Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 1+2+3
Piszcie tutaj jakie macie wrazenia z tej gry i kto w nia gral.Mi sie zarabiscie podobala grafa i fabula gry potwory itp.
Odpowiedz
Rozpoczynasz temat, to musisz go rozwinac. Pytasz innych o zdanie na temat gry, ale najpierw sam sie wypowiedz. Dobrze byloby gdybys wyedytowal swój post i napisal cos wiecej na temat :P.

Odpowiedz
Gothic 1 - spoko gierka , jak na te czasy to hit . Najbardziej podobal mi sie watek z kamieniami ogniskujacymi i "Ulu Mulu" .

Gothic 2 - gra o duzo lepsza niz 1 , fabula ze smokami wrecz idealna i do tego stare tereny z Gothica 1 zajete przez Orki , jak dla mnie extra ... Dodatek "Noc Kruka" tez bardzo interesujacy ale lepiej mi sie gralo bez dodatku .

Gothic 3 - albsolutny hit , grafika idealna , fabula bardzo fajna , gra dosc dluga i wiele misji . Gre mozna bylo ukonczyc na trzy sposoby , zostac bohaterem ludzi , orków lub asasynów . Niestety to ostatnia juz seria gdzie glownym bohaterem jest "Bezimienny" z tego co slyszalem to w 4 czesci gracz bedzie sterowal Orkiem ... moze to bedzie fajne ale chyba prawie kazdy kojarzy Gothica z "Bezimiennym" ;) Pozdrawiam
Odpowiedz
tak to teraz moje zdanie =)

Gothic - jak dla mnie najlepsza gra, fabula, grafa jak na tamte czasy, watki, wszystko ekstra. Nic dodac nic ujac.

Gothic 2 + NK - hmm juz mniej mi sie podobalo. Khorinis (tak to sie pisalo?) bylo w porzo, ale to co zrobili z Górnicza Dolina przechodzi ludzkie pojecie. Usuniecie sekty na bagnach, zniszczenie jej calej. Jak dla mnie to najwiekszy minus tej gry. Sa tez i plusy =) Chocby misje czy tez czary. Dodatek jak dla mnie tez super. Kolejny swiat, moze nie az tak wielki, ale ciekawy. Jak dla mnie duzym plusem dodatku sa czary z magii wody i od Beliara =)

Gothic 3 - nie gralem bo mi nie pójdzie =) Widzialem za to u kuzyna i zostalem ta gra oczarowany =) Na razie tylko tyle moge o niej powiedziec, moze w przyszlosci dane bedzie mi zagrac.

Podsumowujac saga Gothic to najlepsza gra z jaka sie spotkalem. Gothic 1 jest jak na razie najlepsza gra w tym gatunku (nie wliczam 3). Z niecierpliwoscia czekam na kolejne czesci, choc smuce sie bo ponoc kolejne czesci beda tworzone przez inny zespól.
Odpowiedz
Gralem tylko w G1 i G2(bez nocy kruka), wiec o nich sie moge wypowiedziec, mianowicie sa to gry swietne, do których czasami wracam.

G1 ma bardzo fajny klimat, jak i 2ka co nieco zartobliwych sytuacji/tekstów oraz fajne lokacje.
W Gothicu2 najbardziej lubilem grac Paladynem z powodów takich:
-Paladyn ma magie
-Paladyn jest tanszy(nic nie placimy za zbroje)
-Pancerz Paladyna jest moim zdaniem ladniejszy od Lowcy Smoków

Choc nie powiem Lowca Smoków tez jest calkiem fajny, chociazby dla fajnego klimatu i rozmów jakie panuja w na farmie 0nara.

Nalezy zaznaczyc ze Gothic to gra trudna, na poczatku wszystko jest w stanie nas bez problemu zabic.

W Czesc 3cia nie gralem wiec sie nie wypowiem ale z tego co wiem to strasznie sie przycina nawet na mocnych kompach.
Odpowiedz
Gothic - Jak gralem pierwszy raz byla dla mnie czyms niesamowitym ! Kiedys wlasnie takiej gry szukalem. Moze nie powala grafika, ale za to dla mnie jest niesamowicie grywalna.

Gothic 2 - Tutaj za duzo juz powiedziec nie moge, gdyz nie gralem zbyt dlugo. 2 czesc najmniej mi sie podoba jak na razie z serii Gothic.

Gothic 3 - Swietna gra, po prostu swietna ! Ta gra przykuwala mnie do monitora na jakies 5-9 godz. na dzien. Grafika jest cudna, fajne zadania. Wedlug mnie, najlepsza czesc Gothic ;]

Szablon wypowiedzi zgapilem od innych :P
Odpowiedz
Gothic - Zwykly zlodziejaszek staje sie bohaterem ? Dla mnie bomba ^^

Gothic II - tutaj niestety juz z góry bylo narzucone co bedziemy robic, jednak lokacje, frakcje i przedewszsytkim rozmowy ! Dodatek odbieral troche klimatu :)

Gothic III - Tutaj fabularnie niestety juz nie jest tak dobrze :( jednak przesliczne lokacje, nowy design monsterków, i //SPOILER// Mozliwosc zabicia króla //SPOLER// wynagradzaja to w kazdym szczególe ;p Szkoda tylko ze juz nie ma podzialu na rozdzialy i brak filmików takich jak intro ^^
Odpowiedz
Gralem jakis czas temu w Noc Kruka. Jarkendar sie prezentuje ladnie tak jak i tamtejsze misje. Niestety za okropny uwazam rozdzial punktów umiejetnosci i co za tym idzie wymagania broni.
Odpowiedz
Ja gralem we wszystkie czesci oprócz nocy kruka.
W 1 i 2 podobal mi sie klimat, zas w 3 w która obecnie gram podoba mi sie walka i w ogóle te nowosci(np. lepsza grafika).
Niestety zadnej czesci nie przeszedlem ;)

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Nadszedl czas, abym i ja cos powiedzial od siebie, odnosnie Gothic'a.

Pierwsza czesc cyklu to istne arcydzielo, choc zeby to poczuc, nalezy pograc przynajmniej kilka godzin. Moje poczatki z ta saga byly trudne, zwlaszcza ze bylem juz wtenczas przyzwyczajony do Elder Scrolls'ów. Co bylo najgorsze? Oczywiscie sterowanie. No bo w jakiej innej grze, aby otworzyc skrzynie trzeba kliknac Ctrl + "góra"? To jest pierwsza rzecz jaka sie zapamietuje z tego tytulu. W czasie grania dochodza do tego równiez, takie aspekty jak fabula, tryb walki (!), "mile" rozmowy i ten niesamowity klimat! Nawet bardzo liczne bugi pojawiajace sie w grze nie sa w stanie zaszkodzic mojej ocenie. W to po prostu trzeba zagrac!

Druga czesc to juz zupelnie inna bajka. Twórcy uproscili nieco tryb sterowania i po przejsciu pierwszej czesci, na poczatku trudno sie do tego przyzwyczaic. Fabula bardzo fajna, dosc duzy swiat i masa questów. Dlaczego wiec powiedzialem, ze to zupelnie inna bajka? Ze wzgledu na klimat, który w tej czesci byl kompletnie inny. Niestety daleko mu do tego z pierwszej czesci.

Gralem tez oczywiscie w Noc Kruka. Z poczatku Jarkendar mi sie nie podobal, jednak szybko zmienilem zdanie, gdy tylko znalazlem sie na wspanialej plazy piratów! Ah, ah...

W trzecia czesc gralem tylko chwile i to na najnizszych detalach, wiec duzo nie jestem w stanie powiedziec. Slaby sprzet i te sprawy... Mam nadzieje, ze jak najszybciej bede mógl kontynuowac przygode Bezimiennego!

Niech Innos ma Was w swojej opiece.
Salve!
Odpowiedz
więc tak:

Gothic 1:cało?? przeszedłem bez problemu. Najlepsz? gildi? są szkodnicy-najemnicy-magowie wody-nekromanta(t? gildi? dostaj? się od Xardasa przy braniu 6 kr?gu magi). Gra jest świetna i nic dodał nic ując.
Gothic 2+NK:nawet, nawet... Jarkendar niezły ale Khorinis już wali sprawą. Od kiedy paladyni mogę przejść nad miastem kontrolę? Zwłaszcza, że zbyt lord Hagen nie jest mądry...
W trójk? nie gram bo nie ?azi.
"A long time to POWER of the Decepticons"
"This Power, Venom. It's for you"

"Time to reactivate of new Deceptcons"
Odpowiedz
' napisał(a):Od kiedy paladyni mogę przejść nad miastem kontrolę? Zwłaszcza, że zbyt lord Hagen nie jest mądry...

No odk?d król im kazał, to mogę:DStan wyjątkowy, zagrożenie orkami, te rzeczy.

Jarkendar był bardzo fajny, mi?a muzyczka, żadne krainy itd. ale to co zrobili z punktami nauki i wymogami broni to już jaja z pogrzebu. Byle leszczu był twardym przeciwnikiem, trzeba było mieć szpon beliara i mieć nadzieję że błyskawica walnie, bo inaczej to przypomina?o podkop ?y?k?.

Czemu wg. Ciebie Khorinis było cienkie? Całkiem fajne było. Las, różne cuda tam latały, ale mógł był większy i ciekawszy, zgadzam się. Szkoda ze lasu nie zostawili w Górniczej Dolinie. W G1 to aż strach było samemu po nim ?azi?.
Odpowiedz
Samo miasto Khorinis to moim zdaniem jedno z lepszych miejsc w całej grze. Bardzo dobrze zostało tam ukazane życie w średniowieczu, szczególnie w dzielnicy portowej, gdzie cały czas można było natkn?? się na jakiegoś oprycha, który z chęci? by nam obić bu?k?. Po za tym, pozostała część wyspy również była ciekawa. ??ki, pola, lasy i farmy. Moim zdaniem bomba.

A jeśli chodzi o punkty nauki i inne wymogi to w pełni się zgadzam z Revanem. żeby ukończy? kolejne rozdzia?y nale?a?o wykonywa? jak najwięcej questów i zabija? wszystkie możliwe do zabicia stwory z mapy, bo inaczej zawsze brakowało do?wiadczenia. Nie ukrywam że momentami było to wręcz m?cz?ce, ale jako rekompensat? otrzymałem Szpon Beliara przydatny później w zabijaniu smoków i nie tylko. Chodziśem z nim do końca gry.
Odpowiedz
Gralem w 1, 2 i 3 czesc. Najbardziej podobala mi sie jedynka w która obecnie gram. Wykonalem wszystkie zadania 1 rozdzialu i wlasnie zblizam sie do 2 rozdzialu(musze tylko zaniesc list arcymagowi ognia). Zdecydowalem sie dolaczyc do Obozu Sekty(Te zbroje strazników swiatynnych - Cud, miód i truskawki) xD

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Nigdy nie polubilem tych sekciarzy, bo to tacy dziwacy no i caly czas ziolo palili:PPrzeszedlem gre 2 razy, jako czlonek starego, a potem nowego obozu. Przy pierwszym podejsciu stawialem na walke orezem, natomiast przy drugim ksztalcilem sie w kierunku magii i ostatecznie stalem sie nekromanta:D
Odpowiedz
Ja do nich dolaczylem tylko dlatego, ze Ciezka zbroja straznika swiatynnego fajnie wyglada xD

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
G1 przeszedlem pare razy, ale jakos do sekciarzy nigdy nie wstapilem. Mam niechec do kultów:P

Ej, powiedzcie, placiliscie haracz straznikom? Ja nigdy, i nic mi sie nie stalo. No bo ten menel co nas przed obóz wyprowadza i mówi ze spusci nam lomot za to ze nie zaplacilismy to nie jest jakis ambitny przeciwnik.
Odpowiedz

' napisał(a):[Ej, powiedzcie, placiliscie haracz straznikom? Ja nigdy, i nic mi sie nie stalo. No bo ten menel co nas przed obóz wyprowadza i mówi ze spusci nam lomot za to ze nie zaplacilismy to nie jest jakis ambitny przeciwnik.
Ja w dwójke gralem i tam zeby do miasta wejsc to straznicy chcieli przepustke.Jak sie im dalo kase to wpuszczali.W jedynke nie gralem.
Odpowiedz
Jak nie zaplacisz Bloodwynowi to wtedy Grim cie zagaduje i proponuje bys mu pomógl, a tak naprawde zaprowadza cie w pulapke. Najlepiej przed wejsciem do SO skrecic w lewo i dojsc do dwóch siedzacych przy ognisku kopaczy(To wlasnie jest ta pulapka. Grim zaprowadzi cie do nich i bedziesz musial walczyc z trzema osobami naraz, a jak ich zabijesz to czeka cie walka jedynie z Grimem). Zabijasz ich, okradasz, a potem idziesz do Grima i zglaszasz gotowosc do misji. Jak juz dojdziecie na miejsce to jest luzik(Oczywiscie o ile masz przynajmniej 1 poziom broni jednorecznej i w miare dobrze walczysz), z trzy ciosy i pada. Wtedy okradasz go i czekasz, az wstanie a potem wybierasz czy bedziecie przyjaciólmi czy wrogami. A jesli nie zaplacisz Szakalowi to nic sie nie dzieje.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości