Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
Elo Ludzie !
Moze mi ktos powiedziec jak sie wgrywa te Dodatki ? ;D
Mam Web of Shadows, ale nie pomyslalem, ze mozna sobie stroje wgrywac.
Pozdro !
Prosze o szybka odpowiedz!;)
Odpowiedz
Elo Ludzie ..
Sorka za druga odpowiedz, ale zainstalowalem Patcha do Web of Shadows i gra nie chce mi sie uruchomic ..
Nie moge znalesc dzialajacego Cracka .. HELP !

Oczywiscie, szanuje Wasze zasady;)
Przepraszam To sie juz nie powtorzy.
Poprostu nie pomyslalem zeby Edytowac Posta, bo bylem zdenerwowany tym, ze gra nie chce mi sie uruchomic.
Pozdro
Odpowiedz
Edytuj, nawet jeśli posty nie są o tym samym, bo oba napisałeś dzisiaj, w niewielkim odst?pie czasowym, więc na pewno ktoś by zauważył. Gra nie chcę Ci się uruchomi?, ponieważ patch jest tylko do wersji oryginalnych.
Odpowiedz
Dzieki, Gosciu ;D
Tylko czy ktos moze mi przeslac link do cracka do Web of Shadows ?
Pozdro

Na forum edytujemy swoje posty i nie propagujemy piractwa. W przyszło?ci będą ostrzeżenia. / rzadlo
Odpowiedz
Szkoda że nie ma takiego stroju tak jak wyglądał Venom taki wieli, napakowany xD i mroczny.

I rise, you fall
Odpowiedz
Może wymyśl? jak zmieniać model postaci (mam taką nadzieję)
Odpowiedz
ELo !
Prosze, gdzie trzeba wkleic te dodatki !
Pzdr .. ;D
Odpowiedz
' napisał(a):Dzięki wielkie od razu sobie go zamontowałem. Mod jest fajny, ale razi brak z?bów.
Aaa, gość nie poda? instrukcji, więc ją napiszę:
1.?ciągamy program Texmod. (przykładowo stąd: http://www.assassinscreed.pl/download.php?...n=get&id=14 ) Przy niektórych antywirusach może wyskoczyć, że jest wirus, zignorujcie to.
2. Odpalamy program.
3. Klikamy na ikonk? folderu w lewym górnym.
4. Wybieramy główny .exe gry. UWAGA! Nie może był to skrót, ponieważ nie będzie działał.
5. Gdy wybrali?my exe powinny się rozja?ni? ikonki na środku. Wybieramy pierwsz?. (mała ikonka folderu)
6. Wybieramy browse i szukamy ?ciągni?tego pliku/moda. Domyślnie nazywa się Carnage.tpf
7. Klikamy na dole przycisk Run i cieszymy się Carnagem w WoS!
W?aśnie tak tyle ,że Carnage jest tylko przykładem.
Odpowiedz
Taak, wszystko bardzo fajnie ;D
Tylko, ze jak wybieram jakis stroj, dla przykladu Spider Man 2099,
Nastepnie ciskam "Run" I wyskakuje jakas informacja - blad.
"Shit Happened
D'OH "

Nie mam pojecia .. HELP ! ;D
Odpowiedz
Wybraće? G?ÓWNY exe gry? W lewym górnym masz wybrać exe, a dopiero potem na środku pojowia się ikona do wrzucenie kostiumu.
Odpowiedz
Taa, glowny, oczywiscie ..
:blink:
Odpowiedz
Mam ta gre na Psp i nie jest taka fajna ale na komputerze zrobila wielkie wrazenie na mnie. :spidey_rock:
Odpowiedz
Od wczoraj gram w WoS i musze powiedziec, ze jest dobra, bardzo dobra. Nie wiem jak na innych platformach ale na PC nie mozna wejsc na wyspe po miedzy Manhattanem a Queens

Gra bardzo mi sie podoba.

Mam pytanie czy ktos próbowal wszystkie mody jakie byly podane na poczatku tematu? Mnie nie chodzi strój z filmu...
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Od tygodnia siedze w domu przez grype, i TV & Net to moje jedyne rozrywki. Co za tym idzie postanowilem sie zabrac za Spider-man Web of Shadow. I jestem bardzo zadowolony. Niesamowita grywalnosc, inne postacie Marvela, i obecnosc najlepszych przeciwników Spider-mana oczywiscie. Rozwazam sciagniecie pokazanych wczesniej modów, napewno Scarlet Spidera! swietnie sie równiez swinguje, a comozy sa po prostu wyczesane. Najbardziej mi sie podobala misja z Vulturem. W skali na dziesiec, daje maksimum.
Money. I like to swim trought it and throw it in the air,
and have it hit me on the head! Quack!
Odpowiedz
Gralem ostatnio w ta gre na psp, ale po dziesieciu minutach zostalem zmuszony do powrócenia do sm3! Do jasnej @#$#@, co to ma byc??? Ta gra przypomina sm3 na komórke!!! ODRADZAM POSIADACZOM PSP
Odpowiedz
Cytat:Ale czy fani Spideya dostana wreszcie cos a'la "Batman Arkham Asylum"?

Spider-Man Rykers Island?:P
Money. I like to swim trought it and throw it in the air,
and have it hit me on the head! Quack!
Odpowiedz
' napisał(a):Gralem ostatnio w ta gre na psp, ale po dziesieciu minutach zostalem zmuszony do powrócenia do sm3! Do jasnej @#$#@, co to ma byc??? Ta gra przypomina sm3 na komórke!!! ODRADZAM POSIADACZOM PSP

Ja tak samo dalem na to prawie 100zl, a teraz to lezy dziadostwo. Tyle, ze na psp
Odpowiedz
Witam,

Prosze o ile to jest mozliwe o save na PW do SMWoS tak po Electro, bo za cholere nie moge go rozwalic...:)

Z góry dzieki
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Witam i od razu pytam ;p
Czy jest program do robienia skinów w Spider-Man: Web Of Shadows?
Odpowiedz
Noo, jak widziales nowe skiny, to chyba musi byc, nie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości