Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars: The Force Unleashed
Wookie,Jan 23 2009, 02:23 PM napisał(a):A jednak fabuła tej gry jest kanoniczna. Mnie tam się podobała.
Ale wystarczy zobaczyć w jakim stylu i w jakim poziomie kanoniczna, może dla kogoś kto nie siedzi po uszy w świecie Star Wars lub obcować tylko z filmami wydaje sie super. Dla mnie nie jednak tak nie jest, fabuła po?o?y?a tą gr? na ?opatki. A przecież gry z serii Star Wars powinny mieć dobr? fabułą... , taką jak chociażby seria Jedi Knight
Odpowiedz
Już bardzo długo "siedzą po uszy" w uniwersum SW i mimo to fabuła mi się podobała. Z tego co czytałem to recenzentom i fanom SW też przypad?a do gustu. Elementem który sprawia, że gra nie jest tak dobra jak był mogęa uważa się z?? prac? kamery (głównie w starciach z bossami) a także długość (a raczej krótko??) gry. No i zastanawiające też jest to jak pot??ny staje się ucze? Vadera pod koniec gry. Jak dla mnie zdecydowanie zbyt pot??ny.

Odpowiedz
Cytat:Z tego co czytałem to recenzentom i fanom SW też przypad?a do gustu

Recenzenci to jedno a fani drugie, ?miem twierdziś że fani są podzieleni w tej kwestii z przewag? jednak na rozczarowanie niż zachwyt w stylu serii JK. Lucasarts popełnił po raz drugi ten niewybaczalny błęd, tworząc zbyt silnego nowego bohatera, dokonującego niewiarygodnych czynów (pierwszy Jaden z JA a drugi ucze? Vadera w FU)

Odpowiedz
Fabu?a jest nawet niez?a, biorąc pod uwagę wydarzenia czy miejsce akcji, natomiast zgadzam się ze Scarletem, że przesadzono z się? (moc??) głównego bohatera. Wiadomo dano pojedynek z Vaderem i Imperatorem, by gra była bardziej, jak to się zwykło okre?la?, "fajowo i zajebista", ale przez to teraz pojedynek na Gwieędzie śmierci jest kanoniczny i wychodzi na to, że istnia? przed Lukem Skywalkerem człowiek w?adający tak silnie Moc?, że załatwi? zarówno Dartha Vadera jak i Sidiousa (a przynajmniej pokona? ich w duelu). W tych okolicznościach Luke nie rysuje się już na takiego wybraćca Jedi, jakim go przedstawiano.
Odpowiedz
Bo prawda jest taka, że Luke podczas walki z Vaderem nie był tak pot??ny jak najlepsi Rycerze Jedi ze starej Republiki. Niepełne szkolenie, brak ?róde? wiedzy jakimi dysponowali wcześniejsi Jedi i bardzo późny okres rozpocz?cia szkolenia miały na to duży wpływ. Tak samo Anakin po spaleniu na Mustafar i przywdzianiu zbroi Vadera nie był już tak pot??ny jak Vader/Anakin z pojedynku z Obi Wanem.

Tak czy inaczej jak także (jak już z resztą wcześniej wspomniałem) uważam, że ucze? Vadera jest zdecydowanie zbyt pot??ny. Przesadzili.

Odpowiedz
Wookie,Jan 25 2009, 05:43 PM napisał(a):Tak czy inaczej jak także (jak już z resztą wcześniej wspomniałem) uważam, że ucze? Vadera jest zdecydowanie zbyt pot??ny. Przesadzili.
Też tak uważam, jednak moc to główny atut tej gry. Chociaż nie chce za bardzo komentować bo nie gra?em ;) .
Odpowiedz
Dawidos,Jan 25 2009, 04:08 PM napisał(a):Fabu?a jest nawet niez?a, biorąc pod uwagę wydarzenia czy miejsce akcji, natomiast zgadzam się ze Scarletem, że przesadzono z się? (moc??) głównego bohatera. Wiadomo dano pojedynek z Vaderem i Imperatorem, by gra była bardziej, jak to się zwykło okre?la?, "fajowo i zajebista", ale przez to teraz pojedynek na Gwieędzie śmierci jest kanoniczny i wychodzi na to, że istnia? przed Lukem Skywalkerem człowiek w?adający tak silnie Moc?, że załatwi? zarówno Dartha Vadera jak i Sidiousa (a przynajmniej pokona? ich w duelu). W tych okolicznościach Luke nie rysuje się już na takiego wybraćca Jedi, jakim go przedstawiano.
To Anakin jest Wybraćcem, nie Luke.

Odpowiedz
Chodziśo mnie o wybraćca, który miał stawi? czo?o Vaderowi i Imperatorowi. Yoda i Obi-Wan tak mówili o Luke'u w TESB I ROTJ.
Odpowiedz
Nie gra?em, ale oglądałem cinematici z gry oraz widziałem to i owo. Zgadzam się, że ucze? Vadera jest zbyt pot??ny, wszystkim rzuca i w?ada, przeginka.
Jak tak dalej pójdzie to Jedi w"bogów" się zmienił, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi...
Odpowiedz
Pozwole sobie troche "offtopił"
Ucze? Vadera jeżeli chodzi o rozwalanie szturmowców i takie tam, moze i był.
Walka z Jedi tez może był (fajny pojedynek z Shakk Ti)
Ale wygrana z Vaderem i zatrzymywanie moca Destroyera to przeginka.
Wiem że Dzoda mówił że "wielko?? znaczenia nie ma" ale ile? to potrzeba koncentracji i skupienia, by takie coś ruszy?! Z piłciu Jedi potrzeba przynajmniej, by taki wielki złom ruszy?.
Odpowiedz
Akurat spodziewałem się po pojedynku z Shakk Ti nieco innego zakończenia i czegoś więcej, wolałbym gdyby to odzia? klonów zabi? ją na planecie Felucia niż ucze? Vadera. Styl jednak w jaki zginąła z jego ręki pozostawia wiele do ?yczenia
Odpowiedz
"Star Wars Force Unleashed" -- komiks.

Dobre czytad?o. W końcu znalazłem czas by go przeczytał i nie żałuj?. Mo?na się dopatrzył ciekawych wydarze?. Niestety spierniczy?em sobie gr? od razu bo wiem jak się zakończy los ucznia Vadera. No ale cóż nie wytrzymałem. Najbardziej mi przypad? do gustu pomysł narodzin rebeliantów, no i w ogóle przemiana ucznia Vadera. Z tego wniosek, że to on tak jakby zapoczątkować taką wiar? w walk? z imperium. On się po?więci? i potem reszta już walczyća z imperium. Jak dla mnie to uważam to za bardzo ciekawy element układanki w świecie Star Wars.

Force Unleashed Gra (PS2)

Mogę spa? w końcu spokojnie. Tak się obawia?em, że strasznie to okroj? ale po przej?ciu kilku etapów nie jest tak źle. Oczywiście gra rozwija skrzyd?a dopiero na konsolach nowej generacji ale wersja na PS2 jest.... przyzwoita i mnie fana satysfakcjonuje. Go?cie z Lucasartu się postarali i nie zawiedli posiadaczy tej konsoli. Pozostało to co było zapowiadane, a więc demolka przy użyciu mocy, kombosów i naturalnie miecza. Gra się rewelacyjnie. Już na początku podobało mi się, że również na PS 2 nie pomini?to możliwości kierowania Vaderem podczas ataku na Kasyyk. Co prawda 1 misja ale przyjemna. Możemy w końcu poużywa? do woli jego legendarnej zdolności duszenia. Teraz gram już Starkillerem i możliwości postaci są ogromne. Za każdego pokonanego wroga dostajemy punkty za których odpowiedni? ilo?? ulepszamy swoje zdolności lub uczymy się całkiem nowych. (Dla niecierpliwych są oczywiście kody na stroje naszej postaci, rodzaje miecza oraz wszystkie moce na najwyższym poziomie - ale nie ma to jak sam je zdobył większa frajda, tak to szybko nudzi) A są one zabójcze i totalnie odlotowe. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Oczywiście jak będą miał możliwość zagrania na PS3 lub Xboxie to na pewno zagram. Choćby tak z ciekawo?ci.
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
No nareszcie okazują się że SwTfu wychodzi na Pc ale na konsole to jest tylko dodatek niestety na ps2 nie będzie tej wersji.
To jest dalszy ciąg wydarze? z SwTfu tutaj jednak prowadzimy tylko Starkillerem bo Vader nie żyje a Imperator jest naszym mistrzem tutaj daje Trailer napiszcie co sądzicie http://www.youtube.com/watch?v=yGUYYYLMQiI

I rise, you fall
Odpowiedz
Dla tych którzy posiadaję tylko PeCety i są fanami SW jest to bardzo dobra wie??. Czekam na tą wersję z niecierpliwością i mam nadzieję że wszystkie dodatki doścczone do gry chociaż trochę zrekompensuj? czas jaki trzeba było czekać na wersję PC.

Odpowiedz
' napisał(a):Dla tych którzy posiadaję tylko PeCety i są fanami SW jest to bardzo dobra wie??. Czekam na tą wersję z niecierpliwością i mam nadzieję że wszystkie dodatki doścczone do gry chociaż trochę zrekompensuj? czas jaki trzeba było czekać na wersję PC.

Również mam taką nadzieję. Jeśli chodzi o dodatek to najbardziej ciekawi mnie pojedynek z Luke`iem. Ta końcówka na trailerze. Jakby wyglądał fina? starej trylogii po śmierci Luke`a?? Ciekawi? mnie też wymagania, chociaż to chyba za wcześnie, żeby o nich dyskutował.
Odpowiedz
Ale te Sw nie jest takie same jak Tfu na Ps2,ps3,x360 itp. To jest inna wersja gdzie kierujemy Starkillerem jest tu nowy tryb mocy i walki na miecze ?wietlne. http://lh3.ggpht.com/_QnmKlzDOMjA/Smu1iTNC...ith_Edition.jpg A to jest fotka mniej więcej jaki jest wróg w tej grze. A poza tym naszym mistrzem jest teraz Imperator.

I rise, you fall
Odpowiedz
Przede wszystkim to pokazuje, co by się stało, gdyby?my wybrali Ciemn? Stron? Mocy i zabili Vadera, innymi słowy niekanoniczn? kontynuacj?... więc linia fabularna podstawki nie będzie się różni?a.
Odpowiedz
Odk?d wiem o tym że będzie na PC, nie moge się nacieszył:D
Mi na kompie nie pójdzie, ale od czego jest kolega z hiperwypasultra sprz?tem;)
Odpowiedz
Niedługo dowiemy się jakie będą wymagania tej gry Mam nadzieje że na moim kompie pójdzie.

I rise, you fall
Odpowiedz
A oto wymagania troche przesadzone, ale ujdzie (to sa tylko wymagania które moga byc a nie musza) Minimalne wymagania sprzetowe

Windows XP SP3, Vista SP2. 7

procesor dwurdzeniowy 2,4 GHz (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)

2 GB RAM

23,8 GB na dysku + 1 GB Swap File

Karta graficzna 256 MB, shader model 3.0, kompatybilna z DirectX 9.0c (Radeon HD 2900/ Geforce 8800)

Nie hula na Windowsach 95/98/ME/2000/NT

A wymagania rekomendowane? Prosze:

procesor Intel Core 2 Duo 2,8 GHz lub AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+

karta graficzna z 512 MB na pokladzie (np. Radeon HD 4870 lub Geforce 9800 GT)

2 GB RAM

I rise, you fall
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości