania swoją duszą po świecie. Podczas takiej podróży widzimy ludzk? aur?, możemy przechodziś przez ?ciany. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksterioryzacja
Odpowiedz
Zjawisko o którym piszesz to OOBE. Wyja?nienie masz w poście wyżej. Nie jest to do końca tak jak się wydaje. Uczucie wyj?cia z ciała jest obecne, ale otaczający Ci? świat jest tylko podobny do tego rzeczywistego, a więc prawdopodobnie jest wykreowany przez umysł (albo świat astralny rzeczywiście tak wygląda). Nie jest to tak, że opuszczasz ciało i możesz sobie podgl?da? koleżanki pod prysznicem.

Ciekawy jest jednak fakt, że osoby, którym udało się osięgn?? OOBE nieraz spotyka?y tam postacie z którymi mogęy porozmawia?!

I dla jasności, to nie jest żadna zdolno??. Każdy poprzez ?wiczenia może osięgn?? ten stan, choć zapewne nie każdy będzie na tyle wytrwa?y, bo nie jest ?atwe.

TUTAJ jest nawet forum po?więcone temu zjawisku.

Osobiście próbowałem już wej?? w OOBE, ale oczywiście się nie udało. Warto wypróbował techniki i sposoby opisane przez do?wiadczone w tej kwestii osoby.
Odpowiedz
Może odkopuj? stary temat ale też mam coś do opowiedzenia.
Otó? u mnie na dzia?ce jest duże pole. Widziałem tam naprawdę dziwne odciski w trawie. Zamie?ci?bym fotki ale zrobiłem je telefonem i wywaliłem w wakacje bo nie przypuszcza?em , że mogęyby się jeszcze przydac. Z kolei kiedyś na wyjeędzie widziałem latający obiekt który miga? dwoma czerwonymi świate?kami. Gdubym tak skończy? wielu napisałoby że to samolot pasa?erski. Ale tak byc nie mogło! To coś leciało z taką pr?dkońci? że głowa mała. Czekam na odpowiedzi w nadziei że ktoś jeszcze czyta ten temat.
Odpowiedz
Cóż, ja także widuj? dośc często dziwne obiekty "zasuwające" po niebie, z tym, że są one zazwyczaj złotawe. Ostatnio np. Le?a?em sobie na drabinkach (takich wisz?cych równolegle do ziemi, jak na placu zabaw) i patrzyłem sobie w gwiazdy (szczerze mówięc, uwielbiam to robił) Nagle zobaczyłem że jedna złota "gwiazda" leci po niebie. Wleciała za dach budynku i znik?a. Za jakieś 5 minut sytuacja się powtórzy?a. No i na tym się skończy?o. Co do kr?gów, pono? w Skroniowie (taka wie? koło J?drzejowa) zostały znalezione kr?gi w zborzu. Niestety ja tego nie miałem okazji zobaczyć. A szkoda...
Odpowiedz
Na temat UFO...Warto przeczytac tego newsa na onecie.Co sądzicie?
Odpowiedz
Najlepsze są komentarze pod artyku?ami na onecie....boki zrywa?;). Do tematu UFO podchodzą sceptycznie. Wiele osób słyszęc "UFO" ma wizj? zielonych ludków...natomiast UFO to skrót oznaczający niezidentyfikowany obiekt latający który nie musi nale?e? wcale do żadnych pozaziemskich istot. ;o
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Odpowiedz
ja jestem bardzo dziwnym człowiekiem.. potrafie zobaczyć siebie np co sie stanie w moim otoczeniu za 3 dni... kiedyś przewidziałem że mojej mamy kole?anke z kurdwanowa została napadni?ta. .. i tak też było bo dzwoni?a do mojej mamy że trzech zbirów ją z torebki .. tak samo było w torebce nie było dokumnetów ani niczego warto?ciowego więc miała szczęście.

w sumie miałem kilkadziesięt takich wizji, ale sie nimi nie przejmowałem. myśla?em zawsze że to zbieg okoliczności. ale jednak ten dar faktycznie jest..

w sprawie duchów to znam wiele miejsc w centrum krakowa nawiedzonych... najlepsze jest po drugiej stronie wis?y za mostem kotlarskim , przy fabryce kosmetków miraculum, kawa?ek dalej za parkingiem stoi stary bardzo zniszczony budynek,wn?trze jest wyremontowane, ale wiadomo różne typy nazno?i?y ssmieci . to był prawdopodobnie dom jednorodzinny dwupiłtrowy. pzed domem był ma?y sklep z częściami do statków rzecznych , stery kierunku, ?ruby, silniki itp. pozostał tylko sam budynek .. noc? samemu nie ma jak i??, bezdomnych nie trzeba sie ba?, ale jak byłem w marcu po 19-00 tam, z latark?. to w piwnicy słyszałem sukania, zszedłem ale nikogo nie było, chwile potem słyszałem jakieś j?ki na poddaszu, potem uderzy? mnie przera?ające ch?odne powietrze, tak jakby ktoś przszedł obok mnie. .. dowodów na istnienie duchów jest bez liku. najlepiej szukał na starych/opuszczonych cmentarzach, jeziorach,

drugą ciekawostkę są bagry. w nocy czasami nad tafl? wody pokazuje sie bia?e lub niebieskie światte?ko, coś jak ognie ?w elma. ale to nie to, w nocy jest strasznie,.. inna ciekawostka jest w pychowicach, niedaleko jednostki wojskowej jest jaskinia, jest niezbyt duża, można sobie pochodziś. ale mniejsza o o. w lesie jest coś siedzi, bo paroktornie coś mnie chwytało za rami?. .. z takimi rzeczami nie ma ?artów. to samo tyczy się wywo?ywania duchów, bo jedni traktuję to jako zabawe a skutki mogę był tragiczne

ufo było znane od średniowiecza, wiecej info www.nautilus.org.pl tam jest duzo informacji o ufo

w sprawie ziemskeigo ufo to pod koniec drugiej wojny swiatowej niemcy budowali dyskoidalne samoloty , viril, haunebu
Odpowiedz

UFO i szok widzów BBC we wtorkowy poranek (4.08.2009r.)!

Coś dla osób, które twierdz?, że UFO nie pojawia się w telewizji. Zdjęcie nie jest najlepszej jakońci, więc proszę zanim skomentujesz lub wyciągniesz winsoki obejrzyj film BBC: http://www.youtube.com/watch?v=icQhLEgWh74

Setki osób bombardowało telefonami stacj? BBC, po tym jak, cała rzesza widzów programu Breakfast Look North, mogęa ujrze? na antenie UFO w ubieg?y wtorek.

Jak podaje thesun.co.uk, widzowie nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli. Na ekranie, w tle za prowadz?cym program, pojawił się na krótk? chwilę bardzo dziwny obiekt latający. Przemkn?? bardzo szybko i znikn??.

Na szczęście wszystko jest zarejestrowane na kamerach. Obecnie stacja BBC wraz z pomocą widzów próbuje odpowiedzieć na pytanie co to mogło był.

Obiekt latający pojawił się we wtorek rano w trakcie gdy prowadz?cy, Colin Briggs czytał najważniejsze wydarzenia dnia. Bia?y obiekt przeleciał nad mostem Gateshead Millennium nad rzek? Tyne w New Castle.

Były badacz UFO, tak skomentować obiekt zarejestrowany przez kamery BBC: ?Na poczatku myśla?em, że to ptak. Jednak po obejrzeniu materia?u w zwolnionym tempie wykluczy?em tą teori?. Jest to intrygujące nagranie i prawdziwa zagadka.?

Oryginalny artyku? BBC na temat tego incydentu:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/8186289.stm

Polski artyku?:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/spolecze...ewizji_BBC.html
Odpowiedz
żadna zagadka, zwykły artefakt na kamerze.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości