Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
Cytat:Grafika jest o wiele lepsza jak w SM3. Dopracowane detale etc.
Troch? lepsza, ale ciągle w tyle za innymi grami...

Cytat:Misj? nie są tak monotonne jak ktoś mówił są np. by rozwali? jednym atakiem tylu członków gangu, ale są też by zniszczył pił? samochodów gangsterskich strzelających w stacj? paliw
Co praktycznie równa się walce z gangsterami. Po prostu mało jest misji w których chodziłoby o coś innego niż tylko ciąg?ej walce z wrogami. Tak samo jest z bossami u których najczęściej jest podobny schemat przebiegu pojedynku.

Cytat:Lub by na czas wybi? chowających się shooterów za nim zastrzelę takich dwóch gości (w tym się zatrzymałem, bo nienawidzę misji na czas).
Jedna z nudniejszych misji bo polegająca na ciąg?ym web strike'u :/.

Cytat:Mam nowy nick bo zapomnia?em has?a po formacie
Na pw prześlij nowe hasło i będziesz miał stare konto.

Cytat:Ja się właśnie dziwię bo miliony gier się ?ciąga i to że są z internetu nie znaczy że są gorsze  raz się mógł taki niewypa? trafi? ;] ?ciągn? z innego ?ród?a i pomyślimy
Są gorsze. Możesz sobie ?ciąga? do woli a patcha i tak nie zainstalujesz.

Odpowiedz
Mam T? gre i jest zawalista :D
Polecam ją wszystkim.
Odpowiedz
Mi tego nie musisz mówił, bo ją przeszedłem, zawalista to mało powiedziane... :)

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Przeszedłem gr? na Xboxa ^^. Co tu gada?? Super...ale zawiedziony jestem, że po jej przej?ciu nie można sobie po prostu swingować po mie?cie...Fajnie byłoby jako zły charakter np. nasy?a? na miasto symbioty i rządzić z Black Cat xD.
Odpowiedz
Grę przeszedłem już dawno, ale jakoś nie miałem ochoty żeby pisać.Moje wrażenia są naprawdę pozytywne.Fajnie mi się gra?o zarówno na dobrej jak i na z?ej ?cie?ce.Grafika jest na pewno najlepsza ze wszystkich gier o pająku, jednak wci?? jest gorsza niż w innych grach, ale i tak jest dobra.Wielką radoch? sprawiało mi gromienie przeciwników stojących na mojej drodze.Combosy są bardzo widowiskowe i ciekawie wyglądaję.Jeden z moich ulubionych ciosów to ten, w którym Spider-Man na ?cianie ta?czy takiego breakdance'a (ja też trochę to potrafie w realu).Jestem ciekawy jaka jest wasza ulubiona misja w tej grze?Jedna z moich ulubionych to walka z Vulturem.Jest ciekawa i widowiskowa, a jak się nie gra na gło?nikach tylko na s?uchawkach to cała gra wymiata.

Podsumowując:
Grafika:8/10
D?wi?k: 8/10
Zabawa/Radocha:10/10
Grywalność: 10/10

Ogólnie:
9/10 :)

Odpowiedz
daniello32,Jan 5 2009, 02:51 PM napisał(a):Jeden z moich ulubionych ciosów to ten, w którym Spider-Man na ?cianie ta?czy takiego breakdance'a (ja też trochę to potrafie w realu).
Tak to napisałeś, że można zrozumieć, że umiesz trochę w realu robić breakdance na ?cianie :)
A moja ulubiona misja to był...hmmmm...Sam nie wiem, każda walka z bossem jest w sumie taka sama...Chyba wola?em ten system z spider-mana 2 gdzie na każdego wroga była inna taktyka, a to trza było się wspina?, a to rzucał g?azami itp.
A inne misje też były podobne, w każdej trzeba było zabi? dan? ilo?? danych wrogów lub zniszczył co?...

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Witam po mojej długiej nieobecności na forum. Mam takie pytanie związane z WoS'em. Gdy jest ten filmik na początku gry co Spidey idzie po dachu jednego z budynków, Shield walczy z symbiontami, rozbija się jakiś statek i po chwili Spider skacze z budynku. Bardzo podoba mi się muzyka w tym filmiku, czy ktoś wie co to za utwór ?
Odpowiedz
Beethoven - moonlight sonata :P
Odpowiedz
Super utwór. Dzięki niemu gra ma fajny początek :P
Odpowiedz
Mam małe pytanie.Czy ktoś wie kto podkłada? głos pod Spider-mana w WoSie?

Odpowiedz
Michael Vaughn
Odpowiedz
Dzięki blackcat. Pyta?em, bo wyszło mu to bardzo dobrze.Chyba najlepiej ze wszystkich tych, którzy podkładali pająkowi głos.
Może się z nim równa? chyba tylko Rino Romano (Spider-Man z 2001).

Odpowiedz
W gre gra?em na Xbox 360 i powiem że jest to dla mnie najlepsza gra o Spider-Manie, wszystkie poprzednie mogę sie schować. P?ynna animacja ,grafika, widowiskowa akcja i ogrom miasta w którym można sie poczuł takim ma?ym. Fajnie że można sie po nim w?a?ciwie swobodnie porusza?, niestety nie za bardzo fabuła przypad?a mi do gustu. Z czasem to rozwalanie mutantów czy gangów jest dośc monotonne i potrafi znudziś. Podobnie jak misja z robieniem web strike'u , buddyjskiego mnicha wyprowadzi to nawet z równowagi :lol:. Plus za to że gra ma dwa zakończenia , oraz za to że to od naszych wyborów zależy kto sie do nas przyłączy
Odpowiedz
daniello32,Jan 11 2009, 04:49 PM napisał(a):Dzięki blackcat. Pyta?em, bo wyszło mu to bardzo dobrze.Chyba najlepiej ze wszystkich tych, którzy podkładali pająkowi głos.
Może się z nim równa? chyba tylko Rino Romano (Spider-Man z 2001).
Co ciekawe większość fanów zdeklarowała, że nie podoba im się głos jaki posiada Spider-Man w tej grze. No cóż, nie zawsze większość ma racj?. Jak dla mnie głos może być. Bywa?o lepiej, ale tu wcale źle nie jest.

Odpowiedz
Sluchajcie.

Poprzedni problem rozwiazany :D. Potrzebowalem tylko sterownikow.

Wiecie moze, czy w grze mozna sterowac padem?!
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Kolejny raz przechodzą gr?.Musz? powiedzieć, że teraz gra mi się jeszcze przyjemniej niż wcześniej.Staram się nie popycha? w?tku do przodu.Swinguje sobie po mie?cie i robić city events.Poprzednio od razu braćem misją, bo byłem ciekawy co będzie dalej.

PS
Scarlet, przechodząc gr? wybiera?e? dobr? czy z?? drog??

Odpowiedz
daniello32,Jan 14 2009, 07:05 PM napisał(a):Scarlet, przechodząc gr? wybiera?e? dobr? czy z?? drog??
Oczywiście na początek z??, bardzo lubię Spider-Mana w czarnym kostiumie
Odpowiedz
Czy wybranie z?ej drogi, to np. odmowienie Cage'owi wspolpracy, kiedy o to prosię? :huh:
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Hmm...nie wiem, ale na pewno jest to odmówienie Moon Knightowi (czy jak on tam ma. xD). Wtedy Black Cat jest naszym zleceniodawc?.
Odpowiedz
Mnie jakoś do tej gry drugi raz nie ciągnie, aż sam się sobie dziwie, bo np. Spider-Mana 3 czy USM'a przeszedłem kilka razy. W WoS'a gra?em raz i na razie do niego nie wracam i wątpię żebym wróci? kiedykolwiek :) Nastawia?em się, że będzie to najlepsza gra o Spider-Manie, a tym czasem moim skromnym zdaniem nie jest.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości