Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fangames
Mi juz sie podoba.Do boju chlopaki!
Odpowiedz

Tu trzy screeny:
Pierwszy przedstawia moment swingu(trudno to bylo zlapac). Cóz , nie jest idealny bo opiera sie na tym ze spidey doslownie skacze.
Na nastepnym obrazku widzimy Charset Green Goblina oraz strzal z pajeczyny. To tez jest prowizoryczne i chyba w ogóle z tego zrezygnuje.
Pozostal juz tylko jeden zrzut a pokazuje on chodzenie po scianach.
Odpowiedz
JA mam spore doswiadczenie w grach (Przynajmniej tak mówia). Moze jakas zrobie. Co sadzicie???
Odpowiedz
Powiedz cos wiecej kolego, przedstaw jakis pomysl, to Ci powiemy na pewno co sadzimy;)
Odpowiedz
A wiec zaczalem juz prace. Ale to praca po godzinach. Wracam wyczerpany ze szkoly i robie prace domowa.
Dopiero po siódmej siadam i robie gre. Robie grafike w paincie bo nie mam miejsca na dysku na cos wiekszego.(zal kasowac Arkham Asylum i Mass Effecta 1 i 2) Ale co do scenariusza jest tak :
Spider-Man Ratuje Muzeum przerobione na kraine lodu przed Mysterio.
Jednak nie wiedzial ze to pulapka. Mysterio wrzucil go do portalu czasu (byl w zmowie z podstepna szóstka
bo sam do niej nalezal). OD tad Spider-Man Trafia do SREDNIOWIECZNEJ POLSKI i od razu dowiaduje sie
ze podstepna szóstka tez tam jest i czeka na niego. A wiec trzeba skopac im tylki.
Mysle ze jak dobrze pójdzie to demo bedzie pod koniec tego tygodnia.

PROSZE O KOMENTOWANIE W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE
Odpowiedz
I Jak Ustawic gdzie ma startowac nasz spidey NO NIE WIEM
Odpowiedz
Zanim jakkolwiek wypowiem sie na temat gry, wypowiem to co nieraz bylo wypowiadane: "nie pisz dwóch postów pod rzad tylko edytuj"
Przejdzmy do gry. W czym ja robisz i jakiego bedzie typu, zrecznosciówka, rpg? Mówiles, ze masz "duze doswiadczenie w grach". Miales na mysli duza ilosc ukonczonych gier czy stworzonych? Co do fabuly to patrze na nia nieco niespokojnym okiem. Spider-man w klimatach sredniowieczna brzmi jak parówki z czekolada, ale przeciez jak czlowiek nie eksperymentuje to do niczego nie dochodzi. Przydaloby sie tez dopracowac cel sciagniecia Spidey'a do sredniowiecza. Sinister Six mogloby walczyc z nim przeciez i w NY.
Odpowiedz
Robie gre w RPG maker ME. Nie robie Nowego Yorku bo nie mam miejsca na dysku.
A tak wogóle to jak próbuje odpalic DEMO wyskakuje komunikat NIE WLASCIWY FORMAT OBRAZKA.
A spideya robilem w paincie czy to zle???????????????????????????
Odpowiedz
Byc moze wsadziles go w formacie bmp, a zeby poprawnie dzialala gra musi byc w png (w 255 kolorach!)
Jesli nie masz zamiaru robic NY to jak chcesz zrobic wyglad plansz? Rozumiem, ze gra ma byc w sredniowieczu, ale przynajmniej poczatek juz musisz zrobic w NY.

btw. Ja w makerze bylem glównie grafikiem (z czasem zaczalem sie w tym specjalizowac) i chcialbym zobaczyc twoje "wypociny". Czy móglbys podeslac swojego chara i inne wlasne grafiki?
Odpowiedz
Projekt zostal zawieszony zaden programik do gier nie chce sie uruchomic. Moze gdy ten blad minie zaczne od nowa.
SORRRRY.

ZAL

PRZEPRASZAM

Ale teraz:
Dzieki ze mnie nie zbesztaliscie, bo zaczynam wszystko od nowa w RPG maker XP. Próbuje zrobic co na ksztalt Spider-mana od mrówki. Ale w jakim programie to robiles??? Opowiedz ze szczególami SZYBKO.
Odpowiedz
Mam pytanie do Was ludzie drodzy.
Ma ktoś może na dysku moją grę "Spider-Man: Return of Venom"?
Jeśli tak, to czy mogę prosić o ponowne zahostowanie? Niestety, link wygasł, a po formacie nie mam tego na dysku... Z góry dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości